Sari la conținut

BURSA LOCALA Timisoara


violetbiker
 Share

Postări Recomandate

Cumpar camera pt. roata din spate pt. BMW F650 din 96.. 130/80 17 65

Daca are cineva, sau daca stiti unde gasesc magazin in oras .. astept oferte sau indrumari catre un anumit magazin pe pm..

sau 0721991881,email: nagy_arpad@email.ro

 

va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator _Raul_
Salut d-nu Arpi,

Ai mai multe posibilitati de achizitionare...........

Incearca la Taifun pe Ialomita chiar pe colt, in Badea Cartan langa depoul de tramvaie aduc piese la comanda sau pe Resita in sens langa OMV.

Asfalt uscat...........

 

La Taifun nu cred ca gaseste camere. Eu zic ca 99,9 % nu.

La urmatorii bisnitari, cei din sensul de pe Resitei, iti dai cu firma in cap cand intri.

Johnny si Adi in Cartan, nu stiu daca au, ca nu mi-a dat prin cap sa intreb.

Camere sunt intotdeauna pe stoc la Nomad (pe Buziasului, langa depoul Ratt) si la MaxiScooter in comuna Sag. La MaxiScooter, aveau intr-un timp si niste pseudo-"heavy-duty", de 3 mm grosime.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Honda Transalp 1992, vreo 60 000km, nu merge kilometraju, are crashbar, suport genti laterale, suport topcase givi, merge perfect, are plinu facut :D , trebe reparate niste zgarieturi si crapaturi la carena de la cazatura fostului proprietar, cauciuc spate nou!

1500 euro fix. Anunt valabil o saptamana!

Tel 0721847547

 

 

 

Uite si o poza!

Editat de tm95for
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Harley Davidson Sportster XLH 1200.

 

Date:

An fabricatie 1999.

Capacitate 1200 cc.

Aproximativ 35.000 Km. (De pe la 30.000 am dat jos bordul).

Starea este impecabila. Motorul functioneaza perfect si trage de rupe.

Cureaua de finala mai are ca 20.000 pana la schimbul recomandat de HD.

Motocicleta a mers numai cu ulei Genuine HD ,recomandat de producator,filtre HD recomandate de producator. Uleiul a fost schimbat la timp fara exceptie.

Placutele de frana sunt noi.

 

Motocicleta este modificata destul de usor,in stil clasic bobber cu putin Frisco. In pozele de mai jos apare cu ape hanger,care nu mai este montat. Acum are montat un dragbar pe raisere Frisco ingust. Am inca si ape hanger-ul. Voi reveni rapid cu poze cu starea actuala a motocicletei.

 

Pretul este de dumping , adica 4.500 euro, nediscutabil. Pretul este cu cel putin 2.000 de euro sub piata de la noi. Vreau sa il vand rapid. Motocicleta este in Timisora si poate fi vazuta si probata oricand. Numarul meu de telefon este 0722 / 403 / 807 (Alex).

post-7907-1228821671_thumb.jpg

post-7907-1228821759_thumb.jpg

post-7907-1228821884_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de vanzare Honda VTR 996 cmc, inmatriculat , anul 1998 , 32000 km stare f. buna, lipsa oglinda dreapta, tobe remus , filtru de aer K&N , pret 3000 eu in clus geaca piele 4 ml IXS cu protectii cot , umar , spate , casca IXS negru mat cu viziera oglinda si transparenta , manusi IXS cu protectii Kevlar si carbon.

pt interesati tel 0724202710.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Triumph Speed Triple.

 

Km - 40.000

An - 1998

Culoare negru.

 

Stare buna. Motorul functioneaza impecabil. Cuplul dezvoltat este masiv.

 

Pret 2500 euro negociabil.

 

Cine este interesat ma poate suna la nr 0722 / 403 / 807 (Alex).

 

Se poate vedea si proba oricand. Voi reveni cu alte poze cat se poate de repede.

post-7907-1228975587_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Triumph Speed Triple.

 

Km - 40.000

An - 1998

Culoare negru.

 

Stare buna. Motorul functioneaza impecabil. Cuplul dezvoltat este masiv.

 

Pret 2500 euro negociabil.

 

Cine este interesat ma poate suna la nr 0722 / 403 / 807 (Alex).

 

Se poate vedea si proba oricand. Voi reveni cu alte poze cat se poate de repede.

alex!!!!!..ce faci vinzi motoarele???? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent adus in tara.an 1999, 600 cmc, 43000 km reali demonstrabili prin carte service. Stare estetica si tehnica buna, necazuta, carene si vopsea originale . Toba sport de carbon, crash paduri, aparatoare roata spate. Consumabile in stare buna aproape noi .pret 2300 E. Tel 0745909147

post-39076-1229282797_thumb.jpg

post-39076-1229282846_thumb.jpg

post-39076-1229282881_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

necazuta?

