Sari la conținut

Surub Jug Suprem (cagiva Canyon 500)


bob66
 Share

Postări Recomandate

salutare oameni

 

stie careva de unde pot procura un surub pentru jug?

 

a zburat in mers, nici nu stiu de cand nu-l mai am. la mine la reprezentanta (united motors) il aduc la pretul de 27 EUR in timp destul de mare (o luna, doua, etc).

banuiesc ca nu e vital surubul :hurt: ca altfel nu mai stateam acum de vorba, dar vreau sa-l pun la loc.

 

si daca sunt si posesori de cagiva pe aici, poate imi imprumuta si mie cineva plasticul ala din fata (duct air inlet) ca e 45 EUR in catalog.. :angryfire: (am inteles ca sunt baieti pe aici care reproduc dupa un tipar) .. tot in timpul mersului a zburat, s-a rupt de la vibratii.. :angryfire:

 

post-1972-1145529025_thumb.jpg post-1972-1145529184_thumb.jpg

 

surubul dat disparut (se ofera recompensa :eek: )

post-1972-1145531393_thumb.jpg

Editat de bob66
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai asa ca nu inteleg...ti-au cerut 27 de euro pe un SURUB ?????????? :angryfire: Sau te-ai exprimat gresit si e vorba de o piesa specifica? Suruburi gasesti oriunde, ce mare lucru...doar nu e placat cu aur si tratat cu zeama de titan :hurt:

 

TRAIASCA JUGUL SUPREM !!!!!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai asa ca nu inteleg...ti-au cerut 27 de euro pe un SURUB ?????????? :hurt: Sau te-ai exprimat gresit si e vorba de o piesa specifica? Suruburi gasesti oriunde, ce mare lucru...doar nu e placat cu aur si tratat cu zeama de titan :eek:

 

TRAIASCA JUGUL SUPREM !!!!!!! :angryfire:

 

am adaugat si poza.. pare un surub, nu o piesa, are filet :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

45E pentru air inlet?:), sa il ii bag vreo 3 tuburi de super glue ca m-am ars daca il pierd :crack:.

 

Scuze ca sunt putin offtopic, nu m-am uitat cu atentie, dar data viitoare ma uit sa vad cum este la mine si iti spun, dar din amintiri, parca este o piesa intreaga mai mare, cu un inbus pe centru? Oricum cred ca se reproduce usor pe strung.

 

Am sunat de curiozitate la united si mi-au cerut 200E + 150E transport (daca vreau sa mi-o aduca special mie) pentru o piesa. Pe net o cumpar cu 100..120$ cu transport cu tot. E frumos? :)

 

bob esti din Bucuresti? Poate facem schimb de impresii :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat !

Sorry ca am lipsit ceva vreme de pe forum! :baldy:

 

Sezi bland! Daca se poate reproduce te ajut cu modelul !!!! Am primit si e-mailul tau :baldy: se rezolva!

:)

:crack: Parca am telefonul tau!!! daca nu dami-l in PM ... ne vedem saptaman asta ca sa fii Apt de 1-2 mai!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...