Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ieri arata asa .... : post-46724-1269795849_thumb.jpg.....iar azi a inceput , oficial , numaratoarea inversa :)

deci : 4

Eu nu inteleg...are acolo cateva piese mici ce nu sunt puse - ce ? - asta te opreste sa nu te plimbi cu ea?... :D

 

P.S. : Moaaaa - ce numaratoare scurta : NOROCOSULE!!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg...are acolo cateva piese mici ce nu sunt puse - ce ? - asta te opreste sa nu te plimbi cu ea?... :D

 

P.S. : Moaaaa - ce numaratoare scurta : NOROCOSULE!!!! ;)

da imi lipsesc cateva piese mici cum ar fi : rezervor , rca , itp , baterie , aripa fata , aripa spate , codita , bugspoiler , parbriz , gume :) ..... in rest e functionala :D

P.S. : AMR 3 zile

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da imi lipsesc cateva piese mici cum ar fi : rezervor , rca , itp , baterie , aripa fata , aripa spate , codita , bugspoiler , parbriz , gume :) ..... in rest e functionala ;)

P.S. : AMR 3 zile

Pai vezi?...aia zic si eu....oricum chestiile astea "gen" : rezervor[/u] , rca , itp , baterie , aripa fata , aripa spate , codita , bugspoiler , parbriz , gume sunt "OVER-RATED" in ziua de azi...:D...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi?...aia zic si eu....oricum chestiile astea "gen" : rezervor[/u] , rca , itp , baterie , aripa fata , aripa spate , codita , bugspoiler , parbriz , gume sunt "OVER-RATED" in ziua de azi...;)...

 

OVER-RATED..... :) ...muaaahahaaaaaaaa.....da chiar asa arycy-ule.....la ce ai nevoie de maruntisurile alea?RA-CA-TA-CA-TACA.....CHHHHHH pt cunoscatori ...e UBER COOL sa te plimbi cu ea fara nimic pe ea :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da imi lipsesc cateva piese mici cum ar fi : rezervor , rca , itp , baterie , aripa fata , aripa spate , codita , bugspoiler , parbriz , gume :) ..... in rest e functionala ;)

P.S. : AMR 3 zile

poti pune un bidon de zece litri cu benzina in loc de rezervor si dai bataie, in caz ca iti cere rca ii provoci o scantei la bidon si uita militianu de rca :D

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am prins :P :

 

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

3 Members: sorin128, arycy, george05

m-ai prins :) .... ;) ... am ramas codasii codasilor .... sa ne fie rusinica :D

Mesaj completat

da mai era un puturos...nu doar noi 3 ....domnul alex_ander , sa nu uitam de el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ai prins .... ... am ramas codasii codasilor .... sa ne fie rusinica

da mai era un puturos...nu doar noi 3 ....domnul alex_ander , sa nu uitam de el

Da mah....codasii codasilor sa stii...auzi da' mi-a zis mie cineva ca "cei din urma vor fi cei dintai"....:D...acum sper ca nu era "cei din urma cu inceperea sezonului vor fi cei dintai ce-l termina".... ;)

Cat despre alexica - ce sa zic - la el chiar ca e vorba DOAR de lene... :)

@Alex - by the way - daca te incurca viespea prin garaj ti-o plimb eu - jur solemn ca nu abuzez de ea... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mah....codasii codasilor sa stii...auzi da' mi-a zis mie cineva ca "cei din urma vor fi cei dintai"....:P...acum sper ca nu era "cei din urma cu inceperea sezonului vor fi cei dintai ce-l termina".... ;)

Cat despre alexica - ce sa zic - la el chiar ca e vorba DOAR de lene...

@Alex - by the way - daca te incurca viespea prin garaj ti-o plimb eu - jur solemn ca nu abuzez de ea... :D

 

apoi atata ne mai trebuie la noi astia din coada...sa incepem ultimii swi sa terminam primii

Mesaj completat

m-ai prins .... ... am ramas codasii codasilor .... sa ne fie rusinica

Mesaj completat

da mai era un puturos...nu doar noi 3 ....domnul alex_ander , sa nu uitam de el

 

noi codasi,el puturos :D :) ?

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Nu "esteti" intregi la minte :D

 

vezi ce face iarna din unii?le da prea mult timp de gandire.... ;) ....desi parca vad ca dupa ce tragem toti cateva mii de km pe mobrete,o sa incepem sa aberam mai rau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) vorba lunga saracia omului

 

care merjeti weekendu care vine, undeva cu moto, oriunde? da ziceti repede ca tre sa-mi castig biletu de voie de la scumpa mea sotie.

Eu prefer vineri (cu intoarcere in aceeasi zi [ca doar e pastele]), si trasee din Buc spre sud (BG sau YU)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)) vorba lunga saracia omului

 

care merjeti weekendu care vine, undeva cu moto, oriunde? da ziceti repede ca tre sa-mi castig biletu de voie de la scumpa mea sotie.

Eu prefer vineri (cu intoarcere in aceeasi zi [ca doar e pastele]), si trasee din Buc spre sud (BG sau YU)

 

eu ma duc..cu chopper-ul din dotare...vii cu mine? :) ......plecare dimineatza pe traseul pregatit pentru intrunirea din mai,ma duc in inspectie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma duc..cu chopper-ul din dotare...vii cu mine? :) ......plecare dimineatza pe traseul pregatit pentru intrunirea din mai,ma duc in inspectie :D

spor la inspectie , vezi ce gauri gasesti si fale o poza sa stim ce ne asteapta ;)

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ai prins ... am ramas codasii codasilor .... sa ne fie rusinica

Mesaj completat

da mai era un puturos...nu doar noi 3 ....domnul alex_ander , sa nu uitam de el

 

Vecine ma dai in vileag :D , inca nu ma grabesc, o tin la hibernare :D, dupa sarbatori o sa incep atacul asfaltului care si asa e vai de mama lui.... app felicitari DACMOTORS pentru compania initiata in privinta gropilor...

