Sari la conținut

Skully Dupa Operatzia Estetica


skullz
 Share

Postări Recomandate

Nicey. Da detalii exact despre operatie, sa ne uitam mai atent. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

 

Pey am vopsit-o shi i-am pus custom-made-by-me-stickers :moto: ... sh-am shi spalat-o :)

 

Da' DMW-u' tot timpu tre' sa minimalizeze bucuria omului cu comentarii d'astea... err... minimalizatoare :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

 

Pey am vopsit-o shi i-am pus custom-made-by-me-stickers :moto: ... sh-am shi spalat-o :crack:

 

Da' DMW-u' tot timpu tre' sa minimalizeze bucuria omului cu comentarii d'astea... err... minimalizatoare :crack:

 

felicitari!!! io nu am mai spalat scuteru de cava vreme ( vro 3 luni ) asha ca apreciez efortu' :ok: :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai reusit sa o faci frumoasa din nou....

 

Daca imi permitzi, insa o sugestie... daca tot ai facut-o asha e frumoasa, fa ceva shi cu galeriile de evacuare, ca ii strica aspectul de nou...

 

Bafta shi sa nu o mai comitzi!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no bine, o vopsit-o, am vazut si eu ca in profil ii apare cu alta culoare (sa ti-l updatezi Skullz :moto: ) dar ma gandeam daca i-o fi facut alte chestii mai speciale... cum ar fi stickerele :)

 

Acu vorbind serios: @ skullz - cat te-o costat vopistul? Sau sa nu-mi zici ca l-ai rezolvat tot tu.. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no bine, o vopsit-o, am vazut si eu ca in profil ii apare cu alta culoare (sa ti-l updatezi Skullz :ok: ) dar ma gandeam daca i-o fi facut alte chestii mai speciale... cum ar fi stickerele :blink:

 

Acu vorbind serios: @ skullz - cat te-o costat vopistul? Sau sa nu-mi zici ca l-ai rezolvat tot tu.. :)

 

Pey e cam ashe:

 

Vopseaua Sikkens (parca asha se scrie) cu tot cu dizolvant, lac, intaritor a fost aproape 300 RON 550g. Se putea shi mai eftin, dar am luat lacul cel mai scump (a fost aproape 100 RON) pt ca mi se pare important sa dai un lac de calitate.

Chitul de cutzit + chitul de pistol la Tanga a fost vre-un milion, iar manopera urmeaza sa o platesc zilele astea, nu shtiu inca exact suma... updatez cand aflu.

 

Iar stickerele le-am creeat singur in corel shi le-am decupat la plotter la userul [Kamikaze] shi au costat cu tot cu material 75 RON.

 

Iar galeria de evacuare o sa o vopsesc in curand neagra... la magazinul de unde mi-am luat vopseaua au nishte spray-uri termo-rezistente pe la 40 RON bucata (sau in jurul sumei asteia).

 

Deci, cam asha sta treaba. :moto:

Editat de skullz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi permitzi, insa o sugestie... daca tot ai facut-o asha e frumoasa, fa ceva shi cu galeriile de evacuare, ca ii strica aspectul de nou...

 

B)

 

si felicitari. arata super

Editat de Vishco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pey e cam ashe:

 

Vopseaua Sikkens (parca asha se scrie) cu tot cu dizolvant, lac, intaritor a fost aproape 300 RON 550g. Se putea shi mai eftin, dar am luat lacul cel mai scump (a fost aproape 100 RON) pt ca mi se pare important sa dai un lac de calitate.

Chitul de cutzit + chitul de pistol la Tanga a fost vre-un milion, iar manopera urmeaza sa o platesc zilele astea, nu shtiu inca exact suma... updatez cand aflu.

 

Iar stickerele le-am creeat singur in corel shi le-am decupat la plotter la userul [Kamikaze] shi au costat cu tot cu material 75 RON.

 

Iar galeria de evacuare o sa o vopsesc in curand neagra... la magazinul de unde mi-am luat vopseaua au nishte spray-uri termo-rezistente pe la 40 RON bucata (sau in jurul sumei asteia).

 

Deci, cam asha sta treaba. ;)

 

Dupa cum am promis, update:

 

M-a costat 2.500.000 manopera la Tanga :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...