Sari la conținut

mobra sau hoinar


codrut_01
 Share

Postări Recomandate

salutare...vreau si eu un hoinar sau o mobra 50 super cat mai ieftina.....nu ma interesaza aspectul......o vreau pentru reconditionare...sau cine e dispus a doneze una este ok......:love: o zi buna.......multumesc;)

Mesaj completat

up!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...vreau si eu un hoinar sau o mobra 50 super cat mai ieftina.....nu ma interesaza aspectul......o vreau pentru reconditionare...sau cine e dispus a doneze una este ok......:love: o zi buna.......multumesc;)

Mesaj completat

up!!!

nu vreau sa par rautacios........dar daca o vrei gratis, sau f. ieftina....de unde bani pt. reconditionare ? aducerea la viata te costa mai mult ca motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz k am dat atatea upp uri....piese de mobra am eu acasa......si spray uri care mi le luasem pentru alte experimente........deci vopseaua nu e problema...si piese am ff multe,....kare sunt amintire de la taikamiu....kare era ff pasionat de mobre....au ramas cativa saci de piese....si am ce alege....de asta vreau o mobra ieftina...si in plus k stau ff prost q banii.......deci.... si scuzati up urile kare le am dat....nu se va mai intampla...o seara placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si deci nu mai scrie in limbaj de mirc. Si deci nu mai tragem concluzii. Si deci completeaza profilul, sa vedem din ce localiate esti. Si deci, kare este, poate iti gasesc o mobra si ti-o dau sau vreun hoinar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare. cred ca am completat bine profilul. ii mutumesc lui mihai_prd ca mi a atras atentia in aceasta privinta. acum inca mai astept oferte, si va urez tuturor un an nou fericit . Asfalt uscat!!!

Mesaj completat

up!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz k am dat atatea upp uri....piese de mobra am eu acasa......si spray uri care mi le luasem pentru alte experimente........deci vopseaua nu e problema...si piese am ff multe,....kare sunt amintire de la taikamiu....kare era ff pasionat de mobre....au ramas cativa saci de piese....si am ce alege....de asta vreau o mobra ieftina...si in plus k stau ff prost q banii.......deci.... si scuzati up urile kare le am dat....nu se va mai intampla...o seara placuta

In sacii de piese vei gasi foarte putine noi. Daca stai rau cu banii lasa dracului Mobra lucreaza strange bani si ia o scula buna. Pe o mobra donata cheltuiesti ( munca bani piese) mai mult decat pe una functionala si daca nu esti un mecanic f. bun nu o vei folosi niciodata. Vopseaua spray este cea mai proasta

Numasi bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

majoritatea pieselor sunt noi,bunica miu a cumparat piesele sa le puna pe mobra si nu a mai avut cand:(, si mobra, acum este la fier vechi, nu stiam e cand am dus o ce valoare are:((, am cateva carburatoare., discuri de ambreiaj, aprinderi, pistoane, cilindre, ambielaje, multe piese, si nu e belea de vopsea, gasesc eu sa ii trag una mica. yo vreau mobra sa ma obijnuiesc umpic cu vitezele si cu ambreiajul. inca astept oferte salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

majoritatea pieselor sunt noi,bunica miu a cumparat piesele sa le puna pe mobra si nu a mai avut cand:(, si mobra, acum este la fier vechi, nu stiam e cand am dus o ce valoare are:((, am cateva carburatoare., discuri de ambreiaj, aprinderi, pistoane, cilindre, ambielaje, multe piese, si nu e belea de vopsea, gasesc eu sa ii trag una mica. yo vreau mobra sa ma obijnuiesc umpic cu vitezele si cu ambreiajul. inca astept oferte salutare

Alegerea-ti apartine dar prima data te vei obisnui nu cu ambreiajul ci cu reparatul lui.Avand asa de multe piese nu a fost pacat de dus la fier vechi?

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Iti dau eu mobra desfacuta,piese piese.

Daca vrei,da-mi PM.

 

Numai bine!

Mesaj completat

Salut!

Iti dau eu mobra desfacuta,piese piese.

Daca vrei,da-mi PM.

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu k am fost un mare fraier k am dus o la fier vechi,dar atunci nu stiam eu ce valoare are o mobra., si treaba e ca mai si mergea, da na, am fost un mare fraier:(:love::(:):(, si de reparat se rezolva ca am mai esfacut motoare de mobra si cred ca ma asi pricepe sa o pun la punct cat de cat sa mearga. si pana la urma aspectul nu prea conteaza, sa mearga motorul, si trebuie sa ma invat mpic cu ambreiajul, ca eu nu prea stiu sa ii dau drumul, si moare motorul, si e cam naspa sa imprumut mereu mobra unui vecin sa mai exersez. de asta vreau una a mea, si in plus ca am si piese, ...multumesc;) am dat pm asfaalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Iti dau eu mobra desfacuta,piese piese.

Daca vrei,da-mi PM.

 

Numai bine!

Mesaj completat

Salut!

Iti dau eu mobra desfacuta,piese piese.

Daca vrei,da-mi PM.

 

Numai bine!

LA MULTI ANI!, oltene.Tu vinzi MOBRE in loc sa sarbatoresti? :love:

Ia o dedicatie:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda frumos revelionul la voi acolo, si fete pe masura:D. da na, acum a trecut revelionul si tre sa imi iau mobra:). la multzi ani si inca mai astept oferte. sal, asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!, oltene.Tu vinzi MOBRE in loc sa sarbatoresti? :o

Ia o dedicatie:

 

 

 

Maaaaaamaaaa.....bachuse,TE INVIDIEZ!!!

La Multi Multi Multi Ani!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăinând cont de faptul că ți-ai reparat Suzuki GT 50-ul, nu mai e nevoie de acest topic, drept pentru care se inchide. Ti s-a oferit Âşansa să ai Mobra ta Âşi ai refuzat-o, aÂşa că nu mai avem ce comenta aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...