Sari la conținut

Cursa Bucuresti - Constanta/Sinaia


bhairava
 Share

Postări Recomandate

wohooo

la multi ani coxane

sa te umpli de bani, si sa scazi 5 kile (asta a fost sub centura :P ) si sa-ti vina mintea la cap sa-ti iei HONDA :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@baubaurava mai bine 5 in plus decat 10 in minus....minim :P

@bobarnac daca ce ai prestat tu in drum spre munte numesti talent pe serpentine, ma retrag precum zahei ca nu vreau sa fiu internat din cauza talentului tau...si NU, nu am spus ca as fi eu vreun pilot dar am cel putin 1 ahn avans si 20 de mii de km fata de tine....asa ca bazz of fitzo incepatorule :D

@dkz mue

@zahei ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-au trebuit vreo 3 ani sa imi dau seama ca nu sunt nici Dohan nici McCoy (pe atunci rossi era copil).

si de 5 ani incerc sa ii ajung :D

aha.. carnet cand iti iei? :lol:

tu ai?

 

poate imi dai si mie niste lectii de pilotaj :P)))))))))))))))))

 

eu zic ca am (permis nu neaparat talent)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bob, am dat si eu motoru' pe jos si chiar ti-am zis de asta....problema nu era aici, problema era cu tine care afirmai "cum dracu sa fii asa de prost sa pui motoru' jos ? nu-mi imaginez .. " cu doar juma' de ora inainte sa-l pui jos cu martori (in cazul in speta chiar eu) :) :(

 

pentru cox e suficienta onoarea de a fi prezenti ... propun sa-i luam cadou un modem, cablu' lui e varza oricum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate, posesorii de Honda au parte de suficiente senzatii tari in momentele critice...(adica cand stau in fund - a se observa limbajul cenzurat - si repara la mobre)... :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va zic sa va potoliti si sa faceti cum va zic: pregatiti masa aia pentru mine, ca vin cu Minsku' si va dau avans pana la intrarea in Predeal. Cand ajungeti la intrarea in Predeal, imi dati un apel - ca eu am motocicleta la doua statii de metrou - ma duc, o iau si va ajung pana sa iesiti voi pe Timisul de Jos. Clar? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sorin: in acest topic nu posteaza pietoni.

 

@coxanelu: tu sti mai bine cum e cu spitalizarile, pe mine nu m-a pasionat subiectu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@sorin: in acest topic nu posteaza pietoni.

 

@coxanelu: tu sti mai bine cum e cu spitalizarile, pe mine nu m-a pasionat subiectu :)

pai 1. eu nu am fost pana acum la spital din cauza vreunei motoretesi 2. tu nu ai cum sa ajungi acolo dupa cativa km parcursi....aaaa...adik am uitat ca se poate.....dkz stie.... :) :( :) :) , culmea ca tot o honda e implicata.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@cox: dar observ ca te-ai interesat. probleme ? ai un filing de nesiguranta ? ah, am uitat ca mergi pe ducati, e normal .... :(

 

@dkz: tu pe irc intri mah ? ca vreau sa vorbim chestii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhîhîhîairava, iarasi fac astia misto de tine?!?

si acum ce faci? "vino frate dkz pe irc ca avem de vorbit.. hai pana nu ma supar"

amenintari? :(

tu cine pana mea esti pina la urma ?

ca te vad infipt :)

 

ne cunoastem ?

 

bsd-istule :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am vazut si eu pe-aici un fan infocat a lu` nea pinguinu si mi-am zis sa incerc sa il aduc pe calea cea buna. Insa trebuia ma intai sa ma bag putin in seama, nu? :( Daca tot se numeste Bucuresti-Constanta/Sinaia, eu zic sa veniti la Constanta, din doua motive:

1. e mai cald decat la Sinaia

2. e mai scurt drumul decat pana la sinaia

3. e cu drumuri drepte (fara curbe), deci se da si bhairava mai bine (sâc)

4. va astept aici sa mergem in vreun bar (normal ca nu fac cinste). Poate mai vine si Katy, Dinu, Carlos, si cine mai e de prin Cta pe pro-bike.ro/bb

 

....da, 2 != 4..

 

Si daca va lipseste privelistea de la Sinaia, aduc eu niste poze de-acasa..

 

PS: Bhairava, stiai ca linux foloseste ms-dos style cpu calls? pe cand FreeBSD foloseste unix-style cpu calls.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...