Parca azi ziceai ca nu te mai incanta asa tare sa mai mergi pe mobra :P

 

Da mah....codasii codasilor sa stii...auzi da' mi-a zis mie cineva ca "cei din urma vor fi cei dintai".....acum sper ca nu era "cei din urma cu inceperea sezonului vor fi cei dintai ce-l termina"....

Cat despre alexica - ce sa zic - la el chiar ca e vorba DOAR de lene...

@Alex - by the way - daca te incurca viespea prin garaj ti-o plimb eu - jur solemn ca nu abuzez de ea...

 

Sorine sti vb aia romaneasca, ....nevasta, masina, bicicleta si motoreta nu se inprumuta sub nici-o forma :) si chiar te cred ca nu abuzezi ;)

 

 

Apoi Georgica am timp la vara 3 luni de concediu sa ma plimb unde vrea peleul meu, asa ca nu iti face griji nu va sta mobra mea. Pana atunci mai ajut un prieten la nevoie. Valy si Arycy cunosc problema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spor la inspectie , vezi ce gauri gasesti si fale o poza sa stim ce ne asteapta :P

 

daca ma apuc sa fac cate un "gropila" la fiecare cred ca termin tura aia de 200km in 3 zile :D .....multe sunt,dar nu mari...dar au inceput baietii sa asfalteze(mai bine zis sa peticeasca) de cateva zile si sper pana atunci sa fie decent drumul respectiv :)

Mesaj completat

Sorine sti vb aia romaneasca, ....nevasta, masina, bicicleta si motoreta nu se inprumuta sub nici-o forma si chiar te cred ca nu abuzezi

 

cam multe nu se imprumuta pe la tine :D ..eu doar motorul si femeia(in ordinea asta) nu le dau nimanui... ;)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma apuc sa fac cate un "gropila" la fiecare cred ca termin tura aia de 200km in 3 zile :D .....multe sunt,dar nu mari...dar au inceput baietii sa asfalteze(mai bine zis sa peticeasca) de cateva zile si sper pana atunci sa fie decent drumul respectiv :)

Asa primire ne faci tu cu gropi? Ia te rog frumos sa iei lopatica, iti imprumut eu galetusa mea si sa asfaltezi gropile alea. Pai cum...ai uitat ca vin bucurestenii fitzosi la tine? Viespile noastre sunt obisnuite numai cu asfalt ca in palma, pai acum altfel?! ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa primire ne faci tu cu gropi? Ia te rog frumos sa iei lopatica, iti imprumut eu galetusa mea si sa asfaltezi gropile alea. Pai cum...ai uitat ca vin bucurestenii fitzosi la tine? Viespile noastre sunt obisnuite numai cu asfalt ca in palma, pai acum altfel?! ;)

 

 

Glumesc

:D :D ..de fapt da..la ce asfalt aveti voi acolo aici e pista de raliu..doar ca,treaba sta in felul urmator....inainte sa veniti voi la mine vin eu la voi...deci tine-ti galetusa si lopatiza,aduna viesparii.....sa aiba si ei "dotari" si pune-ti-va de faceti RED CARPET pt morosan :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D ..de fapt da..la ce asfalt aveti voi acolo aici e pista de raliu..doar ca,treaba sta in felul urmator....inainte sa veniti voi la mine vin eu la voi...deci tine-ti galetusa si lopatiza,aduna viesparii.....sa aiba si ei "dotari" si pune-ti-va de faceti RED CARPET pt morosan :)

Bre ficior de morosan, iti dau eu numai "carpete rosii", tu vino ca de cand ne ameninti... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre ficior de morosan, iti dau eu numai "carpete rosii", tu vino ca de cand ne ameninti... ;)

 

ti-am zis....din pacate am muncit cu romani la motorul meu(altu` nu mai fac greseala asta) si treburile de o saptamana au durat 2 luni.......dar de data asta am "rolling chasis" :) ....deci si daca vin cu el nefinisat in forma finala...tot vin...stati linistiti ca o sa ma aveti pe cap minim 5 zile...timp destul sa imi dati de baut si mancat fiecare(nici tu nu sacapi)destul..asa ca musafir....nepoftit :D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam multe nu se imprumuta pe la tine ..eu doar motorul si femeia(in ordinea asta) nu le dau nimanui...

 

Ehhh ..... sunt patit si decat sa imi para rau mai bine nu .... app sti ca nu am zis ceva de bani :D ( zicala zice asa: vrei sa scapi de un prieten?! imprumutal cu bani ;) )

 

Si cand o sa vi in bucale ce o sa mai petrecem... iar devenim pietoni fara voie :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam multe nu se imprumuta pe la tine ..eu doar motorul si femeia(in ordinea asta) nu le dau nimanui...

 

Ehhh ..... sunt patit si decat sa imi para rau mai bine nu .... app sti ca nu am zis ceva de bani :P ( zicala zice asa: vrei sa scapi de un prieten?! imprumutal cu bani :D )

 

Si cand o sa vi in bucale ce o sa mai petrecem... iar devenim pietoni fara voie ;) :D

 

nu chiar...eu o sa "voiesc" sa fiu pieton.....dar tot o sa "cant" ca viespea si fac "haos" si dupa ce ma petrec...unii din voi stiu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...