Sari la conținut

HORNETS RED CARPET


cristigh
 Share

Postări Recomandate

pai ce facem ma, ne rezervam spatiu in ziar pt intrunire si lumea renunta? ;)

razvinteeee, te aleeeerg taticule!

si steel_ice, ai promis o bere rece acum 1 an, cand ai dat horneta, sa stii ca nu am uitat!

imi da mie o bere la doza si o aduc eu ametita in top case din partea lui :agree:

cu razvintee vezi tu cum faci e cam rau ca lumea sa anuntat pe ultima suta , dar nui nimic noi dam inainte k nu vreau sa-l supar pe George de ziua lui

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai ce facem ma, ne rezervam spatiu in ziar pt intrunire si lumea renunta? :agree:

razvinteeee, te aleeeerg taticule!

si steel_ice, ai promis o bere rece acum 1 an, cand ai dat horneta, sa stii ca nu am uitat!

 

 

Bro, asa ceva nu se uita niciodata.... te-am cautat la SMAEB, ca asa aveam chef de dat datoria cu dobanda dar nu ai fost.

Am baut-o cu Georgian, dar datoria ramane in continuare.... asa ca de nu vin la BM :D... ramane cu alta ocazie.

Snatate multa si asfalt uscat si curat. ;) momentan una virtuala. :laugh:

Editat de stel_ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost acolo, dar in acel haos general, nici nu ma mir ca nu ne-am intersectat.

Bro, asa ceva nu se uita niciodata.... te-am cautat la SMAEB, ca asa aveam chef de dat datoria cu dobanda dar nu ai fost.

Am baut-o cu Georgian, dar datoria ramane in continuare.... asa ca de nu vin la BM :agree:... ramane cu alta ocazie.

Snatate multa si asfalt uscat si curat. ;) momentan una virtuala. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost acolo, dar in acel haos general, nici nu ma mir ca nu ne-am intersectat.

 

 

pai m-am intalnit cu ceilalti hornetisti, ma asteptam sa fii cu ei...:agree:... am vrut sa te sun, dar

nu am gasit numarul tau in telefon, doar stiu sigur ca-l aveam.....

ei...plm...uite ca te-am gasit.... te-am bagat Hornet 2007.... oricum nu am scuza.... puteam sa cer la careva numarul :laugh:

La ce harmalaie era acolo nu mi-a dat asta prin cap. :D...

;)

Editat de stel_ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti nu se retrag dar unu s-ar putea sa retraga, inca nu se stie desi sunt sanse cam de 80% ;)

 

tu?????why????......eu sincer sper sa nu fie cum imi zicea cineva:pe ultima suta se vor retrage multi :agree:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit George pentru ca sigur locul celor care s-au anuntat si nu mai vin o sa fie ocupat de cei care nu s-au anuntat pentru ca nu erau siguri, dar vin.

Dar destul de aiurea faza...si eu as fi putut sa renunt (unii stiti de ce) dar daca am zis ceva ma lupt sa fie asa. Oricum e un drum pe care sigur nu o sa-l regret.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit George pentru ca sigur locul celor care s-au anuntat si nu mai vin o sa fie ocupat de cei care nu s-au anuntat pentru ca nu erau siguri, dar vin.

Dar destul de aiurea faza...si eu as fi putut sa renunt (unii stiti de ce) dar daca am zis ceva ma lupt sa fie asa. Oricum e un drum pe care sigur nu o sa-l regret.

 

sper sa fie asa cum zici...ca in primul rand cred ca tuturor ne-ar pica bine sa fim cat mai multi acolo(ca doar e intalneala intre prieteni :agree:) si in al doilea rand,nu as vrea sa cred ca au dreptate unii si altii care imi ziceau ca nu prea are rost sa fac asa ceva ca nu va iesi nimic....de regretat,sunt sigur ca nimeni nu va regreta drumul,party-ul,intalneala.....si tot ce va mai fi.sa vedem ce iese si o facem anuala,daca toate apele curg in directia care trebuie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......vedem ce iese si o facem anuala,daca toate apele curg in directia care trebuie ;)

bah ! nu apele ! :D BERILE ! daca toate berile curg in directia care trebuie ! :agree:

amr : 14 zile :laugh:

