Sari la conținut

7-8 Nov Hai ca e soare!


MihneaRatte
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca in traseu credeti ca tranzitati ''metropola''Harsova anuntati-ma !macar pentru un ceai ,cafea sau macar pentru o pauza de-o tigara ! dar in timp util ,poate punem de-un pranz :)

0761680081.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca in traseu credeti ca tranzitati ''metropola''Harsova anuntati-ma !macar pentru un ceai ,cafea sau macar pentru o pauza de-o tigara ! dar in timp util ,poate punem de-un pranz :)

0761680081.

s-a notat maestre, te sun daca ajungem pe la tine. multumim de invitatie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei eu am ajuns acasa dupa o agonizanta calatorie pe A2 cu 85kmh (la km 64 l-am dat pe rezerva si ma mir cum m-a tinut benzina pana acasa),din punctul meu de vedere a fost o super plimbare ( cu tot cu micile incidente,nu dam nume :P ) am vazut locuri absolut mirifice,Hans nu m-a suparat,ce sa mai,o zi super misto.va poop,imi pare bine ca v-am avut colegi de drum (inca o data :( ) si ne vedem pe strazi...sau la beuta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super plimbarica ce s-a transformat in endureala in toata regula. Padure, drumuri forestiere, noroi, peisaje frumoase, caldura, soare, tot ce trebuie. Si perdantele excursiei se pare ca au fost oglinzile de BMW. Au cazut ca secerate. :)

Mesaj completat

Si mi se pare mie sau Hans a fost singurul care nu a atins pamantul si cu altceva in afara de roti ? Sau nici macar el ? :P

Editat de FanFane
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ai dat nume? Nume de motor care n-a facut figuri azi.

A fost fain tare si sarumana c'ati stat si dupa mine :)

 

Cea mai interesanta lectie pe ziua de azi.: cand n-ai parbriz si vantul iti da casca pe spate la viteze mari, se pot folosi un prosop de plaja sau o pelerina de ploaie pt a constui un guguloi la ceafa pe care sa se sprijine casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte faine pozele. as fi vrut sa vin si eu dar am intuit din sumara mea experienta ca in ciuda asigurarilor o veti lua prin hartoape noaroaie si drumuri forestiere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa nu dam nume? Am supravietuit unei curbe care mi-a reparat ambreiajul si am lasat oglinzile printre pietroaie si noroi. E clar ca dara nu Mi se rupea ailalta in mana o dovedeau bolovanii aia de mai de sus. O tura minunata in care am invatat donsoara fara parbriz micile secrete ale motociclismului din spatele blocului si din care, ca intotdeauna m-am ales cu super amintiri, super colegi de drum, nota 10 zic eu in caz de iesire din peisaj la supravieruire si in care motorul meu a continuat sa ma uimeasca de ce poate, si asa fara oglinzi. Kidule e musai o bere. Bogdan , suntem iluminatorii autostrazilor. Poze cand oi ajunge si eu pacasa, ca acum postez din alte paturi de pe telefon. Sunteti minuanti oameni buni!

Mesaj completat

cre ca minunati trebuia sa iasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa nu dam nume? Am supravietuit unei curbe care mi-a reparat ambreiajul si am lasat oglinzile printre pietroaie si noroi. E clar ca dara nu Mi se rupea ailalta in mana o dovedeau bolovanii aia de mai de sus. O tura minunata in care am invatat donsoara fara parbriz micile secrete ale motociclismului din spatele blocului si din care, ca intotdeauna m-am ales cu super amintiri, super colegi de drum, nota 10 zic eu in caz de iesire din peisaj la supravieruire si in care motorul meu a continuat sa ma uimeasca de ce poate, si asa fara oglinzi. Kidule e musai o bere. Bogdan , suntem iluminatorii autostrazilor. Poze cand oi ajunge si eu pacasa, ca acum postez din alte paturi de pe telefon. Sunteti minuanti oameni buni!

Mesaj completat

cre ca minunati trebuia sa iasa :P

foarte bine spus,chiar meriti o bere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pozele de la mine, deobicei imi las aparau bun acasa(cei care ies cu mine stiu de ce :P ), asa ca astea sunt facute cu o savoniera de aparat, deci scuzti calitatea :(

 

Numai bine!

 

 

PS. Varianta full aici: http://dl.transfer.ro/Macin_-_7.11.2009-Tr...o-794a071f1.rar

 

Mesaj completat

foarte bine spus,chiar meriti o bere :)

