Sari la conținut

De vanzare o comunista restaurata


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Vand o motocicleta ij 56 restaurata.

Motocicleta a suferit B) de toate bolile specifice restaurarii, adica e fost luata de la 0.

Totul a fost sablat si vopsit Standox la atelierele Porsche.

Toate piesele din motor sunt noi, cauciucuri si camere noi, toate piesele sunt cromate, instalatia electrica este noua, tobele sunt noi sau cromate, motocicleta arata impecabil

Motocicleta este inmatriculata cu atas, dar cel de la care a fost luata a dat atasul la fiare vechi.

Intr-un cuvant, puteti sa cumparati o motocicleta resturata, un vehicul de epoca, fara sa mai depuneti eforturi.

Pretul este de 1000 de euro, sunt disponibil la oferte.

Pe langa motocicleta, pt 500 lei puteti sa cumparati si o remorca originala de motocicleta, stantata cu semnul de la ij.

Daca aveti intrebari, le astept aici sau 0723565973, mail sau mess, vizibile la profil.

Singura poza este asta, cat de curand o sa pun altele cu starea actuala.

post-263-1257242307_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva are un ataÂş negru Âşi te-am văzut azi-dimineață (orele 10:10) mergând cu ea pe ÂŞincai, vis-a-vis de Parcul Carol? Foarte frumoasă cea din poză, cu siguranță foarte frumoasă Âşi cea (dacă nu-i aceeaÂşi) pe care-am văzut-o astăzi. Multă baftă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu are atas, nu este iesita afara. Isi asteapta noul proprietar.

Titi, daca ai chef, da-mi duminica dupa-amiaza un telefon si mergem sa o vezi live. Sunt in plin proces de mutare si nush pe unde dracu am pus aparat, toate nebuniile le am in saci, de abia in vreo 10 zile ma linistesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superb motor!

 

Puntul 2 de la semnatura mea, ma indeamna sa zic "il iau amu ni", numai ca , din nefericire, punctul 1 de la semnatura, a ramas inca valabil... :)

 

Las ca intrebarea mea cu divizatu a fost totusi cu schepsis, ai vazut ca tot la mine a ajuns bmw. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cer scuze ca nu am reusit sa fac poze, am lucrat la ea, e pusa pe picioare, dar din cauza timpului limitat nu am reusit s-o trag in cadru.

Poza asta e de acum 2 luni, ca s-o vedeti la rezolutie mai mare. Scuzati praful :laugh:

post-263-1258108966_thumb.jpg

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...