Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

Sunt si poze mai "goale" dar nu le pot urca aici :cheers: Bikini nu am avut ca nu mi-a trecut prin cap sa imi iau...dar next time nu mai scap ocazia. Oricum m-am bronzat :D

 

cu urme? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sanatosi sunt dar au ciuda... ca ei nu sunt bronzati....nici fara urme...nici cu urme. :huh:)

Nu esteti sanatosi :cheers:

 

Mesaj completat

cu gandul la palinca de la sf de mai:

 

"Un oltean i se lãuda unui ardelean:

- Bre, fãcui o palincã de 38 de grade.

- Mã omule, interveni ardeleanul, aceia-i febrã, nu pãlincã. "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatosi sunt dar au ciuda... ca ei nu sunt bronzati....nici fara urme...nici cu urme. :P)

 

 

Mesaj completat

cu gandul la palinca de la sf de mai:

 

"Un oltean i se lãuda unui ardelean:

- Bre, fãcui o palincã de 38 de grade.

- Mã omule, interveni ardeleanul, aceia-i febrã, nu pãlincã. "

 

la faza cu bronzatul..eu cred ca sunt cel mai bronzat dintre toti...pana sa ajungeti voi la mare eu aveam deja o saptaman de stat la soare(hai 4 zile :moto: )

la faza cu palinca....mai adevarat de atata nu se poate zice :D

Mesaj completat

Nu esteti sanatosi :huh:

unde ai vazut tu arycy si zorro sanatosi? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah ! da eu chiar sunt sanatos ! sunt intradevar unele persoane care ma descriu cam asa : :cheers: :moto: :D :huh: da in rest sunt bine !

parol !

p.s. am si eu 3 zile de bronz intens de la gratare cu soare :P

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplare azi:

care ai fost (cuvant naspa da ma abtin) pe la 10:30 pe dorobanti cu un bondar albastru mai vechi de 2002? Man, sa inveti sa:

- iti fie rusine

- inveti bunele maniere

- inveti sa mergi naibi pe bondar

 

Eu cu cazanul, fad dr de pe Stefan za Great pe Dorobanti, spre birou si apoiu spre Brasov. Fireste acolo e statie de autobuz, iar unii destepti blocheaza banda a 2-a parcand acolo (nu ca ar fi vinovati cu ceva, insa chiar nu au unde sa parcheze si-i inteleg). Mergand incet, vad bondarul respectiv venind cu maxim 10kmh. Eu deja aveam semnal stanga sa trec de aftobuz, si asta de ceva vreme. (Cuvant si mai naspa) incepe sa claxoneze desi trecuse pe galben (alt cuvant naspa) si era la cca 60m in spatele meu, cand, printr-o manifestare puerila de banderas motociclist ce crede ca strada i se cuvine, incepe sa ma claxoneze si sda injure ca dobi desi era la mare distanta. Nu ma pot abtine si il injur in habitaclu si-i vreau sa-i vad numarul sa vad care e. Avand jamurili deschise, am tipat sa fiu sigur ca ma aude (al cata-le-a cuvat urat...) ca e bou si nu merita sa calareasca acel motor.

Trebuia sa ma astept la faptul ca individul a continuat sa mearga cu cei 10kmh (rusine pt asemenea motor) si in drept cu Str. Washington, amicul taie banda dubla si plasticele astea ce au impanzit orasul si 'fuge' cu 20kmh pe respectiva strada.

 

Amice, ai taria de caractrer si posteaza aici. Hai sa NE demonstram ca posesorii de bondari is oameni de caracter. Personal inca vreau sa sper asta desi am si alte motive care ma fac sa ma indoiesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplare azi:

care ai fost (cuvant naspa da ma abtin) pe la 10:30 pe dorobanti cu un bondar albastru mai vechi de 2002? Man, sa inveti sa:

- iti fie rusine

- inveti bunele maniere

- inveti sa mergi naibi pe bondar

 

Eu cu cazanul, fad dr de pe Stefan za Great pe Dorobanti, spre birou si apoiu spre Brasov. Fireste acolo e statie de autobuz, iar unii destepti blocheaza banda a 2-a parcand acolo (nu ca ar fi vinovati cu ceva, insa chiar nu au unde sa parcheze si-i inteleg). Mergand incet, vad bondarul respectiv venind cu maxim 10kmh. Eu deja aveam semnal stanga sa trec de aftobuz, si asta de ceva vreme. (Cuvant si mai naspa) incepe sa claxoneze desi trecuse pe galben (alt cuvant naspa) si era la cca 60m in spatele meu, cand, printr-o manifestare puerila de banderas motociclist ce crede ca strada i se cuvine, incepe sa ma claxoneze si sda injure ca dobi desi era la mare distanta. Nu ma pot abtine si il injur in habitaclu si-i vreau sa-i vad numarul sa vad care e. Avand jamurili deschise, am tipat sa fiu sigur ca ma aude (al cata-le-a cuvat urat...) ca e bou si nu merita sa calareasca acel motor.

