Sari la conținut

Posesori De Minsk In Bucuresti


Postări Recomandate

bai chiar misto minsku ala rosu, dar daca va uitati la poza in dimensiunea originala observati ca langa parbriz e un abtipild pe care nu stiu ce scria dar acuma scrie RS :cheers:) deci...minskul viseaza sa fie RS oare? B)

Acolo au fost date doua gauri de prindere, cu scopul de a fixa mai bine carena, insa n-a mai fost nevoie de ele. S-a dorit mascarea gaurilor, nu inducerea in eroare a poporului. (cu RSvizorul) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

Poate ne gasim la intrunire la Sf. Gheorghe, sa schimbam impresii. La Bacau n-am vazut decat 2 Minsk-uri in afara de al meu, si din ele unul era a unui prieten cu care am venit impreuna...

Asfalt uscat!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

bai chiar misto minsku ala rosu, dar daca va uitati la poza in dimensiunea originala observati ca langa parbriz e un abtipild pe care nu stiu ce scria dar acuma scrie RS :lol:) deci...minskul viseaza sa fie RS oare? :cheers:

 

 

minsk-ul cu tehnologia de la aprinderea, admisia si evacuarea rs-ului s-ar apropia cat de cat de performantele rs-ului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, nu-s din B. insa... ati mai vazut vreodata asa o frumusete???

Va las sa va delectati deocamdata cu pozele, iar "pe viu" va putea fi admirata la intrunire la Bacau, poate si la Brasov, si Galati.

Va rog sa observati "aerografia" :cheers: de pe rezervor, "carena" de far :crack: si cauciucul pe spate de la o surata comunista ceva mai voinica... :cheers: . De asemeni, manere si protectii "enduro" :lol:

Hai sa fim sanatosi!

P.S.

Nu, nu-i de vanzare, o laud numa' ca-i a mea si mi-e draga... sper sa intelegeti!

Asfalt de care vreti voi (sau lipsa)!

 

 

mistoaca jucaria!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

si eu acum cateva seri ... cu minskaletul

post-6196-1160313445_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

minsk-ul cu tehnologia de la aprinderea, admisia si evacuarea rs-ului s-ar apropia cat de cat de performantele rs-ului

 

si cat ar putea merge asa ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

baaaaaaa la moldova la voi nu s-a auzit de apa si detergent... de vopsea numai zic ... o fi el vechi dar totusi se presupune ca e pasiunea ta... ingrijeste-l si tu putin

 

cine vorbea,al tau s-a stratificat jegu pe el :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...