Sari la conținut

Sagafilm Angajeaza Scuterist In Regim Fulltime


sagafilm
 Share

Postări Recomandate

Casa de productie cinematografica SagaFilm angajeaza in regim fulltime scuterist pentru curierat intern. Experienta in servicii de curierat consacrata, buna cunoastere a orasului si scuterul personal reprezinta avantaje. Va rugam trimiteti CV-uri la siacob@sagafilm.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DMW-ule prezinta-te!

Sagafilm: sper ca oferiti pretectiile cuvenite si nu fortati angajatii pe 2 roti sa faca curierat si la -10C cum am vazut asta iarna, NU ?

 

eu nu cred ca sunt fortati, ei sunt platiti la livrare si vor sa o faca si la -10 grade pentru un ban in plus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angajatii nostii sint tratati cu blindete si gingasie - inafara de momentele dese in care sint hartuiti si abuzati cu bestialitate - deh ... politica firmei (: (:. Serios acum, urmeaza sa ne vedem la fata si sa stabilim cum putem functiona impreuna in asa fel incit sa fie ok pentru toata lumea.

In alta ordine de idei, conditiile de mai sus reprezinta doar posibile avantaje, nu sint obligatorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e job-ul perfect ! :angryfire: Sa fiu platit pentru a face ceea ce imi place mai mult. Pacat ca nu sunt in Bucuresti; in Timisoara cred ca nu aveti filiale.

In cazul asta, CV-ul trebuie sa includa numarul de km parcursi prin oras ? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Casa de productie cinematografica SagaFilm angajeaza in regim fulltime scuterist pentru curierat intern. Experienta in servicii de curierat consacrata, buna cunoastere a orasului si scuterul personal reprezinta avantaje. Va rugam trimiteti CV-uri la siacob@sagafilm.ro

Buna ziua amr interesa oferta dumneavoastra dar am o intrebare doar pt Bucuresti sau si alte orase eu sunt din Alba Iulia astept raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...