Sari la conținut

1 decembrie


Postări Recomandate

Faine poze ! :kiss:

 

Tu intentionat ai scris in numele topicului " 1 decembrie " ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 noiembrie-frumoase fotografii!

Felicitari voua pt frumoasa excursie,de apreciat 'nebunia' de a merge pe astfel de vreme.

...Dragos ,in curand te vei numi YETY :P :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine poze ! :kiss:

 

Tu intentionat ai scris in numele topicului " 1 decembrie " ? :P

 

 

decembrie am scris, pppfffuuu, cred ca inca sunt inghetate dejtzelele neuronului meu :P

Mesaj completat

Frumos,frumos.Niste peisaje foarte frumoase si vad ca iarna si-a intrat complet in drepturi pe la munte.Bravo voua si la cat mai multe excursii. :P

 

cam da, cred ca sunt si poze mai "inzapezite" facute de scorpioanca sau fanfane, abia astept sa le vad :P

 

Mesaj completat

1 noiembrie-frumoase fotografii!

Felicitari voua pt frumoasa excursie,de apreciat 'nebunia' de a merge pe astfel de vreme.

...Dragos ,in curand te vei numi YETY :ph34r :friends

 

 

totul a fost excelent, mai putin mamaliga de la Voina si bmv-u' care s-a intoxicat de atatea japoneze si a tulit-o cu rapidu' ...

am avut si o experienta noua: chiciura pe viziera, sunt curios daca exista raclete pentru chiciura care se pun pe degetul manusii, cum sunt cele de ploaie

multumim camarade !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. misto plimbare.

 

cine e tipul cu TDM-ul galben? presteaza pe forum?

 

salut, e un tip extraordinar, nu prea scrie pe forum. iar TDM-ul este deosebit, chiar mi-a placut motoreta asta, ma bucur pentru alegerea voastra !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, e un tip extraordinar, nu prea scrie pe forum. iar TDM-ul este deosebit, chiar mi-a placut motoreta asta, ma bucur pentru alegerea voastra !

Misto poze Dragos, vad ca v-ati distrat de minune, ignorand pe cat se poate gradele cu minus de afara. Cred ca ati bagat si ceva licori sa va mai incalziti :kiss:

Salutari si la restul gastii, precum si a tdm-istului curajos.

Mersi pentru aprecierile referitoare la mobra.

 

Sa o tineti tot asa si la anu' caci sigur ma voi alatura turelor voastre, acestea mai wild :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. misto plimbare.

Cristi sa-ti echipezi si tu motorul mai off, si vom strabate impreuna , la anu' forestierele patriei. Sau cine stie poate ma vei insoti in febroarie la Bike on Ace langa Hateg. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korben Dallas

Super Membru

Posts: 2.154

deci nu prea posteaza pe forum :kiss:

Nu este Korben, dupa cum zicea si Dragos mai sus, tipu acesta are tot mobra galbena ca a lui Korben, doar ca e de Bucuresti si are toba sport.

Scuze de off topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipul cu TDM galben e Korben Dallas :P , Frumoasa iesire ! :kiss:

 

 

il stiu pe nicu si nu e motorul lui. numaru e de bucuresti el e din arad. ar trebui sa stii asta mai alest ca il cunosti personal.

Mesaj completat

salut, e un tip extraordinar, nu prea scrie pe forum. iar TDM-ul este deosebit, chiar mi-a placut motoreta asta, ma bucur pentru alegerea voastra !

 

 

ms de urari poate il covertesti la forum sa ii arati sectiunea dedicata TDM-ului sunt sigur ca i-ar face placere sa ne descopere.

 

numai bine

Mesaj completat

Cristi sa-ti echipezi si tu motorul mai off, si vom strabate impreuna , la anu' forestierele patriei. Sau cine stie poate ma vei insoti in febroarie la Bike on Ace langa Hateg. :P

 

vedem daca fac rost de bani de caucioace pana atunci, ca tare as vrea sa vin :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu intentionat ai scris in numele topicului " 1 decembrie " ?