Trebuia sa ma astept la faptul ca individul a continuat sa mearga cu cei 10kmh (rusine pt asemenea motor) si in drept cu Str. Washington, amicul taie banda dubla si plasticele astea ce au impanzit orasul si 'fuge' cu 20kmh pe respectiva strada.

 

Amice, ai taria de caractrer si posteaza aici. Hai sa NE demonstram ca posesorii de bondari is oameni de caracter. Personal inca vreau sa sper asta desi am si alte motive care ma fac sa ma indoiesc.

 

este multa nesimtire la noi in RRomanica.... pe mine era sa ma omoare un motociclist la volan, cu mare semn atentie la motociclisti imi taie calea si ma striveste de bordura...ma duc langa el (cu aceeasi serie de cuvinte urate tinute in gat) si omu' imi spune ca-s tampita si nu am ce cauta pe motor ca el nici macar nu a venit de unde zic eu!

altu cu motoru' sta pe banda din dreapta si-mi taie calea in intersectie ca vrea el sa faca stanga si era sa intru direct in el.

 

nici nu se merita sa te mai agiti! luam frumos o armura complexa din titan, si vreo 1000 de motociclete si incepem sa ne-nfigem in ei, ca altfel nu se poate!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplare azi:

care ai fost (cuvant naspa da ma abtin) pe la 10:30 pe dorobanti cu un bondar albastru mai vechi de 2002? Man, sa inveti sa:

- iti fie rusine

- inveti bunele maniere

- inveti sa mergi naibi pe bondar

 

Eu cu cazanul, fad dr de pe Stefan za Great pe Dorobanti, spre birou si apoiu spre Brasov. Fireste acolo e statie de autobuz, iar unii destepti blocheaza banda a 2-a parcand acolo (nu ca ar fi vinovati cu ceva, insa chiar nu au unde sa parcheze si-i inteleg). Mergand incet, vad bondarul respectiv venind cu maxim 10kmh. Eu deja aveam semnal stanga sa trec de aftobuz, si asta de ceva vreme. (Cuvant si mai naspa) incepe sa claxoneze desi trecuse pe galben (alt cuvant naspa) si era la cca 60m in spatele meu, cand, printr-o manifestare puerila de banderas motociclist ce crede ca strada i se cuvine, incepe sa ma claxoneze si sda injure ca dobi desi era la mare distanta. Nu ma pot abtine si il injur in habitaclu si-i vreau sa-i vad numarul sa vad care e. Avand jamurili deschise, am tipat sa fiu sigur ca ma aude (al cata-le-a cuvat urat...) ca e bou si nu merita sa calareasca acel motor.

Trebuia sa ma astept la faptul ca individul a continuat sa mearga cu cei 10kmh (rusine pt asemenea motor) si in drept cu Str. Washington, amicul taie banda dubla si plasticele astea ce au impanzit orasul si 'fuge' cu 20kmh pe respectiva strada.

 

Amice, ai taria de caractrer si posteaza aici. Hai sa NE demonstram ca posesorii de bondari is oameni de caracter. Personal inca vreau sa sper asta desi am si alte motive care ma fac sa ma indoiesc.

 

nu prea cred.....ala nu e viespar....e junk :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

helloooooooo viespari mei!

vreau si eu detalii in leg cu marea ieseala/intrunire hornet

incearca pe la pagina 22 ca de pe acolo incep discutiile :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca pe la pagina 22 ca de pe acolo incep discutiile :cheers:

 

sau da un telefon scurt si iti spun eu toate detaliile daca ti-e lene sa cauti :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine are rebdare sa vada/citeasca, p'aici am balaurit de 1 Mai

 

/index.php?...p;#entry2411974

 

Mesaj completat

acu e o problema: unde verific janta fatza? in Bucuresti? stie careva?

