Sari la conținut

Nehoiu - Nehoiasu - Basca Mica - etc.


MihneaRatte
 Share

Postări Recomandate

Nehoiu - Nehoiasu - Basca Mica - etc. Cazare pensiune unde punem la cale intoarcerea.

 

Nimeni nu ramane in urma cat timp nu merge sub 100 :))

 

pana acum 5 motoare

 

 

 

plecare la ora 10 fix din intersectia Iancului. O sa intram si pe off-road deci atentie la ce motocicleta bagi la inaintare.

 

 

 

0721500333 - Mihnea Ratte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am patit nimic, dar consider ca o ora si jumatate de asteptare este suficient. Puteau sa zica ora 12:30 daca vroiau sa plece dupa pranz.

 

E, sa nu exageram, a fost doar o ora de intarziere. :D

Oricum, la ce a tras/patit CB-ul pe drumurile alea pe care nici macar KLE-urile si nici BMW-urile nu le-au putut duce pana la capat, mai bine ca ai avut ocazia sa te intorci. Ar fi fost pacat de frumusetea aia a ta prin cataroaiele si nisipurile dinspre varf. Plus ca daca stiam cu ce betivi am de-a face as fi renuntat si eu. Ce le-o placea atat zeama aia de malt si hamei nu inteleg...

Poze dupa ce s-or descarca. Apropos, Mihnea, le vrem si pe ale tale. Please PM-me!

Deocamdata cateva imagini AICI .

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pacat de motor domne? de CE ne luam motoarele? nu sa le aratam toate minunatiile tarii? :D

 

Imi pare rau ca Marius95 a dezertat fara sa zica nici macar un "Salut, am plecat bai Mihnea!", asta e, s-o fi grabit omu cand a auzit de bere si pietroaie cu nisip :D)

 

O super tura cu super oameni, sa tot am parte de dastea. Iete si poze de la mine pe transfer:

 

http://dl.transfer.ro/2009-09-27_Nehoiu_-_...9-470bf8a80.rar

 

 

 

Mesaj completat

Domnu Speedy am o mica completare( da am facut cacofonie ), KLE-ul a ajuns mai sus impins de posesorii de BMW =))

Cam atat

Bravo Ingridutza pt off-road-eala, ca nu te-ai intors din drum ca altii :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius, baietii cu care te-ai intalnit n-au nicio vina: pe noi ne-au asteptat. Asa ca imi asum raspunderea si promit bere la urmatoarea iesire, daca vom avea ocazia.

Oricum, daca aveai putintica rabdare cred ca ar fi meritat (vezi aici).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...