Sari la conținut

POZE CU SCUTERELE NOASTRE


GBoY
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 694
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super fain JetForce-ulicu... dintre scutere imi place cel mai mult...

 

Ui aici si bunica lu' Bula ce scuter si-a tzapat...paru sta pa post de casca...Este impletit starns pentru a oferi o protectie mai buna si a nu flutura la viteze ridicate

post-16160-1203610957_thumb.jpg

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noua poza cu je :P merge si mai sus :P da mnah :P sunt abia la inceput :hug: :D ;) :huh: :bier: :wink: :kiss: :cheers: :huh: :eek:

 

Si cum ii dai ... din ambreiaj? :ok: ... Si mie imi e frica sa o tin mai mult!

 

uite aici :P

 

 

 

 

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noua poza cu je :what: merge si mai sus :what: da mnah :what: sunt abia la inceput :D :bounce: :P :ok: :P :P :D :cheers: :huh: :kiss:

 

 

 

--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 00:57 -------------

Si cum ii dai ... din ambreiaj? :wink: ... Si mie imi e frica sa o tin mai mult!

 

uite aici :D

 

 

 

 

 

misto mistop :what: poi ii dau acceleratie maxima si imping ff putin de sol si gt:D

 

--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 00:58 -------------

noua poza cu je :what: merge si mai sus :moto: da mnah :moto: sunt abia la inceput :baldy: :what: :bier: :eek: :) :P :D :huh: ;) :hug:

<small>--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 00:57 -------------</small><br/>

 

misto mistop :moto: poi ii dau acceleratie maxima si imping ff putin de sol si gt:D

 

da nu vad eu bn sau nu ai numar?:moto:

post-31723-1203624371_thumb.jpg

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rolly, abia astept sa vad cum iti aranjezi scuteru :)

:P

 

Si mai bine nu da masca de la bord jos dak nu ai de lucru cu ea, caci o sa te chinui cu ea putin cand o s-o pui la loc cu firu de kilometraj...Si si chestiile in care se prinde gemuletu is cam nasoale putin!

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Acum aveti posibilitatea sa vizionati si sa downloadati pozele si filmele facute la intalnirile si iesirile CSR, cele de la SMAEB si SAMS precum si cele de la Cursele de scutere de pe AMCKart. Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati aici si sa urmati link-ul din primul mesaj. Succes -> http://89.36.231.215/showthread.php?tid=21&pid=58#pid58

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :wave: :burnout:

 

PS - Daca tot intrati pe Forumul CSR si nu aveti cont, poate va faceti si impreuna incercam sa-l populam. Pentru orice probleme legate de accesarea sau inregistrarea pe forum va rog sa ma contactati, telefonic, prin PM, prin email sau pe mess. Gasiti toate informatiile necesare in profilul meu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m`am gandit sa`mi pun si eu trotineta pe aici :cheers: ...momentan are schimbat doar bordu..ii de motor de viteza..urmeaza toba sport si variator mallossi :wave: :cheers: post-33590-1204740894_thumb.jpgpost-33590-1204740917_thumb.jpgpost-33590-1204740957_thumb.jpgpost-33590-1204741007_thumb.jpgpost-33590-1204741089_thumb.jpgpost-33590-1204741173_thumb.jpgpost-33590-1204741125_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...