Sari la conținut

TURCIA 2010


ianachim
 Share

Postări Recomandate

LA MULTI ANI, DEEA!

 

Multumesc tuturor, mai ales celor carora nu am apucat sa le raspund la telefon.

Multumesc Criei pentru cadou,

si huooo alora care nu au vrut sa le fac cinste cu o cafea :peace:

 

...ce faceti joi? va aduc tort la alter ego?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc tuturor, mai ales celor carora nu am apucat sa le raspund la telefon.

Multumesc Criei pentru cadou,

si huooo alora care nu au vrut sa le fac cinste cu o cafea :peace:

 

...ce faceti joi? va aduc tort la alter ego?

 

tortul il aducem noi tu vii si aduci vinul, daca cafea nu bem!

Editat de manuel_ktm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam eu ca nu scap asa usor :moron:

Ok, invitata de onoare, madam livia.

 

 

ps: n-ar trebui sa facem topic cu turcia 2011? :peace:

 

pai am inteles ca urmeaza TURCIA 2010-partea a 2 a, litoralul de nord al turciei cu intoarcere prin capadochia, undeva la sfarsitul lui septembrie-inceputul lui octombrie. particpanti posibili: manuel-ktm,mihai-varadero,bogdan-deltax,dan-dans,andrei-plescoi, cristi-ianachim........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am inteles ca urmeaza TURCIA 2010-partea a 2 a, ........ particpanti posibili: manuel-ktm,mihai-varadero,bogdan-deltax,dan-dans,andrei-plescoi, cristi-ianachim........

 

 

mda..nici un profesionist in sforait !

fratii iar se cearta intre ei...

ianachim iar se da pe viraje fara maini..in picioare..filmand

sper ca tataie sa nu mai schioapete...si fiind in octombrie sa-si ia din nou pantalonii scurti si jlapii...

 

poate vin si io ..sa-i dau un telefon Criei... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca veniti sigur joi v-o aduc pe Livia cadou, sa vedeti si voi ce beti, bonus Roxana... :peace:

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...era sa uit

 

La Multi Ani, DEEA!

Editat de plescoi rulz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca veniti sigur joi v-o aduc pe Livia cadou, sa vedeti si voi ce beti, bonus Roxana... :peace:

noi venim joi , ce draq intrebi toata ziua , se stie ca joi seara avem treaba ...

eu n-am uitat , dar mai bine mai tarziu decat never : LA MULTI ANI , DEEA

pe joi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, dar nu pot veni joia asta pen' ca mie frica de furtuna de dupa!

 

DanS

Mesaj completat

La Multi Ani, dar nu pot veni joia asta pen' ca mie frica de furtuna de dupa!

 

DanS

 

..scuze: "mi-e"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* eu o sa vin joi, dar in august. pana atunci va astept la o bere in Muenchen, daca treceti pe A8 (est-vest, prin Bavaria). La Alter Wirt (harta ptr. GPS aici ). Au o terasa mare si pe margine sunt castani. Berea e ...felurita.

 

La multi ani! blondo ...si aici :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem diseara la Alter Ego?

Deea venim cu tort sau ne-ai uitat deja?

Eu vin asa cum am promis...cu Livia :D

 

vezi poate aduci cantitati insuficiente si iar le amestecam sa ma doara capul vreo 2 zile!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi poate aduci cantitati insuficiente si iar le amestecam sa ma doara capul vreo 2 zile!

tu nu vezi ca-i criza ? aduce si el ce cazaturi mai are prin camara pe acasa .

daca mai mergem de vreo 2-3 ori , o sa aduca vin d`ala de la biserica " sfintit "

dupa ala nu te mai doare capul , te doare burta :D

ne vedem diseara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai railor, de la mine tot vinul e sfintit ca am biroul langa Mitropolie, DA?

:D

 

* pune, bey, o sticla la invechit acolo, in pivnitza la Alter Ego, sa nu ramana fara cand ma intorc!

 

cat despre sfinti, sa-i lasam cu ale lor. ...nu-i cazul sa va duceti la sfintit, ingerasilor! sau vreti sa fac iar un voodoo!? :laugh:

 

l.e. ai grija ce vin ii dai preotului, cand il duci pe David la biserica...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Sa ne laudam si noi :D

Traseul nostru s-a intins pana pe muntele Nemrut si a durat 3 saptamani.

Protagonistii au fost AliBaba si Greenspan (daca nu ma insel asta e nickul lui :laugh:, sper sa nu ma fac de ras). Nu le zic numele, dar eu sunt Lidia, ca sa ma puteti identifica mai usor (cei care ma stiu de pasagera a lui Alibaba :laugh:).

Turcia, dupa cum ati vazut si voi, este o tara absolut incredibila, din peisajele careia mi-am extras energie in baterii pentru un an. Prietenia turcilor m-a dezarmat total chiar si in incercarile de negociere a nimicurilor cumparate ca suvenir din Marele Bazar. Tacerea retinuta a kurzilor m-a facut sa am rezerve, Muntele Nemrut si varful sau m-au facut sa ma simt la unul dintre capetele lumii, respectul fata de oamenii ce se rugau in moschei mi-a dat de inteles ca, totusi, mai exista lucruri sfinte pe aceasta lume si astfel am devenit cu o unitate mai optimista in ceea ce priveste "igiena" mentala si spirituala a umanitatii.

As putea sa spun atatea lucruri despre Turcia insa sunt convinsa ca ati trait aceleasi sentimente. Cu un gand am ramas insa: intotdeauna voi reveni in Turcia cu cea mai mare placere.

 

Albumul aici http://picasaweb.google.ro/lidia.bucataru/IncredibilaTurcia#

 

Cu drag,

 

Lidia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Sa ne laudam si noi :D

Traseul nostru s-a intins pana pe muntele Nemrut si a durat 3 saptamani.

Protagonistii au fost AliBaba si Greenspan (daca nu ma insel asta e nickul lui :laugh:, sper sa nu ma fac de ras). Nu le zic numele, dar eu sunt Lidia, ca sa ma puteti identifica mai usor (cei care ma stiu de pasagera a lui Alibaba :laugh:).

Turcia, dupa cum ati vazut si voi, este o tara absolut incredibila, din peisajele careia mi-am extras energie in baterii pentru un an. Prietenia turcilor m-a dezarmat total chiar si in incercarile de negociere a nimicurilor cumparate ca suvenir din Marele Bazar. Tacerea retinuta a kurzilor m-a facut sa am rezerve, Muntele Nemrut si varful sau m-au facut sa ma simt la unul dintre capetele lumii, respectul fata de oamenii ce se rugau in moschei mi-a dat de inteles ca, totusi, mai exista lucruri sfinte pe aceasta lume si astfel am devenit cu o unitate mai optimista in ceea ce priveste "igiena" mentala si spirituala a umanitatii.

As putea sa spun atatea lucruri despre Turcia insa sunt convinsa ca ati trait aceleasi sentimente. Cu un gand am ramas insa: intotdeauna voi reveni in Turcia cu cea mai mare placere.

 

Albumul aici http://picasaweb.google.ro/lidia.bucataru/IncredibilaTurcia#

 

Cu drag,

 

Lidia

 

 

Bravo Lidia...pentru poze si cuvinte!

Parte din locuri le-am "vazut" si noi, dar ca descreieratii, de pe saua sutelor de bidivii!

 

Dans

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...