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu?????why????......eu sincer sper sa nu fie cum imi zicea cineva:pe ultima suta se vor retrage multi :P

Inca nu stiu nimic sigur daca am sa vin sau nu, eu am 2 probleme una mai mare una mai mica, eu anu asta termin faculta si ceremonia aia de incheiere cu robe&shit trebuia sa fie pe data de 21 ceea ce ar fi fost super, insa au mutat-o pe data de 28 la ora 16 PATRU DUPA-MASA :) (nu stiu cum sunt ceilalti dar eu ma gandeam la intrunirea asta inca de cand a aparut numai ideea) si tu stii ca am mai vb pe mess, dar nu stiu cum si ce o sa fac, a doua problema care poate o rezolv cumva ar fi banii, imi trebuie cel putin 5 mil, si cum termin faculta stiti si voi cum e si cati bani trebuie pe ultima suta de metrii, sa zicem ca fac cumva cu banii insa nu stiu cum dracu fac cu rahatu ala de ceremonie sincer pt ca m-am gandit sa plec dupa ce se termina asta banuiesc ca inseamna pe la 7 seara vineri si ajung pe la 11 sau ceva de genu, nu stiu cum sa fac, acums sincer astept si eventuale solutii din partea voastra daca are careva o idee pt mine ca eu sunt cam nauc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca nu stiu nimic sigur daca am sa vin sau nu, eu am 2 probleme una mai mare una mai mica, eu anu asta termin faculta si ceremonia aia de incheiere cu robe&shit trebuia sa fie pe data de 21 ceea ce ar fi fost super, insa au mutat-o pe data de 28 la ora 16 PATRU DUPA-MASA :P (nu stiu cum sunt ceilalti dar eu ma gandeam la intrunirea asta inca de cand a aparut numai ideea) si tu stii ca am mai vb pe mess, dar nu stiu cum si ce o sa fac, a doua problema care poate o rezolv cumva ar fi banii, imi trebuie cel putin 5 mil, si cum termin faculta stiti si voi cum e si cati bani trebuie pe ultima suta de metrii, sa zicem ca fac cumva cu banii insa nu stiu cum dracu fac cu rahatu ala de ceremonie sincer pt ca m-am gandit sa plec dupa ce se termina asta banuiesc ca inseamna pe la 7 seara vineri si ajung pe la 11 sau ceva de genu, nu stiu cum sa fac, acums sincer astept si eventuale solutii din partea voastra daca are careva o idee pt mine ca eu sunt cam nauc :P

 

cum vad eu.....daca rezolvi cu banii,te urci pe moto cand e gata ceremonia aia fantastica,si ii dai gaz spre baia mare....ajungi aici si pana luni este vreme de chefuiala :P .si ce daca ajungi la 11 seara?cu siguranta nu doarme nimeni :)

 

@arycy:imi cer iertare pentru confuzie....nu se va mai intampla!daca toate BERILE curg in directia dorita.adica direct in burtoace ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrucat astazi se monteaza scena pentru concertul ac/dc propun sa ne intalnim cu totii la piata revolutiei, mai exact langa CARTOF, KKTUL PE BATZ, SAU MASLINA PE SCOBITOARE (cum vrei sa ii spuneti...) tot la ora 19, ca mai apoi sa mergem cu totii la Bikers URSU, pe matei voievod unde se tine petrecerea 'ORICEMOTO' cu premii, concursuri....samd...

tot astazi eu tin si o campanie prin bucuresti de atentionare la motociclistilor, cu mesajul "ACUM MA VEZI" motiv pentru care ma imbrac la costum biggrin.gif

pentru mai multe detalii vezi link

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt prezent George ...acum mai trebuie sa fac rost de un Hornet ca sa fie peisajul complet ! :P

 

las` ca stim noi ca are suflet de viespe racheta aia frumoasa si neagra a ta :P ....stii tu de ce,iar pt aia dau cateva beri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt prezent George ...acum mai trebuie sa fac rost de un Hornet ca sa fie peisajul complet ! :P

Pai dai carenele jos la BM si au mai ramas niste stickere cu "under construction" - nu va sti nimeni ca nu-i Hornet! :P ....hmmmm, daca stau sa ma gandesc bine, nici a' lu' George nu mai arata a Hornet asa ca nu te vei simti singur. :)

 

Spiritul conteaza! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dai carenele jos la BM si au mai ramas niste stickere cu "under construction" - nu va sti nimeni ca nu-i Hornet! ....hmmmm, daca stau sa ma gandesc bine, nici a' lu' George nu mai arata a Hornet asa ca nu te vei simti singur.

