Sari la conținut

Conservaru' Mi-a Tras-o Intentionat ?


hogzilla
 Share

Postări Recomandate

Pentru cei care inca nu cred in existenta unora care fac manevre intentionat cu scopul doborarii motociclistilor le recomand sa-si cumpere motor sau in cazul in care au, sa-l foloseasca !

 

Nu e vorba ca unii nu te vad (astia sunt foarte multi dar condusul preventiv te scapa), e vorba ca unii

"te vad" si o iau razna B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu e vorba ca unii nu te vad (astia sunt foarte multi dar condusul preventiv te scapa), e vorba ca unii

"te vad" si o iau razna :blink:

 

Banuiesc ca multi dintre voi n-au avut "onoarea" sa mearga pe un moped in trafic. Atunci sa vezi cum devii distractia conservarilor. Ca n-ai nici cea mai vaga putere sa te pui cu ei. Si javrele (acasa poate or fi oameni cuminti de bei cu ei o bere si spui bancuri) se vad superiori net si te iau drept minge de ping pong.

In mintea lor nici n-ai ce cauta pe strada cu ei.

Plus ca am asistat la o "liniuta" intre un bmw (conserva) si un cb saracu. Liniutza era doar in capul imbecilului din masina. Omu de pe cb n-a vrut sa se ia cu ala la intrecere, dar javra a virat brusc drapta dupa ce i-a dat cu scart si l-a strans la scuar sa nu cumva sa i-o ia in fatza B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi varianta 3 : "nu l'am vazut".Si io'i cred p'aia de zic asa,unii's asa de idioti incat chiar nu se uita cand fac manevre in trafic.Cunosc cazuri de B luat pe pila,petarde la volan care ori nu se uita,ori se pierd in trafic.Dar de la prostie si trac pina la intentie criminala e cale lunga...Urmareste stirile de la 5.N'am vazut vreunul sa declare:"i'am dat cu toporu'n cap,am violat'o sau i'am arsa ca nu am vazut". B)

Ca de obicei ...Revolutionarul...proaspat posesor de permis le stie pe toate !

Iar o iei razna,si te crezi Dumnezeu ! Te rog ,fii mai putin patetic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...