Sari la conținut

Calendarul Real Al Festivalurilor Moto Din 2004


CristiUrsu
 Share

Postări Recomandate

subscriu, iar intalniri sa fie cat mai multe, oficiale sau nu. cei care se vor duce la intalnirile "neoficiale" ne vor spune tuturor daca a fost o intalnire cool sau nashpa. iar la anul poate devine oficiala. sau trece pe "lista neagra". simplu.

parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai razvane, nu mi-o lua in nume de rau, dar mi se pare ca te porti ca o tzatza de la tzara care si-a vazut sacii in carutza. faci parte din ucmr, deci orice e in afara voastra nu exista.

 

eu am motocicleta si sustin in mare parte punctul lui sorin de vedere. acum o sa ma intrebi si ce motocicleta am? sau ce vechime? ca sa conteze si parerea mea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg, la astia care sinteti deranjati de ucmr, de ce puneti botu ? ce va deranjeaza de fapt ?

ca se autointituleaza "oficiali" ? "nationali" ?

 

ei sint penibili ca fac pe buricu romaniei, voi sinteti penibili ca va ofticati.

 

iar sorin e penibil ca-si ia ducati :)

 

(si zahei ca nu-i mere saitu :( )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bajetzi...

 

Cand iesim toti la o bere ?

 

... ca de restu' e clar ca nu ajungem nicaieri... la urma urmei cred ca toti suntem motorishti (chiar daca mai mult sau mai putin - si nu ma ref. la experienta) si se presupune ca ar trebui sa fim prieteni ... v-aduceti aminte ca ooodata de muuult se vorbea de prietenia proverbiala dintre "noi" ??? ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Musiu zahei, poti sa zici ce vrei....

 

cel mai rau semn e ca incepeti sa va obisnuiti cu vremile astea de cacao ... dar atata vreme cat inca mai sunt cativa care lupta pt ceea ce luptam toti la inceput, eu nu ma dau cu voi ...

 

ma simt mult mai bine sa ma gandesc pe unde mai ies < cu motorul (atentie) > uichendul viitor si sa incerc sa ma bucur de vremea buna decat sa imi fac tot timpul griji pe cine mai contrez azi, cu cine ma mai cert sau pe cine mai jignesc ... chiar trebuie sa devina o rusine sa incerci sa faci ceva, indiferent ce ... sa se vada ceva bun de pe urma ta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Atentie.Unele date s-au schimbat (din motive obiective).Oganizatorii va comunica data exacta.PLOIESTI, BRASOV GHIORGHIENI,IASI,TOPLITA,TIMISOARA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai domnilor mai terminati cearta asta si incercati sa va asezati la masa tratativelor.

 

dar nu ca pana acum;

nu te duci sa negociezi daca nu esti dispus la compromisuri.

 

eu personal nu vad care e problema cu doua intruniri care se suprapun

- daca la timisoara si iasi data e aceeasi ... nu-i bai, suntem @ 10.000 de motociclisti activi in ro si io nu am vazut sau auzit de vreo intrunire la care sa se adune nici macar 5000 daramite peste ca sa zici ca e vreounu dezavantajat.

 

incercati sa faceti ceva sa auda lumea din tara de intruniri si sa vina oameni care nu stiu de asa ceva. Motociclisti din diferite colturi ale tarii nu au auzit decat de o intrunire in bucuresti pe care au dat-o astia la TV sau cate odata despre intrunirile descrise in MotoLife dar nu stiu cand vor fi altele si unde cum facem ca si acei oameni care nu au acces la internet sau alte mijloace de informare sa poata afla din timp?

 

in loc sa faceti miscarea moto mai puternica si mai raspandita voi va chinuiti sa trageti "pe turta voastra" tot pe cei care deja au mai fost si care oricum vor veni.

 

Clujul isi are fanii lui, la fel si Sibiul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie.Unele date s-au schimbat (din motive obiective).Oganizatorii va comunica data exacta.PLOIESTI, BRASOV GHIORGHIENI,IASI,TOPLITA,TIMISOARA.

S-a schimbat data festivalului la Ploiesti ... si EU nuu STIUUUU ???????? Ha Ha . . .

 

FOOOARTE CURIOS ..... !!!!!! .......

 

Ma intreb, ... de unde stii ?!?.... fiinca io mi-s presedinte la acel club si implicit organizator si se pare ca altii stiu mai bine decat mine cu ce se ocupa persoana mea ... !

 

 

 

ORICUM, indiferent ce se intampla, daca e sa fie ceva veti afla pe acest forum de la mine sau din massmedia (surse verificabile)... asta ca sa nu fiti pusi in oaresh' ce situatii neplacute de catre persoane care se pretind a fi "Si;ver Pistons MC" ... mare atentie !

 

Va salut si va respekt!

Cristi Ursu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a schimbat data festivalului la Ploiesti ... si EU nuu STIUUUU ???????? Ha Ha . . .

 

FOOOARTE CURIOS ..... !!!!!! .......

 

Ma intreb, ... de unde stii ?!?.... fiinca io mi-s presedinte la acel club si implicit organizator si se pare ca altii stiu mai bine decat mine cu ce se ocupa persoana mea  ... !

