Sari la conținut

14-15 NOV Golaneala


KIDROCK
 Share

Postări Recomandate

eu cred ca am sa raman la Vama peste noapte la beutura si sa fac Enisala si Jurilovca Duminica,acum nu stiu pana la urma cine mai se baga in afara de Ianachim si Doru

Mesaj completat

aaa era sa uit,in atentie celor 2 mentionati mai sus,eu am pe moto 14 cu 42 raport si vit maxima 110,deci cred ca ne vedem acolo la cum va cunosc eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot pentru o zi votez. Dobrogea a fost weekendul trecut asa ca as vota o Vama prin Ostrov, are macar avantajul autostrazii la intoarcere daca ne prinde noaptea (iar). Sau litoralul bulgaresc in speranta ca nu s-a inchis chiar totul si pe acolo. Dar depinde de vreme. Fara offroad ca abia mi-am spalat motorul. :laugh:

 

PS: tare ciudat forumul asta, in sezon nu se lipeste nimic, decat sporadic, iar in afara sezonului toti ar iesi, indiferent de conditiile meteo, weekend de weekend. ;)

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot pentru o zi votez. Dobrogea a fost weekendul trecut asa ca as vota o Vama prin Ostrov, are macar avantajul autostrazii la intoarcere daca ne prinde noaptea (iar). Sau litoralul bulgaresc in speranta ca nu s-a inchis chiar totul si pe acolo. Dar depinde de vreme. Fara offroad ca abia mi-am spalat motorul. :laugh:

 

PS: tare ciudat forumul asta, in sezon nu se lipeste nimic, decat sporadic, iar in afara sezonului toti ar iesi, indiferent de conditiile meteo, weekend de weekend. ;)

de off-road nu se pune problema de data asta,dar eu cu inca 2,3 vom ramane peste noapte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tot duceam la cheile gradistei, pe acolo n-ati da o tura? macar ai unde manca/dormi pt cei care vor sa ramana. intoarcerea se poate face pe campulung - pitesti. e dupa bran pt cine nu a fost, inainte de predeal la stanga din dn1. mi-e ca e abureala (la propriu) in vama, te duci sa-ti clantane dintii de frig. stramta rau tara asta.

p.s. care vreti offroad e loc in sus dupa hotel sa te dai pana-ti vin boalele.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai noroc. as veni si eu cu intoarcere tot maine seara. de unde se pleaca si la ce ora ?

Mesaj completat

deci se abandoneaza iesirea ? nu mai pleaca nimeni nicaieri ?

off topic - mihai, hai pana la Shipka ( Bg :crack: )

cam 500 km dus intors din buc

mi e dor de zapada..sper sa fie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca n-am abandonat ideea asa ca voi pleca maine impreuna cu Adam pe ruta Ruse - Razgad - Devnja - Varna cu intoarcere prin Vama-A2.

Plecarea de la 8.15 dimineata cu intalnire in Jilava, in dreptul primei statii RATB de dupa podul Centurii.

Daca mai sunt si alti doritori numarul meu este: 0744.42.87.44 Andrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...