Sari la conținut

Cbr F1....f4 Sau Rr


XXXL!
 Share

Postări Recomandate

Cind mi-am luat eu RR era vreo 8 000, F4 era 5000. Se uitau astia cu F-urile pofticiosi de tot la Arc. Si lui Blue Nightwish ii placea in Tirg, dar el se invirtea pe la 3 000 Eur. Avea F2. Acu diferenta de bani intre F si RR se va micsora semnificativ, apare 600RR/2007.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

Cind mi-am luat eu RR era vreo 8 000, F4 era 5000. Se uitau astia cu F-urile pofticiosi de tot la Arc. Si lui Blue Nightwish ii placea in Tirg, dar el se invirtea pe la 3 000 Eur. Avea F2. Acu diferenta de bani intre F si RR se va micsora semnificativ, apare 600RR/2007.

pai ce diferenta va mai fi in 2007 ? ca am inteles ca f-ul dispare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind mi-am luat eu RR era vreo 8 000, F4 era 5000. Se uitau astia cu F-urile pofticiosi de tot la Arc. Si lui Blue Nightwish ii placea in Tirg, dar el se invirtea pe la 3 000 Eur. Avea F2. Acu diferenta de bani intre F si RR se va micsora semnificativ, apare 600RR/2007.

 

lasa ca apoi ti-ai luat de clasa mai mare. ..ai parasit repede 600-le . :crack: bafta omu ..care mai e viata ta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Intru si eu in vorba cu voi, sper sa nu deranjez

 

Un CBR 600 F2, pt un incepator fara bani e bun ?

 

Cam care ar fi pretul lui corect ? cand zic corect ma refer la un motor in stare buna de functionare si la un pret normal !

 

Am gasit la Alfa Motors la 3000 euroi din `93, toate persoanele la care le-am zis ca as vrea sa iau de acolo mi-au zis un clar si bolduit NU

 

 

Astept un raspuns din partea voastra

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maricica de la scara 3 ,oricum nu o sa faca niciodata diferenta intre un f si un rr...in mod sigur :crack:

ba da, ca F'ul nu se ridica pe o roata decat probabil daca te superi pe el, pe cand RR se ridica lejer.

si ce poate impresiona mai mult o "maricica" decat mersu' p'o roata, eventual fara casca si descheiat la camasa? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da, ca F'ul nu se ridica pe o roata decat probabil daca te superi pe el, pe cand RR se ridica lejer.

si ce poate impresiona mai mult o "maricica" decat mersu' p'o roata, eventual fara casca si descheiat la camasa? :lol:

Nu se ridica chiar asa de lejer ...trebuie provocat si rr-ul

 

Ps:si ca sa o impresionezi pe maricica ,merge si cu o bicicleta si o bucata de carton pe post de carena , cu care incerci whellieeeeeee....macar daca pici sa nu te doara prea tare la buzunar ,caci maricica oricum o sa o doara undeva daca ai cazut si o sa se retraga sa-si mai scoata un cos din acneea ei juvenila :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

offtopic: am 2 preteni care merg pe bicle in wheelie mai mult ca tri sferturi din forumu asta pe motor (me included). :crack: Ca tot veni vorba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu in vorba cu voi, sper sa nu deranjez

 

Un CBR 600 F2, pt un incepator fara bani e bun ?

 

Cam care ar fi pretul lui corect ? cand zic corect ma refer la un motor in stare buna de functionare si la un pret normal !

 

Am gasit la Alfa Motors la 3000 euroi din `93, toate persoanele la care le-am zis ca as vrea sa iau de acolo mi-au zis un clar si bolduit NU

 

 

Astept un raspuns din partea voastra

 

:crack:

 

La prima vedere pare un pret mic, foarte multe moto de acolo au vicii ascunse ,tu ca necunoscator nu le observi, baietii de acolo o sa-ti mai dea si replica "ce vrei, la banii astia sa-ti iei una perfecta?"

 

ba da, ca F'ul nu se ridica pe o roata decat probabil daca te superi pe el, pe cand RR se ridica lejer.

si ce poate impresiona mai mult o "maricica" decat mersu' p'o roata, eventual fara casca si descheiat la camasa? :lol:

 

Sa stii ca eu f-ul i-l ridicam ceva mai usor cam de la 5000tr in sus. rr-ul nu prea, trebuia cam 1000tr mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia-ti monociclu si rezolvat wheelie-urile :lol:

:crack:

 

Cu ala iti rupi gatu' mai ceva ca cu Hayabuzda!

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...