Sari la conținut

Inger Albastru , Accident Voluntari Azi 12 Mai


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu ai nevoie de un IQ ridicat ca sa conduci bine. Cunosc soferi profesionisti care gandesc cam cat o gaina, dar conduc dumnezeieste si au mai mult bun simt si mai multa responsabilitate decat multi soferi care sunt manageri de succes sau directori de banci, oameni cu studii si cu un IQ foarte ridicat, dar de o nesimtire fenomenala si care conduc mai prost ca strabunica si sunt total lipsiti de responsabilitate si au impresia ca soseaua le apartine.

 

Am mai spus pe undeva si o repet: un permis de conducere iti da dreptul sa conduci, atesta ca ai luat un examen si ca ai niste cunostinte MINIME de teorie si practica in ale condusului incat sa nu fii chiar un pericol public. Mai este mult pana cand un posesor de permis sa spuna: "STIU SA CONDUC". Cu alte cuvinte este o diferenta mare intre un posesor de permis de conducere si un sofer.

 

Ry.

B) Cata dreptate ai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau de incident :lol: ....intr-un fel, ma bucur ca am aflat-o de la el.... chiar shi dupa o saptamana. bafta la recuperarea orgoliului shi prudentza maxima! ;) cu o citirika!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca ai scapat. Restul sint fiare, se fac cu nervi si timp pierdut. Dar merita.

Situatia a fost ciudata. Pacat de intimplare.

 

cu nervi, timp si bani. multi bani..

insa daca nu ai sanatate toate astea nici nu mai conteaza.

sa faci rost de oferta aia de care'ti ziceam, ingerash!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti plateste macar ala motorul????sau ceva de genul asta???

si inca ceva..se repara pe RCA vreun motor in tara asta??? sau RCA =0..si se face tot pe banii nostri..??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fi sanatos si sa te refaci cat mai RPD! Mare noroc ai avut ca nu aveai viteza... altfel nu mai vorbeam despre papucarul inconstient ci de inca un criminal conservar. Nu stiu daca cu cateva momente inainte de incident iti venea sa-i dai gaz, dar bine ca nu ai facut-o! Ce inseamna autocontrolul. Felicitari si insanatosire grabnica!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...