Sari la conținut

Se Mai Duc Multi Ca Alex?


redbeben
 Share

Postări Recomandate

:lol: deci,alex a murit degeaba

 

poate ca asa zisii motociclisti care stau pe forum si sterg topicuri ar trebui sa se gandeasca si la toti prietenii lor care au murit prosteste si poate ar trebui sa mai calce putin prin sangele celor mutilati pe viata de conservari xxxxx

poate ca limbajul meu a deranjat auzului si poate ideile mele nu sunt tocmai ortodoxe dar ii vad si pe altii pe forum care merg cu spray-uri cu gaze la ei,altii vor pioleti si totusi nici unul nu e interzis

 

imi cer scuze pt limbajul folosit dar eu prefer sa-mi scap pielea in jungla asta semanand frica in soferii de masini decat sa stau ca xxxx si sa ma calce toti si sa raman fara picioare ca bietul baiat al lui cocosatu sau sa-mi omor si pasagerul k un xxxx imi taie fata

 

azi un xxxx ma claxoneaza sa ma dau dar in dreapta unu mergea in paralel cu mine,ma depaseste conservarul si imi tranteste o frana injurand si gesticuland cu o mana k cu cealalta tinea telefonul B)

 

eu l-am salutat cu farul,i-am urat asfalt uscat,la o bariera (k la fix 100m in fata era o bariera) ma opresc langa el si ii urez binete si sanatate familiei dau mana cu el si plec mai departe :blink:

 

oameni suntem nu?

pacat insa k din ce in ce mai multi ingroasa randurile accidentelor k de ii protejeaza pe saracii soferi din conserve

 

faceti ce vreti,multumiti-le cand va accidenteaza,luati in deradere familiile mortilor si menajati-i pe EI cu fel de fel de petitii si mitinguri caraghioase

 

nu faceti decat sa ma convingeti ca trebuie sa ma tirez din tara asta

prost sunt eu ca ma plimb atat de mult prin tari civilizate unde respectul in trafic inseamna ceva,unde masinile le lasa loc motoarelor si scuterelor la stop si unde se mai uita si in oglinzi din cand in cand

 

apropos,acolo nu sunt atatea cluburi si forumuri de "motoristi" si daca sunt acolo macar fac ceva concret in privinta accidentelor

 

 

ma rog, hai sa fiu civilizat si sa nu mai injur pe forum dar oricum va promit in mod solemn ca nu o sa mai impartasesc nimic cu voi pe acest forum exclusivist unde numai "marii motoristi" au un cuvant de spus

 

 

 

 

asfalt uscat si dumnezeu sa-i odihneasca pe cei plecati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA DE CE CREZI TU CA numai marii motociclisti au ceva de spus???eu de exemplu nu sunt mare motociclist, chiar deloc, si spun parerea de cata ori simt nevoia sa fac asta , chiar daca deranjez pe unii sau pe altii. despre chestia cu stransu mana , n-am inteles , chiar ai facut asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am inteles exact care ii ideea ! B) :blink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea am intzeles nimik... Nu prea ma duce capul acum...

 

Trebuie sa omoram pe cineva sau ce??? :blink:

 

Apropo in 75% din timp shi eu sunt conservar... SI? B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea am intzeles nimik... Nu prea ma duce capul acum...

 

Trebuie sa omoram pe cineva sau ce??? :blink:

 

Apropo in 75% din timp shi eu sunt conservar... SI? B)

Idea e ca redbeben e suparat ca i-am sters un topic si i-am dat warn.

 

Topicul era de genul "sa le rupem capul sa bagam respectu-n ei" scris intr-un limbaj pe care eu personal nu-l accept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...