Sari la conținut

M. C. Road Patrol Bikers Festival


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

POate ar fiiindicat sa puneti ceva detalii si pe aici, ca web-pageul este probabil greu de accesat:

 

"The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later"

 

Mersi!

R

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru lenesi :cheers:

 

 

 

Programul Festivalului

 

Vineri, 16 iunie 2006

---------------------------------------------------------------

 

- primirea si camparea participantilor

- primirea invitatilor

- 20.00 concerte rock: Sanctuar, Amala, Quo Vadis, Cash.

- prezentare de moda a articolelor de vestimentatie moto

- striptease

- 00.00 party all night

 

Sambata, 17 iunie 2006

-------------------------------------------------------------------------------

 

- 11.00 parada organizata prin Timisoara

- 13.00 intoarcerea coloanei moto in camping

- 14.30 - 19.00 concursuri (amuzament/indemanare):

- Rodeo

- Pescuit cu mana

- Turnir

- Distrugatorul

- Duelul

- Ceata

- Cataratorul

- Moto-hochei

- Ploaie de bere... si altele

- 19.00 festivitatea de premiere

- 20.00 concerte rock: Comandorul Hoisan, Gothic, Sir Blues (Vali Racila), Trooper.

- striptease

- 00.00 party all night

 

Duminica, 18 iunie 2006

-------------------------------------------------------------------------------

 

- 09.00 Fiecare face ce vrea

- Cafea, bere de dres, pregatirea pentru plecare (schimbare cauciucuri, pistoane, rectificat cilindrii, etc.) drum uscat.

- 18.00 Inchiderea oficiala a festivalului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca nu va fi ca la cluj ca vine organizatoru si ne stinge focu ca cik nu avem voie sa facem foc ! Noi muream de frig si ei nu ca nu avem voie !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca nu va fi ca la cluj ca vine organizatoru si ne stinge focu ca cik nu avem voie sa facem foc ! Noi muream de frig si ei nu ca nu avem voie !!

Omule...nu te-a invatat doamna invatatoare la scoala ca nu se face focul in padure??? Focul e interzis la noi(daca ai fost la editiile anterioare stii de ce) dar la 18 grade noaptea nu cred ca vei muri de frig!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:

Omule...nu te-a invatat doamna invatatoare la scoala ca nu se face focul in padure??? Focul e interzis la noi(daca ai fost la editiile anterioare stii de ce) dar la 18 grade noaptea nu cred ca vei muri de frig!!

 

 

.... :) :cheers:

 

......la proba numita distrugatorul va fi asa ceva???... :crack: .. :ok:

post-7057-1149146015_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-8130-1149187990_thumb.jpgpost-8130-1149188093_thumb.jpg ... asa ceva a fost anul trecut. Anul asta o sa fie si mai si ;) .

Mancarea si bautura vor fi asigurate de:

- barul Cargo

- barul Tarot (specializat in cocktailuri)

- terasa Nora

- barul MetalBox.

 

Concursurile vor fi inedite si premiile pe masura.

Cei care vin de la distante mari vor avea o surpriza :bigstar: .

 

Se va premia:

- cel mai de departe venit motociclist

- clubul cu cea mai numeroasa participare

 

... mai multe detalii in curand pe site-ul clubului.

Editat de emil_rpt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vad cum stau cu banii,as venii dar nu sunt sigur.Intrarea cat o sa fie ? Distractie placuta la toti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vad cum stau cu banii,as venii dar nu sunt sigur.Intrarea cat o sa fie ? Distractie placuta la toti ;)

 

Pretul de intrare va fi ca si la Cluj, 20 RON. Veti primi o bratara, un ecuson si un pahar de whisky din partea clubului :bigstar: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Destul de mult intrarea , mai ales daca va fi de persoana si nu de motor !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da am fost si mi se pare aberant sa platesc 400 mii pt mine + pasager , cand eu cu benzina de 400 mii fac 200 km !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA CAPITOLUL BANI PT INTRARE TRE SA SE MAI LUCREZE NU ESTE VINA ORGANIZATORILOR,CI A CELOR CARE AU PUS MINA PE UNELE FACILITATI,PARCURI ,CAMPUSURI PT EI ESTE O AFACERE PROFITABILA IAR PT ORGANIZATORI O INTREAGA CORVOADA CA TU MUSAFIRULE SA TE SIMTI IN SIGURANTA SA TE DISTREZI SI SA NU DUCI LIPSA DE UNELE FACILITATI DE CONFORT MINIME ,CAZARE,GRUP SANITAR,HALEALA SI BAUTURA+MUZICA.

