Sari la conținut

Honda Vt 600 Shadow


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am fost s-o iau de la tg muresh shi pana in bucureshti, i-am cam facut botezu :) :) :crack:

 

asa, astea fiind zise, ma nebunule, multa bafta cu noua jupaneasa, sa ai grija de ea si s-o pupi in fiecare seara de noapte buna, ca sa nu dea cu tine prea des prin shanturi.

Editat de ares666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ai grija de ea DMW-ule si sper ca ti-a placut drumu :)

 

intre targu muresh shi brashov superb, fara gropi!!!

dupa brashov pana in bucureshti de cacao drumu!!! plin de gro[pane shi denivelari pe serpentine, iar deneul a ajuns rau de tot!!!!

 

multzumesc lu nenea shoferu care a franat brusc in fatza mea shi io nefiind obishnuit cu motoru am blocat roata fatza shi am simtzit asfaltu :crack: buna geaca ta Axo!!! nici nu s-a zgariat de la impact!!!!

 

 

Ludixul nu e gelos ? :baldy:

 

inca nu le-am facut cunoshtiintza!!! :baldy: :baldy: :what:

 

 

 

off topic: tzin sa multzumesc pe aceasta cale lu nenea politzistu care m-a iertat de o amenda usturatoare!!!! depashire pe linie continua dubla!!!! io ce sa fac daca camioanele alea mergeau cu 70 la ora, trebuia sa le depashesc!!! cre ca s-a simtzit vinovat ca statea la panda in varful dealului shi urmarea circulatzia ascuns :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la fatza ta de xerox, normal ca nu itzi amenda! :) :) :baldy: am sa-tzi dau multa.....documentatzie! dar trebe sa ma rogi, deh, blancurile sunt scumpe sau la schimb pe beri "negre"! :crack: sper sa-tzi foloseasca doar ca lectura suplimentara! :baldy: mai vorbim cand o s-o aduc shi io p'a mea... :baldy: post-3165-1146399586_thumb.jpg de pe vremea cand doar te gandeai la EA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute!

M-am uitat la poze si tocmai vroiam sa-ti zic sa pui, repede, cauciucuri noi pe ea ca sunt tocate rau.

Uita-te si la varsta lor si daca sunt mai vechi de 3-4 ani schimbale ca nu mai au aderenta. Probabil ca de aia ai si scapat-o pe jos la frana. Stiu moto si cu cauciucuri bune, la temperaturi normale (peste 10C) dupa ceva kilometri de mers e imposibil sa blochezi roata fata pe asfalt uscat.

Cauciucurile s-au dus cand legaturile alea mici dintre profile (cauta-le ca le gasesti in santulete) sunt la aceeasi inaltime cu profilul. Vezi si peretii laterali sa n-aiba crapaturi si, cand schimbi cauciucurile verifica si camerele sa fie bune si tot asa nu mai vechi de 4 ani!

 

Inc-o data multe excursii placute fara evenimente nedorite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DMW-ule, ai reusit sa-i pui la punct scarita stanga spate? Ca a ramas cu traumatisme de la cazatura. In rest ce sa zic, arata bine si e destul de comoda (m-am urcat pe ea la mielu in timp ce tu dormeai :baldy:). S-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea. Acum tre s-o uzi :) :crack: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DMW-ule, ai reusit sa-i pui la punct scarita stanga spate? Ca a ramas cu traumatisme de la cazatura. In rest ce sa zic, arata bine si e destul de comoda (m-am urcat pe ea la mielu in timp ce tu dormeai :what:). S-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea. Acum tre s-o uzi :) :crack: :)

 

motoru nu a patzit nimic de la cazatura!!! scaritzele erau intzepenite pentru ca de vro 5 ani nu s-a mai plimbat nimeni cu motorul ala in germania!!!

 

de udat o tot ud de 2 zile, daca nu te nimereshti prin preajma :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As remarca doua lucruri....

1. iti lipseste numarul de inmatriculare

2.XV250 viragoul lui nevasta ce i-am facut cadou de ziua ei e mai frumoasa :) (si e supraaalimentat pe deasupra) :)

post-616-1146490646_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...