Sari la conținut

Asa Dar Am Upgradat Si Io


pretorian
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit mi-am inplinit un vis si anume am trecut de la kawa zx-6r din ' 97 la gsx-r k 3, ce sa zic e o bijuterie dupa care am oftat mult si m-am scormonit si mai mult :ok: , deocamdamdata nu am decat o poza, cand o sa reusesc sa mai fac mai pun. :lol: ;)

post-8350-1147983121_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te bucuri la maxim de ea. ;) :ok: .Si nu mai zice ca ai trecut de al kawa la suzuki ca or sa-ti sara in cap aparatorii kawa ,cum ca e un feeling aparte bla bla etc etc :lol: .Toate sunt la fel ,da-le naibii ,dar sa nu jignim pe ceilalti :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fost in intentie sa jignesc nici marca nici posesorii de kawa ci doar spuneam ca am trecut de la o motoreta mai veche la una aproape noua :lol:

 

merci paulica, acum nu mai am far de dacie 1300, am de logan ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit mi-am inplinit un vis si anume am trecut de la kawa zx-6r din ' 97 la gsx-r k 3, ce sa zic e o bijuterie dupa care am oftat mult si m-am scormonit si mai mult :hug: , deocamdamdata nu am decat o poza, cand o sa reusesc sa mai fac mai pun. :cheers: ;)

 

Sa-ti traiasca si sa te poarte cat mai safe, cat mai multi km pe asfalt uscat. Salutari cu farul! :cheers: :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te bucuri la maxim de ea. ;) :cheers: .Si nu mai zice ca ai trecut de al kawa la suzuki ca or sa-ti sara in cap aparatorii kawa ,cum ca e un feeling aparte bla bla etc etc :cheers: .Toate sunt la fel ,da-le naibii ,dar sa nu jignim pe ceilalti :hug:

 

Chestiile astea se intampla doar in mintea ta Silviu.

 

Sa o stapanesti sanatos si fara incidente :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci baieti, am reusit sa fac 3 poze cu tel. unui prieten cam nasoala rezolutia dar asta e.....momentan nu am camera foto :D

 

 

Am io camera foto daca vrei sa ii faci poze .. si stau si in zona ilioara .. dk vrei ne vdm in weekend prin poligon :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F frumoase amandoua si toba Ixil da forte bine pe K3 :banana:

Erai la Ilioara sa o testezi in poligon?? :banana:

Eram in ilioara cu niste prieteni care se pregateau de dea de carnet :banana:

 

 

Am io camera foto daca vrei sa ii faci poze .. si stau si in zona ilioara .. dk vrei ne vdm in weekend prin poligon :banana:

Nu ar fi rau sa-i fac niste poze daca nu lucrez iti las pe privat un mesaj :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...