Sari la conținut

Frontal...


coxx
 Share

Postări Recomandate

m-am uitat de vreo 15 ori. de fiecare data sper ca o sa puna frana cretinu cu masina. ce imbecil..

 

merge filmarea numa trebuie sa astepti mai mult..

 

p.s.: m-am mai uitat o data si nu pricep de ce nu opresc aia cu masinile. ocoloesc si trec mai departe. are careva o explicatie?

Editat de mariusweed_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici motociclistu nu a circulat preventiv. Noi nu vedem foarte mult din tot ce s-a intamplat dar motociclistu a vazut masina aia ca se oprise acolo cu ceva timp inainte de accident si nu s-a gandit deloc ca poate ii taie ala calea. Eu cand intalnesc astfel de situatii incetinesc foarte foarte mult, am vazut multe si am trecut prin multe situatii care m-au invatat sa fac asa. CONDUCERE PREVENTIVA, el la viteza aia nu a fost deloc preventiv.

MERGI CA SI CUM CEILALTI NU TE VAD ! ! !

Editat de crisluca1985
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici motociclistu nu a circulat preventiv. Noi nu vedem foarte mult din tot ce s-a intamplat dar motociclistu a vazut masina aia ca se oprise acolo cu ceva timp inainte de accident si nu s-a gandit deloc ca poate ii taie ala calea. Eu cand intalnesc astfel de situatii incetinesc foarte foarte mult, am vazut multe si am trecut prin multe situatii care m-au invatat sa fac asa. CONDUCERE PREVENTIVA, el la viteza aia nu a fost deloc preventiv.

MERGI CA SI CUM CEILALTI NU TE VAD ! ! !

 

pai tocmai ca probabil a vazut ca masina s-a oprit acolo, si a crezut ca ii cedeaza trecerea cum e normal !

da bou ala parca a oprit ca sa astepte sa se apropie destul motoristu ca sa fie sigur ca atunci cand ii iese in fatza nu mai are nici o sansa sa-l evite... :ok: :)

oribil ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a vazut masina aia ca se oprise acolo cu ceva timp

 

... unde ai vazut tu masina orprita? a pus frana cand deja era oblic pozitionata masina ~imediat inainte sa aiba loc impactul.

 

...Doamne fereste! :cheers:

 

LE:

ca sa fie sigur ca atunci cand ii iese in fatza nu mai are nici o sansa sa-l evite...

-am patit o faza asemanatoare cu vre-o 2 saptamani in urma; era deja tarziu ~23.30, eram la intrarea in cluj (dinspre zalau) 2 benzi pe sens, pe banda nr 2 o duba, stau ce stau in spatele ei apoii trec pe banda nr 1 ca sa merg ami departe ... trec de ea iar in urmatoarele 3-4 secunde observ ca o dacie ce vene din sens opus face stanga fara semnal, fara nimic si se opreste pe banda mea cu privirea la mine, atent sa vada ce fac .. pot opri? ...pot evita? am ramas masca cand am vazut ce-i poate mintea omului! Eu am scapat fara probleme, intai am avut intetia sa franez, si am si apucat sa trag nitzel de maneta, dar pe urma am zis ca ar fii mult mai lejer sa degajez pe banda nr 2 -aveam loc de manevre ! :ok:

Editat de crz-one
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crz-one!!!!

trebuia sa te intorci si sa-l omori pe ala in bataie+plus aripi indoite si geamuri sparte...oricum era noapte si nu avea cum sa-ti vada numarul!!!

 

oricum filmuletul arata pentru nu stiu a cata oara cat de prost conduc unii!!(poate era si femeie,nu se stie). totusi daca si moto avea viteza mai mica..poate avea alt deznodamant.oricum sper ca a fost bine omul. bine ca a zburat peste si nu s-a infipt in masina..

bafta si aveti grija de voi.....E MULTI TAMPITI in trafic ca sa zic asa!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...