Sari la conținut

Accident La Iesirea Din Campina


masterus
 Share

Postări Recomandate

a avut loc astazi un accident in campina, un prieten a trecut pe acolo la putin timp dupa .se pare ca cel cu pasatul nu a acordat prioritate cand a intors masina. motocicleta am inteles ca era infipta jumate in masina. stie cineva mai multe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

idiotul din masina a vrut sa iasa dintr-o benzinarie si cu toate ca l-a vazut venind, a intors masina fara sa astepte sa treaca. motociclistul a scapat doar cu o mana si un picior rupte.. in rest e bine..

ghinionul face sa fie exact tatal baiatului care a cazut acum o luna la Comarnic :)

Editat de neverelse
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva este in neregula :) azi prietenul meu de drum (tot cu cbr) a ajuns la spital cu rotula fracturata,julit peste tot pt. ca o tiganca borata nu a acordat lui Alex prioritate.

In urma impactului casca de marca Shark (cica una dintre cele mai bune din lume)nu stiu exact modelul de casca dar era undeva pe la 10mil lei cert este ca s a facut bucati _|_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu a fost grav! @neverelse are dreptate...este motociclist de 30 de ani...cu o gramada de motoare schimbate! Aveti grija...si cei mai experimentati sunt vulnerabili in fata idiotilor care nu se asigura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...