Sari la conținut

Calendarul Real Al Festivalurilor Moto Din 2004


CristiUrsu
 Share

Postări Recomandate

NISTE INDIVIZI CARE NE CONDUC au hotarat ca trebuie sa ne alegem din nou dobitocii din frunte in perioada 04.06-06.06. Asa ca orice adunare sau intrunire in perioada alegerilor locale este interzisa. Daca stiti mai multe despre legislatie dati pe cioc fratii mei!!

Cam asa va fi cum spui, si nu numai in perioada 4-6 iunie, ci si in weekendul urmator, pentru ca in majoritatea localitatilor va fi si turul doi in alegerile locale, iar in acea perioada nu se vor tine intruniri legal autorizate.

Dar cred ca la intrunirea de la Cluj se vor definitiva lucrurile, si se va sti exact calendarul "oficial".

Acuma nu inteleg eu sau anul acesta Ploiestiul va gazdui doua intruniri??????

Festivalul moto-rock din luna mai si cel din calendar de pe 9-11 iulie?

Poate da cineva niste detalii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba nene nu ma luati in nume de rau dar sunteti cu totii niste tampiti. Va certati degeaba pe niste subiecte neintemeiate.(parerea mea). Ala e mai tare, ala e mai bun, ala e mai jmjmecher (cu 2 de "jm")-(acum vor aparea altii care se vor lega de gramatica mea - si de aici alte polemici), lasatii fratilor pe toti asa cum sunt si haideti la o plimbare ca e frumos afara. Nu conteaza cine si cum organizeaza o intalnire - ideea este ca are vointa si ca vrea sa faca ceva bun si frumos. Deci sa ne vedem cu bine la cat mai multe intalniri posibile, sa ne distram, sa bem ca porcii si sa vedem cine e cel mai tare dupa vreo 10 beri la bord - o sa zica ca s-a intrecut cu Rossi si l-a facut muci. Asta conteaza - DISTRACTIA nene. Si sa nu-mi spuneti mie ca daca mergi pe drum si vezi un motociclist pe marginea soselei cu probleme mai intai il intrebi din ce club face parte ca sa stii daca il ajuti sau nu ( chiar daca nu poti suferi clubul respectiv mai intai de toate esti om ).

 

P.S.

Haideti ca v-am dat si io cateva subiecte de cearta. Cine se incumeta ?

 

 

Respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...