 

PLOIESTIUL ESTE O EXCEPTIE PT CA ACOLO MUNICIPALITATEA SUSTINE MANIFESTAREA IAR PT ASTA AU DIN PARTEA NOASTRA UN RESPECT SI O CONSIDERATIE DE CARE NU SE BUCURA SI CELALALTE V.I.P-uri DIN RESTUL TARI INCLUSIV BUCURESTI.DIN ACEASTA CAUZA,< DAC MOTORS > VA FI ALATURI DE SILVARII CA ALIATI SI PRIETENI.

 

SUCCES LA INTRUNIRE.

CONFORM PM PRIMIT ASTA VA FI ULTIMUL MEU POST

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Emil !

 

Sper ca mai amintesti de mine,am intilnit la Ploiesti ,Zoli sint ,cu airbrush

Asi vrea sa intreb ,trebuie sa am autorizatie din partea primariei Timisoara ,ca sa montez standul meu acolo la intrunire?

Ca la Ploiesti am avut probleme,dar am avut succes cu organizatorii,cunosteam citiva dintre ei si ei m-au salvat de la amenzi.Sau poti sa trimiti ceva invitatie?asi vrea sa ma duc acolo ca sa intilnesc si cu Dan(virago cu caii).Vreau sa vad cum arata o intrunire din partea vestica a tarii,ca din alte parte am adunat amintiri.Deci cam despre asta e vorba.Multumesc.

 

Zoli

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baiete, tu ai mai fost pe la intalniri moto? Unde ai mai vazut tu intrare pe motor, si nu pe persoana???

 

Valah motor Party 2005 - 10 RON/motor. Si probabil ati vazut pe ce loc s-a situat in topul intalnirilor pe 2005....A fost superb acolo.... TGV 2005

 

Nu sustin ca asa ar trebui sa fie, dar am vrut sa-ti satisfac curiozitatea !

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valah motor Party 2005 - 10 RON/motor. Si probabil ati vazut pe ce loc s-a situat in topul intalnirilor pe 2005....A fost superb acolo.... TGV 2005

 

Nu sustin ca asa ar trebui sa fie, dar am vrut sa-ti satisfac curiozitatea !

;)

 

 

Evident vorbim de posibilitati.

Sincer am fi foarte bucurosi daca am putea sa facem intalnirea fara taxa de intrare, dar cred ca majoritatea celor care vin la o intalnire prefera sa asculte muzica live, sa aiba lumina, curent, grup sanitar, apa, concursuri, premii care toate la un loc, nu sunt de loc ieftine. Sau mai bine spus, nici macar locatia nu este gratis, casa nu mai vb. de o gramada de autorizatii (primarie, politie, ...... ). Ne pare foarte rau ca nu putem sa multumim pe toata lumea, chiar daca fiecare membru al clubului pune cate 200 de EURO din ingustul lui buzunar, pentru realizarea acestui eveniment. Si totusi suntem da parere ca 20 RON este la indemana oricarui motociclist.

 

Bine-nteles ca pentru cei care nu au in sange acest hobby, nu merita, dar cam asta ar fi si ideea ........

 

...A ... Am uitat sa precizez. Tot respectul pentru cei care reusesc sa organizeze o astfel de manifestare fara sa perceapa o taxa de intrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Emil !

 

Sper ca mai amintesti de mine,am intilnit la Ploiesti ,Zoli sint ,cu airbrush

Asi vrea sa intreb ,trebuie sa am autorizatie din partea primariei Timisoara ,ca sa montez standul meu acolo la intrunire?

Ca la Ploiesti am avut probleme,dar am avut succes cu organizatorii,cunosteam citiva dintre ei si ei m-au salvat de la amenzi.Sau poti sa trimiti ceva invitatie?asi vrea sa ma duc acolo ca sa intilnesc si cu Dan(virago cu caii).Vreau sa vad cum arata o intrunire din partea vestica a tarii,ca din alte parte am adunat amintiri.Deci cam despre asta e vorba.Multumesc.

 

Zoli

 

Salut Zoli! Sper ca ai primit mesajul pe privat. Totul e ok, te asteptam la noi ;) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cum se ajunge la voi? E prima oara cand ajung in Timisoara, si chiar am nevoie de indrumare. Vin dinspre Herculane cred. Daca ati putea posta o mica harta cu locul exact unde se tine intrunirea, ar fi superb.

 

Trooper canta vineri sau sambata?

 

Harta cu locatia este pusa pe site, la "locatie": http://www.roadpatrol.ro/bikefest/bikefest.html. Cand ajungi in Timisoara, urmaresti indicatorul de Lipova, prima comuna e Dumbravita, dupa care vei vedea indicator dreapta cu "Bikers Party". Sper sa te descurci :D . Daca mai sunt probleme, poti sa ma suni: 0724370591.

Trooper canta vineri :banana: . Te asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...