 

Da, intentionat a facut-o, deja se gandeste la urmatoarea iesire :P

 

 

decembrie am scris, pppfffuuu, cred ca inca sunt inghetate dejtzelele neuronului meu

cam da, cred ca sunt si poze mai "inzapezite" facute de scorpioanca sau fanfane, abia astept sa le vadtotul a fost excelent, mai putin mamaliga de la Voina

 

Te-au luat degetele pe dinainte capitane :P

Am pus pozele, il asteptam si pe FanFane sa posteze.

Ma abtin sa comentez mamaliga aia :kiss:

 

salut, e un tip extraordinar, nu prea scrie pe forum. iar TDM-ul este deosebit, chiar mi-a placut motoreta asta, ma bucur pentru alegerea voastra !

 

Subscriu, chiar e un tip foarte ok (ca si FanFane de altfel). De motoreta ce sa mai zic, m-a facut sa regret din plin ca nu-s si io mai inalta :P

 

 

Sa o tineti tot asa si la anu' caci sigur ma voi alatura turelor voastre, acestea mai wild

 

Te asteptam sa ni te alaturi :P

 

bravo Lori, foarte frumos

 

Mersi, tu cand vii la o tura cu noi?

Editat de scorpioanca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, intentionat a facut-o, deja se gandeste la urmatoarea iesire :P

:kiss: Chiar pe 1 decembrie o sa fie ultima voastra iesire ?

 

 

Oricum, va zic ca data viitoare nu ma mai las la mana lui Stifferu. Mancare luata dinainte, trasee studiate de acasa, etc. Stiffere, sa stii ca data viitoare nu mai scapi asa de ieftin cu detaliile despre excursie. :P

 

PS: Pozele sunt pe vine. Daca mai sunt in stare, le pun in cateva minute. Daca nu, maine cand ma trezesc... Dar parca mai aveam un pozar cu noi. Pozele de pe locul de pasager nu apar pe aici ?

Mesaj completat

Offf, ce greu e sa aleg pozele. Culorile toamnei cu zapada sunt superbe in mai toate pozele. Uite doar o selectie, o sa pun si link la arhiva completa si in rezolutie maxima.

Mesaj completat

Si puneti si voi pozele voastre pe transfer.ro.

Mesaj completat

unsure.gif Chiar pe 1 decembrie o sa fie ultima voastra iesire ?

Offf, voiam sa zic urmatoarea vostra iesire...

post-41145-1257213228_thumb.jpg

post-41145-1257213235_thumb.jpg

post-41145-1257213239_thumb.jpg

post-41145-1257213243_thumb.jpg

post-41145-1257213248_thumb.jpg

post-41145-1257213252_thumb.jpg

post-41145-1257213255_thumb.jpg

post-41145-1257213260_thumb.jpg

post-41145-1257213264_thumb.jpg

post-41145-1257213268_thumb.jpg

post-41145-1257213273_thumb.jpg

post-41145-1257213278_thumb.jpg

post-41145-1257213282_thumb.jpg

post-41145-1257213286_thumb.jpg

post-41145-1257213310_thumb.jpg

post-41145-1257213315_thumb.jpg

post-41145-1257213323_thumb.jpg

post-41145-1257213328_thumb.jpg

post-41145-1257213332_thumb.jpg

post-41145-1257213353_thumb.jpg

post-41145-1257213360_thumb.jpg

post-41145-1257213365_thumb.jpg

post-41145-1257213371_thumb.jpg

post-41145-1257213377_thumb.jpg

post-41145-1257213383_thumb.jpg

post-41145-1257213387_thumb.jpg

post-41145-1257213393_thumb.jpg

post-41145-1257213398_thumb.jpg

post-41145-1257213403_thumb.jpg

post-41145-1257213407_thumb.jpg

post-41145-1257213412_thumb.jpg

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze si de la mine, o sa revin si cu ceva impresii despre locurile pe care le-am vazut

 

 

putina decentza Scorpiutzo

post-5886-1257189123_thumb.jpg

 

... mama ce fetze avem (sau cel putin io), astea-as de dimineatza :P

Mesaj completat

Misto poze Dragos, vad ca v-ati distrat de minune, ignorand pe cat se poate gradele cu minus de afara. Cred ca ati bagat si ceva licori sa va mai incalziti :P

Salutari si la restul gastii, precum si a tdm-istului curajos.

