Sari la conținut

Yhwh-yah Way!


RENEGADE
 Share

Postări Recomandate

Specifica in titlul topicului eventual dorinta ca in legatura cu acest subiect sa se exprime doar cei ce iti (sau ce va, fireste) impartasesc parerile.

Hooopa, sa trezit si asta.

 

Mai citeste odata topicul: "Grupul Chopperistilor"

Iar atitudinea asta demonstreaza (fara s-o mai spunem noi) ca intr-adevar nu esti biker.

Tu esti doar motociclist, ai ceva cu 2 roti, dar nu ai nimic comun cu biker-i.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu ca administrator si ca initiator al subiectului citesc si ma tot mir de unde am plecat si unde am ajuns. Am pus poze cu un motor facut de Amen Motorcycles. Va place sau nu treaba voastra. Dar fiti siguri ca nu doream sa aflu decit parerile unor priceputi in ale chopperit-ului. Tin sa va reamintesc ca sunteti in GRUPUL CHOPPERISTILOR, inca.

Deci daca respectati regulile si pe cel de linga voi, care are dreptul sa-si posteze si ineptiile sau dispretul fata de motoare e un semn ca chopperistii au evoluat de la nivelul razvratitilor fara cauza la cel mai matur de MOTOCICLISTI.

Dar pe de alta parte, daca veniti in grupul nostru, al chopperistilor, va rugam sa ne respectati pe noi si pasiunea noastra. Chiar daca nu va convine cum si-a mobilat vecinul casa, cind intri la el in apartament nu ii spui ca ce a facut el e cam aiurea, nu?

Noua ne plac TOATE motocicletele DAR in special chopperele. Cred ca suntem singurii care nu ne aratam dispretul fata de alte categorii de motoare chiar daca suntem tentati citeodata. Si asta tine de bunul-simt.

Asa ca haideti sa mentinem un echilibru si sa ne iubim pasiunea mai presus de micile orgolii. E mai bine! Drum bun! :D :D :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, scuze, am gresit.

Nu trebuia sa reactionez la un element, ce nu urmareste altceva decat sa creeze o prapastie si mai mare, care dealtfel exista, intre grupuri prin provocare si instigare.

Cea mei eficace arma impotriva lor este sa nu-i bagam in seama, iar posturile lor sa nu primeasca nici un raspuns. Aici am gresit eu.

Scuze.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

renegade vad ca nu se poate sa nu apara cite unul care sa directioneze discutiile spre a ne hirii intre noi

asta e e ceva ce se intimpla si in viata de zii cu zi

te salut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, scuze, am gresit.

Nu trebuia sa reactionez la un element, ce nu urmareste altceva decat sa creeze o prapastie si mai mare, care dealtfel exista, intre grupuri prin provocare si instigare.

Cea mei eficace arma impotriva lor este sa nu-i bagam in seama, iar posturile lor sa nu primeasca nici un raspuns. Aici am gresit eu.

Scuze.

:D

Nu-i nimic, Avent! A gresi e omenesc, a ierta este divin! Asa ca te iert! Poate nu sunt biker dar sunt vreun zeu, mai stii?

Cat despre ceilalti, imi cer scuze daca atitudinea mea v-a jignit, si spun asta fara nici o urma de sarcasm. Am specificat in primul post in acest topic ca sunt un impatimit al chopper-elor si nu inteleg de unde pana unde a iesit ideea ca as vrea sa bag zanzanie intre bikeri cu care chiar nu am nimic de impartit (in sensul negativ, fireste).

Probabil am fost gresit inteles dupa tonul postului citat de "Marele Numitor de Bikeri - Avent". Va prezint din nou scuzele mele pentru interventia intr-o discutie care, evident, nu ma privea.

In speranta ca nu imi veti purta pica, va asigur ca imi voi limita posturile la discutii in legatura cu care sunt un *connaisseur*.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, scuze, am gresit.

Nu trebuia sa reactionez la un element, ce nu urmareste altceva decat sa creeze o prapastie si mai mare, care dealtfel exista, intre grupuri prin provocare si instigare.

Cea mei eficace arma impotriva lor este sa nu-i bagam in seama, iar posturile lor sa nu primeasca nici un raspuns. Aici am gresit eu.

Scuze.

:D

Nu-i nimic, Avent! A gresi e omenesc, a ierta este divin! Asa ca te iert! Poate nu sunt biker dar sunt vreun zeu, mai stii?

 

Tu iar esti pe alta lume.

 

Scuzele mele erau adresate chopperistilor, care mi-au inteles gresit post-ul anterior.

 

Si daca chiar: "nu inteleg de unde pana unde a iesit ideea ca as vrea sa bag zanzanie intre bikeri ..." da cateva pagini inapoi, poate inteligenta Ta divina te va ajuta.

 

P.S. Eventual poate treci odata pe la noi. De cand visez la o tinta miscatoare.

 

Am incheiat discutia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA.

 

Si ramanand la tema topicului: surse de inspiratie, pun niste poze facute anul trecut la Cairo, unde 80% din motociclete sunt Jawa 350.

Probabil nu vor inspira pe nimeni, doar asa ca chestie.

 

Jawa 350 cu patru roti. :D

 

va dati seama ca nu m-am putut abtine sa nu le trag o poza :D

post-24-1083182603_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...