Sari la conținut

Cum Aflu Si Eu Dupa Serie Daca Motorul Este Furat?


Postări Recomandate

nu stiu de site, dar era un baiat pe forum, Edji avea nickul daca nu ma insel, care te putea ajuta cu verificarea.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cautat p site-u ala cu seria si marca aprilia si nu a gasit nimic...asta ins ca nu e furata..nu? sau mai sunt si alte baze de date?

 

zi seria de cadru si vedem ce "iese"...eventual da-mi un SMS cu seria de cadru pe 0722 356 993 sau pe 0745 070 267

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

zi seria de cadru si vedem ce "iese"...eventual da-mi un SMS cu seria de cadru pe 0722 356 993 sau pe 0745 070 267

 

 

 

daca imi iau o troaca adusa de afara putem afla ceva? nu m-as lega la cap daca as stii ca e luata cu japca, si nu prea cred ca cele cu nr strain apar pe site-ul ala. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este FIERBINTE

 

Venerdi 12-05-2006

Risultato ricerca del TELAIO: zd4mpb100xs001298

Dati pervenuti dal 01/01/1996 al 07/05/2006

 

Targa

AK18395 (Posteriore)

 

Telaio

ZD4MPB100XS001298

 

Modello

RS

 

Fabbrica

APRILIA

 

Tipo

MOTOVEICOLO

 

 

Per il telaio ricercato risulta una denuncia di Furto inserita in data 02/12/2005

presso STAZ.CC ROMA-TORPIGNATTARA di ROMA(RM)

 

------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este FIERBINTE

 

Venerdi 12-05-2006

Risultato ricerca del TELAIO: zd4mpb100xs001298

Dati pervenuti dal 01/01/1996 al 07/05/2006

 

Targa

AK18395 (Posteriore)

 

Telaio

ZD4MPB100XS001298

 

Modello

RS

 

Fabbrica

APRILIA

 

Tipo

MOTOVEICOLO

 

 

Per il telaio ricercato risulta una denuncia di Furto inserita in data 02/12/2005

presso STAZ.CC ROMA-TORPIGNATTARA di ROMA(RM)

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pe ce site ai facut cautarea asta si sa vezi daca e furata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat cu ala...l-am dat inapoi si mi-am luat banii...nu vreau sa am probleme cu pol sau etc si am preferat sa il dau inapoi...

multumesc mult de tot edgji pt ajutorul dat ...e mai bine ca am aflat asa decat sa aflu in alte moduri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca imi iau o troaca adusa de afara putem afla ceva? nu m-as lega la cap daca as stii ca e luata cu japca, si nu prea cred ca cele cu nr strain apar pe site-ul ala. :blink:

 

Tocmai despre cele "straine" este vb, pt. ca cele furate in Romania puteti sa le verificati si singuri. B)

 

am rezolvat cu ala...l-am dat inapoi si mi-am luat banii...nu vreau sa am probleme cu pol sau etc si am preferat sa il dau inapoi...

multumesc mult de tot edgji pt ajutorul dat ...e mai bine ca am aflat asa decat sa aflu in alte moduri

 

Normal ar trebuii sa-l dai pe mana politiei pe nemernic....chiar daca te gandesti ca fura de afara, sa sti ca tot ei au "legaturi" si ce fura din Romania (si nu pot valorifica in tara, fara probleme) scot in Ucraina, Moldova si Serbia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@weeman001: ar trebui sa il denunti pe ala de la care ai cumparat-o initial!!!!!! Poate altul in locul tau isi ia tzeapa!!!!!! FURTUL NU SE INCURAJEAZA, SE PEDEPSESTE CU INCHISOAREA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai despre cele "straine" este vb, pt. ca cele furate in Romania puteti sa le verificati si singuri.

 

 

 

stiu, ma gandeam ca se poate verifica la fel de bine si o masina, nu numai un motor.

si intreb si eu, acum ca e furata, ce se va petrece? poate ala care o vinde nu stie de asta. dar daca stie...

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probl stii care ar fi.....ca are clienti si politisti....si nu prea am ce sa-i fac..si nici nu vreau sa am treaba cu politia sincer..si nici sa ma caute lumea..B)(

 

acum daca tot am dat-o inapoi:(( cine imi zice si mie d unde imi cumpar si eu un rs 125 cu 2000 euro ? :blink:((((((( ca de 1 an jumate ma chinuiam sa imi iau cv....si acum luasem fara sa stu...una furata ....si mi-am dat seama ca e cv in neregula...pt ca ma tot amana cu actele...ca eu initial am crezut ca e cu acte de stainatate si vroiam sa platesc vama tot tot....dar....ma tot amana mereu zicea ca tre sa le aduca..ca :lol:( si mi-am dat seama ca e cv suspect si dasta am si intrebat p forumu asta

multzumesc inca o data edgji

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...