Sari la conținut

Vama 1.05.2006


Postări Recomandate

Cateva pozne.... :)

 

 

Sa vedem daca reusesc sa fac sa se vada si "cireasa de pe tort"...si anume un filmuletz intitulat "Ca de la fată la fată"...si asta doar pentru cunoscatori :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, eu am un singur stres, nu se fura din corturi? o.O

Cine să Âşi-o fure ?????? :crack: :)

 

Avand in vedere ca s-a stat grupat si langa motoare nu au fost probleme d'astea... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine să Âşi-o fure ?????? :baldy: :crack:

 

Avand in vedere ca s-a stat grupat si langa motoare nu au fost probleme d'astea... :)

Ok, voi ati stat asa, grupat, dar in general nu se suteste din corturi? O sa ajung si eu in Vama la vara, cu cortul si-s paranoic rau de tot in privinta asta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, voi ati stat asa, grupat, dar in general nu se suteste din corturi? O sa ajung si eu in Vama la vara, cu cortul si-s paranoic rau de tot in privinta asta. :)

 

vara se cam fura .. cunosc destule cazuri.. asa ca fara lucruri de valoare in cort :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite ca am venit si eu din vama... defapt am stat in 2 mai langa dig, unde mai erau cativa forumisti (lotru, ilie, mai multi, dar nu-i stiu dupa nume! care va stiti ca ne-am intalnit, va salut!) am vazut prin vama pe ninja_schija si inca vreo cativa... pacat ca nu am avut cum sa vin pe 2 roti, dar poate intr-o saptamana iau permisul si ne vedem la ploiesti! tineti-mi pumnii.

Poze pun cand le primesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva pozne.... :)

Sa vedem daca reusesc sa fac sa se vada si "cireasa de pe tort"...si anume un filmuletz intitulat "Ca de la fată la fată"...si asta doar pentru cunoscatori :)

 

Pai Lupusor .... vezi cum faci .... ca fara filmuletu' ala spunem ca am baut degeaba ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@v-twin: plasticele alea sunt acolo finca' sunt niste F650. Toate BMW-urile au asa ceva, la nemti exista o regula cum ca trebuie sa ai aparatoare la roata, la o inaltime nu mai mare de nu-stiu-cat. Sunt inutile, cu alte cuvinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@v-twin: plasticele alea sunt acolo finca' sunt niste F650. Toate BMW-urile au asa ceva, la nemti exista o regula cum ca trebuie sa ai aparatoare la roata, la o inaltime nu mai mare de nu-stiu-cat. Sunt inutile, cu alte cuvinte :)

M-am prins ca-s BMW-uri, dar credeam ca-s acolo sa scrape off noroiul in excess.

 

Multumesc pentru raspunsuri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze cu un aparat cam nasol. n-au atmosfera din vama... ci mai mult a drumului:) am si un filmulet...dar daca-l pun se vor vedea numai 2-3 sec din el (de ce? :moto: )

 

k.

 

k.

post-10107-1146602053_thumb.jpg

post-10107-1146602087_thumb.jpg

post-10107-1146602136_thumb.jpg

post-10107-1146602218_thumb.jpg

post-10107-1146602241_thumb.jpg

post-10107-1146602283_thumb.jpg

post-10107-1146602362_thumb.jpg

post-10107-1146602394_thumb.jpg

post-10107-1146603035_thumb.jpg

post-10107-1146603082_thumb.jpg

post-10107-1146603360_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de la mine citeva

 

la bac la Ostrov

 

tabara motorista dinspre nord

 

un nene cu initiativa

 

tabara motorista dinspre sud

 

un contorsionist "magnetizat"

 

daca era moka poza cu Pepe, am facut si eu una

 

poze la firul ierbii

 

abia aparuse soarele dintre nori

 

pleca barca sa goleasca navoadele

 

El Comandante

 

soarele de dupa nori

 

motoare, corturi, nebuni in apa :moto:

 

Filip i-a fotografiat mai de aproape, mai aparuse o tanti

 

rezerva strategica de sticle pentru dus la garantie si luat bani de inca o tura de bautura

 

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...