Sari la conținut

A1 De La 16 Ani


Postări Recomandate

mei ce sa mai vb degeaba,

nu trebuie sa aiba putere mai mare de 11kw in talona.

si cilindree mai mare de 125.

 

poate sa scrie pe bord si 300..... a si daca e cu lcd ce zice politaiu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e adevarata faza cu viteza peste 120 km/h pe mine m-a oprit politia de atatea orii si nu mi-a facut nimik ... am 17 ani (a1) rs 125 2006 .. s-au uitat intr-o carte acolo la ei in masina si mi-au zis sa am grija la liniile de tramvai ceea ce mi se pare penal pt un gabor sa imi zica asa B))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plus, daca vitezometru depaseste marcajul de 120 kmph, ai nevoie de A neaparat!!! ai grija, cu astia nu-i de gluma,

 

pentru condus un vehicul fara permis te past parnaia..

hah.. ce bine ca am kilometraj electronic :))

pe mine m-a oprit politia cu tzr-ul meu..

in talon scrie:

Motocicleta

SOLO

Putere max. (kw): 1

Vit. max. constructiva: 70 km/h

cilindree (cm3): 50

s-au uitat in legislatie.. m-au luat tare ca gata.. dosar penal.. etc.. ca-mi trebuie permis ca nu am pedale si dupa ce s-au uitat in cartea cu legislatie si nu au vazut nimic .. cik: hai mah.. bine.. da-i drumu`

asta s-a intamplat la 2 dimineata la un filtru de noapte

----ori am avut noroc si poate nu aveau chef de mine sau chiar nu au ce sa-mi faca-----

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

am auzit de la cineva care a vrut sa isi ia un rs125 si sa interesat la politie si curcanii i-au spus ca cica dak are cutie de viteze nu ai voie sa mergi cu A1... :disappointed: :crack:

E ADEVARAT ??????? :sick: :lol:

 

NU... NU ESTE VOIE CU TRANSMISIE MANUALA DECAT DUPA INDELUNGI ANI DE EXPERIENTA

 

DACA TE OPRETE POLITAIUL CU MOTORETA II EXPLICI CA MOTORUL TAU ESTE CU TRANSMISIE PICIORALA NU MANUALA :lol: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bha totusi treb a recunoasteti ca pe motociclisti nu-i prea opreste politia...adik am unu nebun ...care anu trecut asi-a luat aprilia si acu are suzuki gsx 750 si vrea sa-si ia hayabusa acum...faza e ca omu a dat de 7 ori de carnet is nu l-a luat si umbla fara...ma mir ca nu da politia de el sa mor...si merge si ca nebunu adik la drum spre mare din 260 nu o scoate...blana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...