Sari la conținut

Sperieciori Party


ACMR
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 270
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

oare?

 

Stiti de cine n-am mai auzit eu demult? De ACMR.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa vin deghizat in cocalar? iesit la drumul mare, ambuscada, prins cocalar cu gel in cap si d&c pe tricou, batut bine, dezbracat de toalele de firma de Europa. S.O.S. am nevoie de gel de par!!!! Nenorocitul nerecunoscator nu umbla cu borcanasul dupa el :kiss:

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot sa vin deghizat in cocalar? iesit la drumul mare, ambuscada, prins cocalar cu gel in cap si d&c pe tricou, batut bine, dezbracat de toalele de firma de Europa. S.O.S. am nevoie de gel de par!!!! Nenorocitul nerecunoscator nu umbla cu borcanasul dupa el :P

 

 

Daca gelul e problema ... se rezolva :P si cu machiajul dace e cazul :kiss:

 

@Noro: Bucuresti Sud - Soarele straluceste, coafura rezista!

 

M.

Mesaj completat

_________________

 

HELP!

 

Are careva pe acasa vopsea pentry body painting? Alb si galben mi-ar trebui :P

 

 

 

PS: ... si sa nu uitam totusi scopul petrecerii din seara asta - actiune caritabila :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare?

 

Stiti de cine n-am mai auzit eu demult? De ACMR.

ACMR-u a pregatit totul, si ne asteapta sa mergem, sa ne distram, si sa ajutam care cum putem pt ca Razvan sa poata merge din nou :P Pt cine are si vrea, evident...

 

Acum am vb cu el si parintii lui, din pacate nu pot fi prezenti la eveniment, pt ca inca nu a fost externat sa poata parasi spitalul, dar, numai bine, ii facem o vizita saptamana viitoare cu tot cu donatiile :P

 

Sa speram ca va iesi bine...multumesc :kiss: O sa gandesc si o campanie ampla anti accidente pe tema vitezei, si a povestii lui, dar astea sunt alte detalii care nu tin de acest topic, si le voi posta alta data...

 

Ne auzim acolo...

 

PS: si sa nu se inteleaga aiurea, cei 20 de ron de la inrare sunt defapt bon de consumatie(adica achiti si bei de ei) pusi de bar, inca de dinainte de eveniment, cu ceva vreme...aceeasi marie, cu alta palarie, ca doar nu am mers vr'odata sa ne uitam pe pereti :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: ... si sa nu uitam totusi scopul petrecerii din seara asta - actiune caritabila :kiss:

....macar de data asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput uploadu..... deci avem un link :

 

http://picasaweb.google.com/adi.pop05/Halloween2009#

 

Nenea Fram zis si Ursu' Kevlar sau Renu' Polar (ca nici el nu mai stie cum era) ne-a oferit un link pe messenger :

 

http://picasaweb.google.com/fram.renul.polar/Halloween09#

 

Si poza serii - Ripperu' Zâmbitor :

post-29155-1257087124_thumb.jpg

 

Ti-am promis ca asta ajunge direct pe forum :kiss:

Editat de Pozaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ie trucata... :kiss:

 

ai agrii, gud posting...se vede clar ca e lucrata in futoshop. Pesonajul din poza nu seamana deloc cu mine. Ce rai e uamenii, daca a ajuns ei sa faca d-astea. :P Se duce tara de rapa, toar`shi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ie trucata... :kiss:

 

ai agrii, gud posting...se vede clar ca e lucrata in futoshop. Pesonajul din poza nu seamana deloc cu mine. Ce rai e uamenii, daca a ajuns ei sa faca d-astea. :P Se duce tara de rapa, toar`shi. :P

 

Daca e cazul dau Raw(.nef)-ul direct de pe card... dovada ca nu ie trucata. Nu am futosopat nimic, doar le-am reglat balansu' de alb si luminozitatea din Camera Raw, am cropuit si am facut conversie in JPG-uri (ca sa le puteti folosi cand va cere careva aslplsjpg si cheshtii d'astea)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cazul dau Raw(.nef)-ul direct de pe card... dovada ca nu ie trucata. Nu am futosopat nimic, doar le-am reglat balansu' de alb si luminozitatea din Camera Raw, am cropuit si am facut conversie in JPG-uri (ca sa le puteti folosi cand va cere careva aslplsjpg si cheshtii d'astea)

eniuei, ieo am scapat de poze! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...