Sari la conținut

Vanatoare De Scuteristi Fara Acte Si Fara Permise


cubbusiness
 Share

Postări Recomandate

nu stiu care e statutul legal al scuterelor gopop DAR daca cu un scuter marca ASAFREGFS@$##$FSSVCSC care are acelasi caracteristici tehnice as avea probleme atunci nu e legal

 

 

:crack: Sunt de acord :crack: , daca ambele scutere au si acelasi lucru trecut in CI :crack: (asta pe langa caracteristici tehnice identice)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bounce: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hi guys

 

si eu am si scutere drept de 125cc dar si moto (choper) yamaha virago si serios am umblat peste tot in lume,

dar mai nebuni scuteristi (pusti in genere) cu toapele dopa ei fara casti fara numere, fara carnet circulind aiure ce sa zic. cred ca e f bine ca politia face ceva de genul asta.

ar fi un lucru bun daca ar face cursuri de CBT central baze trainning de o zi ca in angia sa-i invete macar regulile de baza si consecintele. la care se expun.

Pai cap are casca ce ii mai trebuie :rolleyes:

Merg fara numar ca sa nu ii ia radaru`.Crede-ma ca este frumos sa treci pe langa radar cu 80km/h.

Pemis nu le trebuie,dar de unde stii tu ca nu au permis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti faza tare : Si eu ca omu am adunat ceva bani de un scuter si cand sa ma hotarasc aproape sa il cumpar ma gandesc sa ii bag numarul in baza de date cu furaciuni din italia si ia uitati ce rasp am primit :

 

http://coordinamento.mininterno.it/servpub...p;NumeroTelaio=

 

scuterul e asta daca vreti voi sa va ocupati de tip va urez succes :

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti faza tare : Si eu ca omu am adunat ceva bani de un scuter si cand sa ma hotarasc aproape sa il cumpar ma gandesc sa ii bag numarul in baza de date cu furaciuni din italia si ia uitati ce rasp am primit :

 

http://coordinamento.mininterno.it/servpub...p;NumeroTelaio=

 

scuterul e asta daca vreti voi sa va ocupati de tip va urez succes :

 

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&...amp;zoom=1#foto

 

:bounce: :crack: :crack: probabil ca ai descoperit o retea de hoti de scutere :rolleyes:

ai incercat sa ii spui la ala ce il vinde treaba asta ?

 

Nu inteleg inseamna ca este furat?

 

Da, este furat din italia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati prieteni, am si eu o intrebare -> CAT DE PROST/IMBECIL TREBUIE SA FI CA SA VINZI UN SCUTER CIORDIT (DE TINE SAU NU, DIN ITALIA SAU DIN ALTA PARTE), CU NUMARUL LUI ORIGINAL???? CUM NAIBA L-AU BAGAT LA VAMA (LA NOI CA LA NOI, CRED CA PE SPAGA, DAR IN AFARA?) PENTRU CA ASTIA VERIFICA SERIA DE SASIU/MOTOR SI EVENTUAL NUMARUL DE INMATRICULARE...

 

HALAL RETEA DE CIORDITORI, S-AU FACUT DE KKO!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bounce: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedeti faza tare : Si eu ca omu am adunat ceva bani de un scuter si cand sa ma hotarasc aproape sa il cumpar ma gandesc sa ii bag numarul in baza de date cu furaciuni din italia si ia uitati ce rasp am primit
cred ca in baza aceea de date vei gasi si vehicule care au fost reclamate furate in alte state, ei obisnuiesc sa mai comunice intre ei. oricum, bine ai facut. ma bucur ca cineva nu a luat teapa pentru ca a binevoit sa citeasca pagina aceea.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimati prieteni, am si eu o intrebare -> CAT DE PROST/IMBECIL TREBUIE SA FI CA SA VINZI UN SCUTER CIORDIT (DE TINE SAU NU, DIN ITALIA SAU DIN ALTA PARTE), CU NUMARUL LUI ORIGINAL???? CUM NAIBA L-AU BAGAT LA VAMA (LA NOI CA LA NOI, CRED CA PE SPAGA, DAR IN AFARA?) PENTRU CA ASTIA VERIFICA SERIA DE SASIU/MOTOR SI EVENTUAL NUMARUL DE INMATRICULARE...

 

HALAL RETEA DE CIORDITORI, S-AU FACUT DE KKO!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :bounce:

 

eu cred ca a trecut prin vama ca "voda prin papura" :rolleyes:

l-a pus intr-un tir acolo chiar in fata, si dupaia a incarcat tirul cu tot ce trebuia... si cand a pus sigiliul pt vama a dat ceva shpaga sau ceva... poate chiar un scuter :crack: si dupa ce a avut sigiliul pus pe masina a putut trece prin orice vama din europa ca nimeni nu mai avea treaba cu el...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CUM NAIBA L-AU BAGAT LA VAMA (LA NOI CA LA NOI, CRED CA PE SPAGA, DAR IN AFARA?) PENTRU CA ASTIA VERIFICA SERIA DE SASIU/MOTOR SI EVENTUAL NUMARUL DE INMATRICULARE...

 

HALAL RETEA DE CIORDITORI, S-AU FACUT DE KKO!

 

Ba tocmai, sunt meseriasi daca au reusit asta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...