Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

QUOTE ARYCY

mai da ce bine arata bicicleta ta mosu ! ce am vazut eu din poze cred ca iti mai trebuie doar un bugspoiler si e gata :crack:

da cum ai reusit sa faci galeria in halu ala ? asa lucioasa cu curata

 

 

asta e secretu meu si de aceea nu prea ma incanta sa pun bugspoiler ca imi place foarte mult galeriile curate si plus de asta am cam terminat investitile la capitolu moto pe anu asta. Daca dai o bere la Baia Mare o sa-ti spun secretu :laugh:

o bere doar ?!? :haha: da ce ? tii cumva regim ?!? :hug: bun ... revenind la bere , de care vrei : blonda , bruna , la sticla , la cutie , la pet ....sa stiu de care sa iau :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o bere doar ?!? :nono: da ce ? tii cumva regim ?!? :haha: bun ... revenind la bere , de care vrei : blonda , bruna , la sticla , la cutie , la pet ....sa stiu de care sa iau :crack:

La butoi sa fie, ca e mai multa :hug:

 

Cu toate ca a dat soarele, spre sfarsitul saptamanii se pare ca va mai da ultima zapada, asa ca mai avem de asteptat inca o saptamana si gata :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La butoi sa fie, ca e mai multa :nono:

 

Cu toate ca a dat soarele, spre sfarsitul saptamanii se pare ca va mai da ultima zapada, asa ca mai avem de asteptat inca o saptamana si gata :laugh:

 

are dreptate MetalWarrior mai bine la butoiu ca sa nu beau singur ca nesimtitu , bem cu totii :crack:

Mesaj completat

Autosol Metal polish? :haha:

 

mai trebuie ceva :hug:

Mesaj completat

[quote name='arycy'

nu prea mai am antrenament la bautura si de acea am zis doar una si sa nu te bag la cheltuiala..

de la Golden Brau in sus, dar din pacate la butoi nu este decit Haineken

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate MetalWarrior mai bine la butoiu ca sa nu beau singur ca nesimtitu , bem cu totii :)

Mesaj completat

mai trebuie ceva :lol:

Mesaj completat

[quote name='arycy'

nu prea mai am antrenament la bautura si de acea am zis doar una si sa nu te bag la cheltuiala..

de la Golden Brau in sus, dar din pacate la butoi nu este decit Haineken

 

Ok ...ma bag si eu la datul unui butoi ca sa vad ce e acel "altceva"... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ...ma bag si eu la datul unui butoi ca sa vad ce e acel "altceva"... :)

 

noah suparare......si eu le-am facut asa lucioase cu metal polish si o carpa curata....dar dau si eu un butoi sa vad "minunatia"....desi am o problema:daca ne apucam de butoaie inainte sa aflam secretul cred ca ramanem doar cu berea bauta :)

Mesaj completat

o bere doar ?!? da ce ? tii cumva regim ?!? :) bun ... revenind la bere , de care vrei : blonda , bruna , la sticla , la cutie , la pet ....sa stiu de care sa iau

 

cu o bere iti clatesti dintii ah? :) .....o refuza organismul tau daca nu mai vede prin preajma inca cateva surori :lol:

Mesaj completat

Alegeti butoiul

post-18188-1267961021_thumb.jpg

 

daca nu ii place nici unul ii dau eu unul de lemn....cu "apa" maramu`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah suparare......si eu le-am facut asa lucioase cu metal polish si o carpa curata....dar dau si eu un butoi sa vad "minunatia"....desi am o problema:daca ne apucam de butoaie inainte sa aflam secretul cred ca ramanem doar cu berea bauta :)

Mesaj completat

 

 

cu o bere iti clatesti dintii ah? :) .....o refuza organismul tau daca nu mai vede prin preajma inca cateva surori :)

Mesaj completat

 

 

daca nu ii place nici unul ii dau eu unul de lemn....cu "apa" maramu`

duminica il prefer pe aceala de lemn cu "apa" maramu` :) , dar pina duminica ne luptam cu acelea , am zis si eu o bere nu zece ca dupaia ce zicea arycy sa ma duc cu secretu meu de aici ca ma ia si la bataie de zece beri :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah suparare......si eu le-am facut asa lucioase cu metal polish si o carpa curata....dar dau si eu un butoi sa vad "minunatia"....desi am o problema:daca ne apucam de butoaie inainte sa aflam secretul cred ca ramanem doar cu berea bauta :)

Mesaj completat

 