 

si asta ce e? : Cumpar Carena De Kawasaki Ninja Zx 6-r De Culoare Neagra Cu Argintiu ????

era pentru alt motor negru cu argintiu asa-i?

 

(nu zic ca nu e bun motoru, n-am de unde sa stiu, dar nu zi necazuta cand tu in vara cautai carene la ea)

Editat de Infinity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recent adus in tara.an 1999, 600 cmc, 43000 km reali demonstrabili prin carte service. Stare estetica si tehnica buna, necazuta, carene si vopsea originale . Toba sport de carbon, crash paduri, aparatoare roata spate. Consumabile in stare buna aproape noi .pret 2300 E. Tel 0745909147

 

Tare tricoul , pe spate are gigolo italiano?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

necazuta?

 

si asta ce e? : Cumpar Carena De Kawasaki Ninja Zx 6-r De Culoare Neagra Cu Argintiu ????

era pentru alt motor negru cu argintiu asa-i?

 

(nu zic ca nu e bun motoru, n-am de unde sa stiu, dar nu zi necazuta cand tu in vara cautai carene la ea)

 

ma frate eu nu am cazut cu motoru

in vara l-am scapat am dat cu el de pamant cum vrei tu dar nu am cazut cu el

l-am scapat pentru ca in vara mi-am luat carnetu asta o fost primul meu motor si nah lipsa de experientza ...

 

nu,cred ca gentelman ....ca motorul e din uk(uita-te la furca) :smoke: :D :D

 

ma cum de ti-am dat seama ca ii din uk in ce fel ii diferita furca de acolo ? :P

 

necazuta?

 

si asta ce e? : Cumpar Carena De Kawasaki Ninja Zx 6-r De Culoare Neagra Cu Argintiu ????

era pentru alt motor negru cu argintiu asa-i?

 

(nu zic ca nu e bun motoru, n-am de unde sa stiu, dar nu zi necazuta cand tu in vara cautai carene la ea)

 

sau daca te linisteste pe tine iaca anuntzu ala era pentru alt motor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D te simti bine?? :smoke: chestia aia rotunda pe care scrie pana cand ii valabila asigurarea.... aia numa la motoarele din UK o sa vezi..............

ma simt foarte bine dar nu aveam de unde sa stiu ca in germania, austria sau in alta tara nu ii la fel :P

 

:P :D te simti bine?? :D chestia aia rotunda pe care scrie pana cand ii valabila asigurarea.... aia numa la motoarele din UK o sa vezi..............

sau scuza-ma ca m-am bagat in seama cu tine dar nu am stiut ca tu ai fost prin toate tarile europei (cu rs-u) sa vezi unde ii pusa chestia aia rotunda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma simt foarte bine dar nu aveam de unde sa stiu ca in germania, austria sau in alta tara nu ii la fel :D

 

 

sau scuza-ma ca m-am bagat in seama cu tine dar nu am stiut ca tu ai fost prin toate tarile europei (cu rs-u) sa vezi unde ii pusa chestia aia rotunda

 

 

 

stai relaxat io glumeam

nu am mers prin toate tarile cu Rs-ul... :D

dar na mai stiu si io cate ceva ............

daca te uiti pe chestia aia scrie probabil in engleza .............

plus k , chestia aia are un rol foarte important este greutate care sa iti mentina roata de fata la sol si se mai foloseste si pt incepatori .....

totusi dc vrei sa o vinzi???? :D

stai ma ca io glumesc da nush ce te oftici asa cand te-o gasit baiatu ala ca vrei sa cumperi carena pt ca ai dato pe jos........stai linistit oricine cade......... :smoke:

 

Asfalt uscat!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai relaxat io glumeam

nu am mers prin toate tarile cu Rs-ul... :D

dar na mai stiu si io cate ceva ............

daca te uiti pe chestia aia scrie probabil in engleza .............

plus k , chestia aia are un rol foarte important este greutate care sa iti mentina roata de fata la sol si se mai foloseste si pt incepatori .....

totusi dc vrei sa o vinzi???? :D

stai ma ca io glumesc da nush ce te oftici asa cand te-o gasit baiatu ala ca vrei sa cumperi carena pt ca ai dato pe jos........stai linistit oricine cade......... :smoke:

 

Asfalt uscat!!!!!

vreau sa o vand pentru ca deja m-am obisnuit cu ea si din vara vreau ceva cu mai multzi cai

as prefera tot un zx6-r dar mai nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...