 

Spiritul conteaza! ;)

Stiam eu ca lui Nyt a inceput sa ii placa pe Amantul meu...doar e Honda :)

Mai zi ceva Nyt, daca poti... :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dai carenele jos la BM si au mai ramas niste stickere cu "under construction" - nu va sti nimeni ca nu-i Hornet! ....hmmmm, daca stau sa ma gandesc bine, nici a' lu' George nu mai arata a Hornet asa ca nu te vei simti singur.

Spiritul conteaza! :P

 

bine ca arata a ta :P .....ce sa faci?a noastre isi mai trag una alta din suzy,iar suzy(a lui nyt) are in ea o mica viespe ;) ...se completeaza..perfect harmony .mie mi-e frica de un lucru:dupa ce vom lua la bord ceva,sa nu le incurcam...toate seamana intre ele :) BTW,azi am rezolvat ceva "apa de izvor"....va ajung vreo 6 litri? :P

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca arata a ta :P .....ce sa faci?a noastre isi mai trag una alta din suzy,iar suzy(a lui nyt) are in ea o mica viespe ;) ...se completeaza..perfect harmony mi-e frica de un lucru:dupa ce vom lua la bord ceva,sa nu le incurcam...toate seamana intre ele :banana:BTW,azi am rezolvat ceva "apa de izvor"....va ajung vreo 6 litri? :P

 

eu doar cu edu sa o incurc si cine mai vine cu S, nu asa multe ca ale voastre, la voi sansele sunt mai mari :)

Editat de GEORGIAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce viespe are in ea gixerul lui Nyt???

 

aoleeeeeu.....u 2 friends,si nu stii ce viespe are gixerasul? :) ....cand am vazut motoreta,cred ca in primele 2 minute am observat "viespea" ;) ...uita-te la gixxer atenta si vei vedea si tu viespea cu ochiul liber :P

Mesaj completat

eu doar cu edu sa o incurc si cine mai vine cu S, nu asa multe ca ale voastre, la voi sansele sunt mai mari :P

 

asa crezi tu......las` ca te vad eu dupa 2 pahare de "apa"....uiti ca ai venit cu motorul,si o sa o tii ca ai venit cu trenul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleeeeeu.....u 2 friends,si nu stii ce viespe are gixerasul? :) ....cand am vazut motoreta,cred ca in primele 2 minute am observat "viespea" ...uita-te la gixxer atenta si vei vedea si tu viespea cu ochiul liber

Te referi la codita? :P Sunt blonda, recunosc, nu stiu la ce te referi... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te referi la codita? ;) Sunt blonda, recunosc, nu stiu la ce te referi... :P

 

nu nu.....uita-te la rezervor cand va intalniti....de jur imprejur....mai exact la tankpad... :P

@nyt:daca il schimbi,ti-am zis ca iti fur mobra cu tot cu alarma si cu pagere si......si de ma superi si pe tyine te fur si te vand pe piese :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....a "apa de izvor"....va ajung vreo 6 litri? :P

52 sau 54?????...ca voi numa asa stiti sa faceti....:)....Ca si in bancul ala : Oltenu la maramuresan : Ba, facui o tuica de 38 de grade...Maramuresanu : Ba, aia nu e tuica, aia e febra....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

52 sau 54?????...ca voi numa asa stiti sa faceti....:P....Ca si in bancul ala : Oltenu la maramuresan : Ba, facui o tuica de 38 de grade...Maramuresanu : Ba, aia nu e tuica, aia e febra....

 

55 fratioare :) ...deci ati cam incurcat-o :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...