Sari la conținut

Caut supermoto


RougeDart
 Share

Postări Recomandate

O sa iti recomand ce am si eu, anume Suzuki drz400sm. din ce stiu ai putea sa gasesti unul sub 3000E si in general sunt destul de fiabile, asa ca daca ai grija la cumparare sa nu iti iei vreun cazan nu o sa ai nevoie de bani de raparatii.

 

Misu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa mai cauti niste bani pentru reparatii ..... ca la pretentiile tale nu vred ca o sa gasesti ceva serios...

Daca vrei iti arat p italia aproximativ 6 supermoto 640 impecabile.....usor sub pretul care l-am dat si bine intretinute.....si cu 100-200 de euro am p cineva care mi-l aduce aks....deci...stai flex....ca stiu ce caut si ce vreau,la 3000 de euro il am in fatza casei....am mai avut ktm,dar l-am dat.

Mesaj completat

O sa iti recomand ce am si eu, anume Suzuki drz400sm. din ce stiu ai putea sa gasesti unul sub 3000E si in general sunt destul de fiabile, asa ca daca ai grija la cumparare sa nu iti iei vreun cazan nu o sa ai nevoie de bani de raparatii.

 

Misu

ms...am vazut cateva la 3000 si din 2007 era unu 3200 asa cva.....dar e cam mititel.....un pic mai masiv sa fie....aproape nici un supermoto intr-un piston nu e fiabil.....la ktm gasesc piese cate vreau mai ieftine decat la japo.....si ktm-urile peste 2001 sunt destul de ok......depinde si de intretinere si de multe....eu la al meu ii dadeam doar Motul,probleme majore nu am avut....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti asa de bine informat nu pot sa-ti urez decat mult norc la achizitie si asfalt uscat !

Mesaj completat

sincer ma gandesc ... daca tot ai gasit "aproximativ" 6 variante care se potrivesc perfect pe cerintele tale ce rost mai are topicul asta ?

florinele stai flex frate :moron: ca omu stie ce vrea,te bagi tu repede :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

florinele stai flex frate :moron: ca omu stie ce vrea,te bagi tu repede :scratch:

 

Firesc ar fi sa dai o replica mai inteligenta decat interlocutorul....

 

Si daca omul stie exact ce vrea, are "6" variante care se potrivesc pe profilul cautarii lui, are variante sa faca transportul ieftin si mai ales ca toate ideile de pe topic se pare ca sunt alternative inutile atunci ce rost mai are topicul asta ?

 

Apropos amice (KIDROCK)... nici tu nu stii ce vrea din moment ce ii oferi o varianta mai scumpa cu 1000 euro fata de pretentile lui... sau ma rog sa te citez : "...a visurilor tale..." (vezi ca una din definitiile visului spune ca ar fi "o iluzie desarta").

 

Cum era textul ?

 

a da:

 

"STAI FLEX FRATE !" (cand ai timp poate imi explici si mie ideea ca oi fi eu mai prost si nu ma prind)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firesc ar fi sa dai o replica mai inteligenta decat interlocutorul....

 

Si daca omul stie exact ce vrea, are "6" variante care se potrivesc pe profilul cautarii lui, are variante sa faca transportul ieftin si mai ales ca toate ideile de pe topic se pare ca sunt alternative inutile atunci ce rost mai are topicul asta ?

 

Apropos amice (KIDROCK)... nici tu nu stii ce vrea din moment ce ii oferi o varianta mai scumpa cu 1000 euro fata de pretentile lui... sau ma rog sa te citez : "...a visurilor tale..." (vezi ca una din definitiile visului spune ca ar fi "o iluzie desarta").

 

Cum era textul ?

 

a da:

 

"STAI FLEX FRATE !" (cand ai timp poate imi explici si mie ideea ca oi fi eu mai prost si nu ma prind)

amice,stai flex frate ca eu vorbeam la misto ia-o incet,cat despre moto meu,are si roti de strada si costa 3500 de euro,era mai in spate pretul nou,ori motoreta are destule pe ea incat sa te duci frumos sa te imprumuti de 500 de euro daca vrei sa o iei

in speranta ca am rezolvat misterul,va doresc toate cele bune,si stati flex ca nu e panica :scratch: ...gen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu riscul de a-mi ridica in cap fanii hardcore, pentru un (fel de) supermoto de oras, cu care sa poti trai (ma refer la confort si la mentenantza), eu iti recomand un KLR cu kit supermoto (eu sunt la al doilea - primul mi-a fost furat) sau de ce nu, un Honda FMX...

Adica nu vei avea puterea, franele si kilogramele unui CRF, dar vei avea o Âşa mult mai comoda, intretinerea mult mai ieftina, si (de ce nu?) posibilitatea de a duce ocazional un pasager...

 

 

Off topic: in maxim o luna semnez din nou condica la voi! :scratch:

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti asa de bine informat nu pot sa-ti urez decat mult norc la achizitie si asfalt uscat !

Mesaj completat

sincer ma gandesc ... daca tot ai gasit "aproximativ" 6 variante care se potrivesc perfect pe cerintele tale ce rost mai are topicul asta ?

[/quot

In primul rand nu e treaba ta de ce am facut topic-ul...ai cva supermoto de vanzare?Daca nu,liniste-te si lasa p altii sa-si dea cu parerea.... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...