Sari la conținut

Ce Marca De Ulei Folositi La Motoarelel Voastre?


Postări Recomandate

1. chiar nu face :D

 

2. mai mergi tu mult cu ala si cu 30 ml la minsk sa vedem cat te mai tine! zgarveste-te tu la ulei sa castigi max. 3 mil pe an sa vedem cat dai pe piesele de motor si cat pe consumabile! si sa stii ca la minsk consumabile se numesc si rulmentii si simeringurile! :banana:

 

 

Multzumesc Stressu' pentru confirmare :banana:

 

Arol e unguresc, si ma tenta sa iau, dar am zis mai bine NU... si uite ca ma :banana: linistit acum, si am si confirmarea ca am facut o alegere buna...

Si inca ceva, nu cred ca topicul asta e pentru a ne CERTA pe uleiuri sau a face caracterizari (vezi "ce mincinos, auzi la el nu face calamina"), ci pentru a vedea cine ce uleiuri foloseste si daca e multumit de el sau nu. Mai departe e treaba fiecaruia ce alege.

 

Numai bine !

Editat de Midnight_Caller
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 2T e super bun castrol R2 dar se consuma imediat si e scump al dracu,vreo 900 de miii! dar dak vrei performanta pui din ala

parerea ta ca e super bun :D , spune doar ce folosesti tu si urmarile...nu ce ti se pare tie bun...mie ala de la petrom mi se pare bun,80mii litru...na...R2`u nu e asa de scump nu inteleg de unde il cumperi...oricum toate testele au indicat ca la 2t Motul si Yacoo sunt cele mai bune...de aici si preturile..my 2 cents :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

1. chiar nu face :banana:

 

2. mai mergi tu mult cu ala si cu 30 ml la minsk sa vedem cat te mai tine! zgarveste-te tu la ulei sa castigi max. 3 mil pe an sa vedem cat dai pe piesele de motor si cat pe consumabile! si sa stii ca la minsk consumabile se numesc si rulmentii si simeringurile! :D

 

ba baiatule si motoarele in 4 timpi fac calamina ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea ta ca e super bun :D , spune doar ce folosesti tu si urmarile...nu ce ti se pare tie bun...mie ala de la petrom mi se pare bun,80mii litru...na...R2`u nu e asa de scump nu inteleg de unde il cumperi...oricum toate testele au indicat ca la 2t Motul si Yacoo sunt cele mai bune...de aici si preturile..my 2 cents :banana:

R2 adus de la louis+7% comision=900 mii ..si nu mi se pare mie cel mai bun,citeste si tu pe net..eu din cate am citit am inteles ca cei de la moto gp folosesc r2..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

1. chiar nu face :banana:

 

2. mai mergi tu mult cu ala si cu 30 ml la minsk sa vedem cat te mai tine! zgarveste-te tu la ulei sa castigi max. 3 mil pe an sa vedem cat dai pe piesele de motor si cat pe consumabile! si sa stii ca la minsk consumabile se numesc si rulmentii si simeringurile! :D

 

bai zici tu asa , da cine sta mai mult cu motoru pe tuci ?? eu sau tu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R2 adus de la louis+7% comision=900 mii ..si nu mi se pare mie cel mai bun,citeste si tu pe net..eu din cate am citit am inteles ca cei de la moto gp folosesc r2..

Te cam minte lumea pe tine asa ... R2 folosesc doar cateva motorete din motogp ..la 125cc nu se foloseste r2...parca doar o echipa... uita`te atent ca e ditamai reclama si pe motoare..in general scrie Motul sau Motorex :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...