Sari la conținut

Sint Dati Dracu' Italienii Astia!


Andi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

normal ca arata misto, doar are moaca de HONDA SP2 :P

Sau la SP2 s'a varat "codita" design-ul latin????Nu de alta ,dar, de multa vreme japonezii prefera sa-si monteze motoarele pe "biciclete" italiene.Baieti pragmatici, de ce sa "arunce" bani pe cercetare si sa piarda timpul cand pe cadru nu prea se vede sigla dar pe motor se vede de la o posta HONDA,SUZUKI :D

Iar japonezii au recunoscut de mult ca "bicicletele" macaronarilor sunt mai manevrabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm, eu as zice ca e tocmai pe dos. italienii s-au prins ca n-au nici o treaba cu motoarele, si le cumpara de la japi, ei fac doar pictura, sculptura....sint artisti....cosmeticieni...creatori de moda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau la SP2 s'a varat "codita" design-ul latin????Nu de alta ,dar, de multa vreme japonezii prefera sa-si monteze motoarele pe "biciclete" italiene.Baieti pragmatici, de ce sa "arunce" bani pe cercetare si sa piarda timpul cand pe cadru nu prea se vede sigla dar pe motor se vede de la o posta HONDA,SUZUKI  :P

Iar japonezii au recunoscut de mult ca "bicicletele" macaronarilor sunt mai manevrabile.

:D Valeo mama. Asta o sa o trebuiasca sa o explici ca chiar ii plesnitura mare. De unde ai scoso pe asta chiar nu pot sa imi imaginez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau la SP2 s'a varat "codita" design-ul latin????Nu de alta ,dar, de multa vreme japonezii prefera sa-si monteze motoarele pe "biciclete" italiene.Baieti pragmatici, de ce sa "arunce" bani pe cercetare si sa piarda timpul cand pe cadru nu prea se vede sigla dar pe motor se vede de la o posta HONDA,SUZUKI  :P

Iar japonezii au recunoscut de mult ca "bicicletele" macaronarilor sunt mai manevrabile.

:D Valeo mama. Asta o sa o trebuiasca sa o explici ca chiar ii plesnitura mare. De unde ai scoso pe asta chiar nu pot sa imi imaginez.

de exemplu dupa asta...cadru italian motor Suzuki

post-6-1076606504_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de exemplu dupa asta...cadru italian motor Suzuki

Exemplul tau ar face sens daca ar scrie SUZUKI pe rezervor. Aia nu este o japoneza cu cadru de la italieni, este o italieneasca cu motor de la japonezi. :D

Mai incearca o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus... italienele sunt intr-adevar cele mai frumoase motociclete (estetic vorbind), dar fara motorizare japoneza sunt cam pe nicaieri... Cred ca treaba sta totusi invers, si ca macaronarii cumpara motoarele pentru "bicicletele" lor...

Poate ca sunt manevrabile, dar nu stau grozav la alte capitole... Oricum, bine macar ca s-au unit unle elemenet si a iesit ceva cat de cat bun.

 

Is acrii strugurii cand nu ajungi la ei... dar eu tot nu-mi schimb parerea despre "italiene"... :D :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...