 

si nu uita: "Fanica? Fanica e boem!" ËMihnea :kiss:

post-33134-1257682993_thumb.jpg

post-33134-1257683003_thumb.jpg

post-33134-1257683031_thumb.jpg

post-33134-1257683045_thumb.jpg

post-33134-1257683068_thumb.jpg

post-33134-1257683097_thumb.jpg

post-33134-1257683103_thumb.jpg

post-33134-1257683123_thumb.jpg

post-33134-1257683134_thumb.jpg

post-33134-1257683156_thumb.jpg

post-33134-1257683169_thumb.jpg

post-33134-1257683179_thumb.jpg

post-33134-1257683191_thumb.jpg

post-33134-1257683207_thumb.jpg

post-33134-1257683219_thumb.jpg

post-33134-1257683234_thumb.jpg

post-33134-1257683245_thumb.jpg

post-33134-1257683252_thumb.jpg

post-33134-1257683264_thumb.jpg

post-33134-1257683289_thumb.jpg

post-33134-1257683300_thumb.jpg

post-33134-1257683324_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte faine pozele. as fi vrut sa vin si eu dar am intuit din sumara mea experienta ca in ciuda asigurarilor o veti lua prin hartoape noaroaie si drumuri forestiere :kiss:

mergea cu 636-le fara problema...trust me :P

 

Voi fi scurt. Va urasc sincer dar o sa-mi treaca.

 

Numa bine. :(

you hater :)

domnu' fane vreau si eu pozele alea care le-am facut noi 2 in mega transeul ala te rog foarte frumos

Mesaj completat

@ Mihnea - el e boem,jos palaria,da uite ca nu imparte si cu noi ce a boemit el singur acolo in padure

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergea cu 636-le fara problema...trust me :(

 

 

you hater :P

domnu' fane vreau si eu pozele alea care le-am facut noi 2 in mega transeul ala te rog foarte frumos

Mesaj completat

@ Mihnea - el e boem,jos palaria,da uite ca nu imparte si cu noi ce a boemit el singur acolo in padure

cine stie ce o fi boemit el pacolo si cu ce fatuca de prin satele alea de nu ne arata :) ca de, a ales si el LUNGU cu noi :kiss:

Editat de MihneaRatte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va stresati fratilor, ca vin si pozele. Doar ca nu stiu de ce draq au iesit cam naspa din aparat, ori subexpuse, ori supraexpuse, asa ca a trebuit sa le iau un pic la pila in Photoshop. Maine (adica azi...) o sa le pun si pe forum, ca inca nu am terminat de pilit la ele. Azi am avut altceva de pilit, n-am avut timp de poze. :kiss:

 

cine stie ce o fi boemit el pacolo si cu ce fatuca de prin satele alea de nu ne arata :) ca de, a ales si el LUNGU cu noi :P

Si care e treaba cu Lungu, ca aici m-ati pierdut ?!?

Cat despre boemit, am boemit eu vreo 5 minute singurel langa motorul culcat in iarba+namol, ca enduristii aia din spate nu catadicseau sa apara sa ma ajute si pe mine. Daca era vorba de vreo fata de printr-un sat, se lungea momentul boem ceva mai mult si nu cred ca ma mai gaseati voi... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine o cheia daca te intereseaza

 

poze de la cheia :)

 

post-35286-1257741935_thumb.jpgpost-35286-1257741923_thumb.jpgpost-35286-1257741916_thumb.jpgpost-35286-1257741907_thumb.jpgpost-35286-1257741943_thumb.jpgpost-35286-1257741951_thumb.jpgpost-35286-1257741962_thumb.jpg

 

Facute cu telefonul ca deh, noi eram pregatiti de scandal, mare a fost surpriza in Brasov: toti la tricou numai noi pregatiti pentru Nordkap.

Felicitari pentru Dobrogea, am vazut ca a fost si la voi de tranta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa nu dam nume? Am supravietuit unei curbe care mi-a reparat ambreiajul si am lasat oglinzile printre pietroaie si noroi. E clar ca dara nu Mi se rupea ailalta in mana o dovedeau bolovanii aia de mai de sus. O tura minunata in care am invatat donsoara fara parbriz micile secrete ale motociclismului din spatele blocului si din care, ca intotdeauna m-am ales cu super amintiri, super colegi de drum, nota 10 zic eu in caz de iesire din peisaj la supravieruire si in care motorul meu a continuat sa ma uimeasca de ce poate, si asa fara oglinzi. Kidule e musai o bere. Bogdan , suntem iluminatorii autostrazilor. Poze cand oi ajunge si eu pacasa, ca acum postez din alte paturi de pe telefon. Sunteti minuanti oameni buni!

Mesaj completat

cre ca minunati trebuia sa iasa :(

 

Ai uitat sa adaugi ca: aproape era sa cumperi o viziera neagra pentru un shark s800 blade (e ieftina), ca motorul tau uimeste prin faptul ca se ridica de jos de aproape foarte multe ori (ambreiajul nu e nici pe departe reparat, intreaba-ma cum si ce se intampla cu el de aci inainte :P) si multe altele :)

 

Acum na, am si eu multumiri de adus: castii mele, gecii mele, ghetelor mele... :kiss: Glumesc!

 

Va multumesc tuturor pentru plimbare a fost o experienta foarte faina, multumesc pentru porecle (aia cu "papusa, esti indestructibila" m-ar fi facut sa rad in hohote cand m-am adunat de pe pietre, daca nu durea asa tare...), pentru ajutor si pentru amintiri extraordinare. Cum zice si Mihnea, sunteti minunati!

 

Pe cand iar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...