 

frumos de tot :cheers: ..iar in legatura cu janta vezi la skija ninja(irina) hornetista noastra :huh: ...ea lucreaza la ORICEMOTO,si din cate am inteles au ei de toate pentru toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms george!

 

fata cu oricemoto are vreun id?

 

da moshu are....irina_sla@yahoo.com...daca nu e bun o sa il verific maine ca acum nu merge decat netu nu si messu(calc explodat).sper sa iti fie de folos maestre :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine are rebdare sa vada/citeasca, p'aici am balaurit de 1 Mai

 

/index.php?...p;#entry2411974

 

Mesaj completat

acu e o problema: unde verific janta fatza? in Bucuresti? stie careva?

Sau vulcanizarea de la Razoare, verifica si echilibreaza roti moto - 15 lei.

Cat despre intamplarea ta, nimic nu ma mai mira, am vazut destui cu Hornet care merg in basini pe strada :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)lgxmedia-50 ron

2)adi capac+ramona-100 ron

3)sorin128+au-100 ron

4)dani moldo-50 ron(SALTEA)

5)arycy+andreea-100 ron

6)metalwarrior-50 ron(SALTEA)

7)rookie-50 ron

8)nmurgu+nico -100 ron

9)ravenitza -50 ron

10)nyt -50 ron

11)cristiGH+andreea-100ron(CAMERA)

12)edu2009-plata luni

+

13) razvinte -CORT

14) georgian -60ron(SALTEA)

15) stel Ice -CORT

16) arlequin -CORT

17)alex_ander-SALTEA

 

asta ar fi ultimul update :blink: AMR 20 DE ZILE :)

Mesaj completat

F.B. :P

http://www.youtube.com/watch?v=OxQv5iw9zlY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) 20 de zile zici , eh ? pana la B.M. :blink: :moto: :P (pentru unii B.M. se mai poate 'traduce' si ca Betia cea Mare)

abia astept ! :hug:

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru unii B.M. se mai poate 'traduce' si ca Betia cea Mare)

abia astept ! :P

Suna bine BETIA CEA MARE :) , dar cum ai si zis ptr unii asa ca voi , poate eu cu stel tin cat voi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca au mai ramas 20 de zile pana la BM, ne organizam si noi astia din Bucuresti putin? Eventual sa facem o lista cu cei care pot pleca de joi si cei care pleaca vineri; cine vrea la dus drumul prin Ploiesti si la intors Pitesti, sau invers; ora la care sa plecam, eu propun una cat mai de dimineata(07:00), caldura a venit demult; locul de intalnire ar fi bun intr-o benzinarie ca toti sa facem plinul in acelasi timp si sa avem aceleasi nevoi in privinta alimentarii; sa stabilim dinainte locurile in care vom oprii sa ne odihnim si sa alimentam...

Cu cat vom pleca mai organizat, cu atat va fi mai bine si mai placut drumul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca au mai ramas 20 de zile pana la BM, ne organizam si noi astia din Bucuresti putin? Eventual sa facem o lista cu cei care pot pleca de joi si cei care pleaca vineri; cine vrea la dus drumul prin Ploiesti si la intors Pitesti, sau invers; ora la care sa plecam, eu propun una cat mai de dimineata(07:00), caldura a venit demult; locul de intalnire ar fi bun intr-o benzinarie ca toti sa facem plinul in acelasi timp si sa avem aceleasi nevoi in privinta alimentarii; sa stabilim dinainte locurile in care vom oprii sa ne odihnim si sa alimentam...

Cu cat vom pleca mai organizat, cu atat va fi mai bine si mai placut drumul :)

 

eu va recomanda cu caldura sa si veniti la BM si sa si mergeti la BUC inapoi pe bucuresti-pitesti-sibiu-cluj-baia mare......drumul fff bun(portiunile mai rele sunt extrem de scurte).radare sunt,dar mai putine ca pe bucuresti-brasov-sighisoara....drumul pe la sibiu e mai drept,sate mai putine,mai intins...... :hug: ..dar sincer,pe mine ma intereseaza sa ajungeti aici sanatosi :P

Mesaj completat

20 de zile zici , eh ? pana la B.M. (pentru unii B.M. se mai poate 'traduce' si ca Betia cea Mare)

abia astept !

 

BETIA CEA MARE e titlu de film? :moto: ...implineste cineva un sfert de secol de viata,normal ca se va bea :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...