 

 

 

ORICUM, indiferent ce se intampla, daca e sa fie ceva veti afla pe acest forum de la mine sau din massmedia (surse verificabile)... asta ca sa nu fiti pusi in oaresh' ce situatii neplacute de catre persoane care se pretind a fi "Si;ver Pistons MC" ... mare atentie !

 

Va salut si va respekt!

Cristi Ursu

Nu vreau sa comentez dar va rog sa va rezolvati intai problema la club.Si cred ca stii la ce ma refer.Se pare ca nu ai toate informatiile chiar daca iesti"PRESEDINTE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Nu vreau sa comentez dar va rog sa va rezolvati intai problema la club.Si cred ca stii la ce ma refer.Se pare ca nu ai toate informatiile chiar daca iesti"PRESEDINTE"[/color]

"Problema" clubului Silver Pistons este o chestiune interna si nu se va discuta pe acest forum. Unul dintre aspectele asazisei probleme il constituie chiar afirmatiile si remarcile deplasate facute anterior pe forum de Cristi Ursu, acestea nefiind in concordanta cu parerile majoritatii membrilor clubului, cu scopurile si idealurile pe care clubul le urmareste si dupa care se ghideaza.

  nicu ceausescu PRESEDINTE!

 

hai ca vreau sa raman la curent cu faza asta, e hilara

Referirea la Ceausescu este amuzanta dar se pare ca are o baza reala dat fiind faptul ca intr-o sedinta a clubului, Cristi Ursu a fost destituit prin majoritate de vot din functia de presedinte si cu toate acestea continua sa posteze mesaje care nu sunt de bun augur pentru clubul din Ploiesti si pentru motociclisti in general (decat eventual pentru cei amatori de discutii incitante in contradictoriu).

Voi incheia cu aceste lamuriri, neintentionand ca pe viitor sa mai fac alte comentarii in ceea ce priveste actualele sau eventualele viitoare divergente de opinie care ar putea crea probleme artificiale nedorite de nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant, oare un club oricare ar fi el poate declara sau face un calendar official???????????

Oare noi suntem singura tara care o sa aiba mai multe intalniri in acceasi data?????????

Pentru ce atatea discutii fara nici un sens, la urma urmei fiecare va face asa cum viseaza si cum crede mai bine.

 

Peace

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Marian Tanasica:

 

"Problema" clubului Silver Pistons este o chestiune interna si nu se va discuta pe acest forum

 

Referirea la Ceausescu  ......... Cristi Ursu a fost destituit ......... acestea continua sa posteze  .........  alte comentarii in ceea ce priveste .........

 

... chiar si aici te contrazici ca si la club de altfel ..... ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa comentez dar va rog sa va rezolvati intai problema la club.Si cred ca stii la ce ma refer.Se pare ca nu ai toate informatiile chiar daca iesti"PRESEDINTE"

... probleme la club nu exista, fiecare padure are si uscaturile ei ... incepe curatenia de primavara, oricum.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant, oare un club oricare ar fi el poate declara sau face un calendar official???????????

Oare noi suntem singura tara care o sa aiba mai multe intalniri in acceasi data?????????

Pentru ce atatea discutii fara nici un sens, la urma urmei fiecare va face asa cum viseaza si cum crede mai bine.

 

Peace

Ai perfecta dreptate in ce priveste "calendarul oficial".Ce se incearca la noi este crearea unei uniuni, asociatii, federatii sau cum vreti voi sa o numiti, care sa sprijine miscarea moto si cluburile in general.Mai este mult pana acolo.

Oamenii sunt orgoliosi si cred ca parerea lor este cea mai importanta.Asa apar divergente,discutii in contradictoriu si pana la urma se alege praful de ideea de la care s-a plecat.Scuze dar nu ma refer la un club anume.Eu spun asta din experienta.Cand este de facut poze sau de aparut in presa toti se inghesuie dar cand este de pus umarul la treaba fug toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa comentez dar va rog sa va rezolvati intai problema la club.Si cred ca stii la ce ma refer.Se pare ca nu ai toate informatiile chiar daca iesti"PRESEDINTE"

... probleme la club nu exista, fiecare padure are si uscaturile ei ... incepe curatenia de primavara, oricum.....

(Membru SilverPistons)

Tovarasu' Ceausecsu, lasati oamenii sa circule cu motocicletele fara sa fie stresati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa comentez dar va rog sa va rezolvati intai problema la club.Si cred ca stii la ce ma refer.Se pare ca nu ai toate informatiile chiar daca iesti"PRESEDINTE"

... probleme la club nu exista, fiecare padure are si uscaturile ei ... incepe curatenia de primavara, oricum.....

(Membru SilverPistons)

Tovarasu' Ceausecsu, lasati oamenii sa circule cu motocicletele fara sa fie stresati.

:-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NISTE INDIVIZI CARE NE CONDUC au hotarat ca trebuie sa ne alegem din nou dobitocii din frunte in perioada 04.06-06.06. Asa ca orice adunare sau intrunire in perioada alegerilor locale este interzisa. Daca stiti mai multe despre legislatie dati pe cioc fratii mei!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...