Mersi pentru aprecierile referitoare la mobra.

 

Sa o tineti tot asa si la anu' caci sigur ma voi alatura turelor voastre, acestea mai wild :P

 

salutari camarade Rocker, la un moment dat am trecut pe langa un ceas din ala care arata si temperatura - 0 grade - si-am zis gata :kiss:

o sa le povestesc despre voi si despre aventura de pe marginea soselei :blbl:

cu siguranta pe vara facem noi un giumbushluc mic mic sa-l afle tot natul :P

Mesaj completat

ms de urari poate il covertesti la forum sa ii arati sectiunea dedicata TDM-ului sunt sigur ca i-ar face placere sa ne descopere.

 

numai bine

 

cu placere, ramane de vazut ce zice si el !

Mesaj completat

Oricum, va zic ca data viitoare nu ma mai las la mana lui Stifferu. Mancare luata dinainte, trasee studiate de acasa, etc. Stiffere, sa stii ca data viitoare nu mai scapi asa de ieftin cu detaliile despre excursie. P

 

Dar parca mai aveam un pozar cu noi. Pozele de pe locul de pasager nu apar pe aici ?

 

 

probabil o s afac eu o selectie din pozele tipului so o sa pun aici ...

 

" data viitoare nu ma mai las la mana lui Stifferu. " - hai man, spiritu' de aventura nu mai vibreaza in tine :jump

 

vad ca nu ai ezitat sa-mi prinzi "palaria" de dac, super pozele, mai scorpiutzo ce trecere romantica peste parleaz si-apoi :kiss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, va zic ca data viitoare nu ma mai las la mana lui Stifferu. Mancare luata dinainte, trasee studiate de acasa, etc. Stiffere, sa stii ca data viitoare nu mai scapi asa de ieftin cu detaliile despre excursie.

Dar parca mai aveam un pozar cu noi. Pozele de pe locul de pasager nu apar pe aici ?

 

Asa, asa, ia-te de el :kiss:. Lasa ca a fost bine, ne-am descurcat

De pozele pasagerului se ocupa Stiffu'

 

putina decentza Scorpiutzo

cu siguranta pe vara facem noi un giumbushluc mic mic sa-l afle tot natul

cu placere, ramane de vazut ce zice si el !

" data viitoare nu ma mai las la mana lui Stifferu. " - hai man, spiritu' de aventura nu mai vibreaza in tine

vad ca nu ai ezitat sa-mi prinzi "palaria" de dac, super pozele, mai scorpiutzo ce trecere romantica peste parleaz si-apoi

 

Da' ce-am facut? Poza aia cu degetul pe harta te defineste :P

Faceti gimbuslucuri la vara??? E clar, tre' sa-mi schimb motoreta :P

Vorbesc eu cu TDM-istul si ii transmit ca intreaba lumea de el pe forum

Aventura, aventura, da' sa stim si noi :P

Veeezi, si mai ziceai de mine sa fiu decenta, Stiffule te mananca rau romantismul ala, sa vezi ce bataie iti iei, aia de la Voina n-a fost nimic sa stii :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari camarade Rocker, la un moment dat am trecut pe langa un ceas din ala care arata si temperatura - 0 grade - si-am zis gata

o sa le povestesc despre voi si despre aventura de pe marginea soselei :friends:

cu siguranta pe vara facem noi un giumbushluc mic mic sa-l afle tot natul B)

Tinem legatura :friends:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...