Sari la conținut

Accident Parcul Ior


crashmx
 Share

Postări Recomandate

tocmai am primit un telefon de la cineva care nu e motociclist si mi-a zis ca acum 1/2 ora pe langa IOR a fost un accident cu un ducati 999 galben...... motociclistul nu mai era ... pe langa motor cica era o dacie.....

..lume multa...etc......

motorul nu arata rau.......

 

 

stie cineva mai multe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am primit un telefon de la cineva care nu e motociclist si mi-a zis ca acum 1/2 ora pe langa IOR a fost un accident cu un ducati 999 galben...... motociclistul nu mai era ... pe langa motor cica era o dacie.....

..lume multa...etc......

motorul nu arata rau.......

stie cineva mai multe?

Pe care parte a IORului, ca e mare?

Nu de alta dar acuma plec in colo si astrece sa vad daca se poate ajuta cu ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a intamplat chiar la Potcoava (pe strada aia cu restaurantele Casa rustica si Brown Sugar) am trecut si yo p acolo....lume multa, agitatie...etc.

Un Ducati galben B 51 SYN..parca.....o masina de politie...urme de cazatura...etc...motorul nu arata rau.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca unul?!? ;) Nu se poate asa ceva!!!! Se circula groaznic in tara asta. In fiecare zi apare un accident nou pe forum (si mai sunt multe de care nu se stie). Sper sa nu fi patit ceva motoristu, motorul se repara, nu-i problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca unul?!? ;) Nu se poate asa ceva!!!! Se circula groaznic in tara asta. In fiecare zi apare un accident nou pe forum (si mai sunt multe de care nu se stie). Sper sa nu fi patit ceva motoristu, motorul se repara, nu-i problema.

 

Ai exprimat perfect toate cliseele pe care le-am citit de sute de ori la fiecare topic cu accidente... deja e booooooring :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram eu acolo! motocicleta a plecat de la semafor si pe partea cealalta a intersesctiei o tipa tocmai iesea in bulevard cu spatele(cu un matiz)>ca sa evite impact frontal s-a lasat pe o parte!moto s-a oprit in masina fetei si el undeva pe contrasens.avea umarul luxat si cam atat!moto era nou ,in ziua aia pusese numerele pe el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai exprimat perfect toate cliseele pe care le-am citit de sute de ori la fiecare topic cu accidente... deja e booooooring :lol:

 

 

E boring pana ti se intampla tie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne dar mai opreste hemoragia asta de prostovani la volan!!!!! ;)

Mai nu-mi vine sa cred cate accidente !! :ok: cati morti! :P si ce de prosti evit in fiecare zi in traficul asta de tata jena din Bucuresti!!!

:lol: uhhhh :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...