 

cu o bere iti clatesti dintii ah? :) .....o refuza organismul tau daca nu mai vede prin preajma inca cateva surori :lol:

Mesaj completat

 

 

daca nu ii place nici unul ii dau eu unul de lemn....cu "apa" maramu`

pai o bere nu tre sa vina niciodata singura ! tre sa mai aduca dupa ea si cateva surate :)

Mesaj completat

duminica il prefer pe aceala de lemn cu "apa" maramu` , dar pina duminica ne luptam cu acelea , am zis si eu o bere nu zece ca dupaia ce zicea arycy sa ma duc cu secretu meu de aici ca ma ia si la bataie de zece beri

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica il prefer pe aceala de lemn cu "apa" maramu` :) , dar pina duminica ne luptam cu acelea , am zis si eu o bere nu zece ca dupaia ce zicea arycy sa ma duc cu secretu meu de aici ca ma ia si la bataie de zece beri :lol:

 

ahoy.....cred ca duci secretu` cu tine inapoi acasa :) .....il iau io pe arycy la "tranta" prin butoaie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai zice nimeni nimic pacilea ? :)

P.S. ba de mancat am stabilit ce mancam da...ce bem la marea zumzaiala de la BM ? huh ? :) o 'crapioara' pt metalu'(warrior) , un purcelusi de lapte la protap ... un mic si zece beri ( un mic de pofta si 10 beri de sete ) ? o jumara acolo ?

sau sunteti ocupati cu cele 44 de pahare ? :lol:

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai zice nimeni nimic pacilea ? :)

P.S. ba de mancat am stabilit ce mancam da...ce bem la marea zumzaiala de la BM ? huh ? o 'crapioara' pt metalu'(warrior) , un purcelusi de lapte la protap ... un mic si zece beri ( un mic de pofta si 10 beri de sete ) ? o jumara acolo ?

sau sunteti ocupati cu cele 44 de pahare ?

 

un mic.....care sa fie ala? :lol: .....berile din zece-n zece....si palinca cate-o dusca inainte de fiecare vorba spusa(moldo stie ce 'l-a pus in cap' in confruntarea ardeal vs moldova :) )...asta ca aperitiv,apoi cine spanac mai tine socoteala? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un mic.....care sa fie ala? :) .....berile din zece-n zece....si palinca cate-o dusca inainte de fiecare vorba spusa(moldo stie ce 'l-a pus in cap' in confruntarea ardeal vs moldova :lol: )...asta ca aperitiv,apoi cine spanac mai tine socoteala? :)

 

 

io am alta buba de vindecat....

... sa ridice mana cine pleaca din bucuresti vineri dimineata... sa alcatuim un grup dezordonat... ce naibaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot vineri plec da o sa vin cu masina :) deh daca bebe are 4 luni are si sotia burtica :) ..asa ca in apropierea zilei de plecare sa stabilim si noi ora si locul de adunare .

o sa vad ce loc de cazare a bagajelor mai ramane pt doritori : deja am 2 persoane abonate

P.S. : tariful este de o bere pe kilogram :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot vineri plec da o sa vin cu masina :) deh daca bebe are 4 luni are si sotia burtica :) ..asa ca in apropierea zilei de plecare sa stabilim si noi ora si locul de adunare .

o sa vad ce loc de cazare a bagajelor mai ramane pt doritori : deja am 2 persoane abonate

P.S. : tariful este de o bere pe kilogram :)

 

pai man....nu faci bine....ca nu or sa fie kile multe..pune si tu tarif per haina...ca asa sigur nu mai cumperi tu aici nimic..iti da lumea de baut pana refulezi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau mai bine aplic tariful per kilometru :) ca ma umplu de beri daca se inscrie careva :)

 

pt a aplica tariful asta tre sa vii cu ditamai vaporu incoace sa incapa atatea beroase :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau mai bine aplic tariful per kilometru :lol: ca ma umplu de beri daca se inscrie careva :)

 

 

pe mine daca ma scapi de cort(are 50cm x 20 cm), dau 5 beri, daca ma mai scapi si de restul ("ghiozdanelul" cu sacul, izoprenul si cateva tzoale) dublez oferta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine daca ma scapi de cort(are 50cm x 20 cm), dau 5 beri, daca ma mai scapi si de restul ("ghiozdanelul" cu sacul, izoprenul si cateva tzoale) dublez oferta! :)

nu-i problema le inghesuim noi sa incapa cat mai multe si poate fac rost si de un portbagaj sa pun sus pe conserva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...