Sari la conținut

care sunt cele mai fiabile ss de 600cm


minel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

legat de modelele thunder de la yamaha

am citit pe un forum de la americani al unor posesori de thundercat si era unul acolo care spunea ca are thundercat din '97 si a facut 160,000 de MILE fara interventii asupra motorului(dar probabil omul a luat o de noua ca asta nu mai stiu)

eu sper sa ma tina a mea 160,000 de km :laugh: ca eu am luat o sh

acum bate spre 70,000 si am luat o la 49,000(dar din 96 pana am luat o eu nu stiu cat a fost dat kilometrajul 'napoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
legat de modelele thunder de la yamaha

am citit pe un forum de la americani al unor posesori de thundercat si era unul acolo care spunea ca are thundercat din '97 si a facut 160,000 de MILE fara interventii asupra motorului(dar probabil omul a luat o de noua ca asta nu mai stiu)

eu sper sa ma tina a mea 160,000 de km :hurt: ca eu am luat o sh

acum bate spre 70,000 si am luat o la 49,000(dar din 96 pana am luat o eu nu stiu cat a fost dat kilometrajul 'napoi

\

 

 

 

care sunt mai bune? blondele , brunetele, roscatele sau satenele? ...

 

pai depinde...care le iei de bune...la ce gramaj , cati "km de p" au la bord (scuzati misoginismul) , ce parinti au...cum le intretii ?

 

 

Categoria intrebari stupide!

 

 

si totusi...honda e honda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma mi-am luat un suzuki gsx-r 600 movistar din 2003

Ai facut cea mai buna alegere....Sunt foarte bune si FIABILE in caonditia sa ai grija de ea si sa nu te zgarcesti cand faci revizia anual.....si cand schimbi anumite componente.....Sa ai grija de ea si sa faceti cati mai multi km impreuna si fericiti....fara incidente!!!ON TOPIC....toate motoarele sunt fiabile si nu te lasa atata timp cat ai grija de ea si o protejezi cat se poate de mult+Pt ce o folosesti ma refer:numai pentru strada si atata sau pentru strada si pe CIRCUIT,in cazu asta normal ca scade fiabilitatea!!!....FIABILITATEA=INTRTINERE CORESPUNZATOARE!!!.....Asfalt uscat si fara incidente!!!

Editat de SpEeD_DaEmOn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...