Sari la conținut

Comemorare Dan Macarascu


Dogg
 Share

Postări Recomandate

Duminica 04.06 la ora 7:00 PM ne vom strange mai multi prieteni pentru a-i aprinde o lumanare si a-i aseza troita in memoria celui ce a fost ptr. noi Danut.

Cine mai vrea sa participe este binevenit, vom ambala motoarele 30 de secunde max un minut pentru Dan, asa cum a facut si el ptr. altii, si pentru cei ce au murit in astfel de accidente din cauza nepasarii celorlalti participanti la trafic. Speram sa-i putem aseza troita cuvenita maine undeva pe trotuarul lateral.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa tinut intalnirea pt comemorarea luiDAN?!Eu nu am putut veni din cauza vremii.

 

S-a tinut.....chiar daca au fost prezente doar 3 motoare si cateva masini cu rude,prieteni,cunoscuti sau simplii motociclisti care au tinut sa fie acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a tinut.....chiar daca au fost prezente doar 3 motoare si cateva masini cu rude,prieteni,cunoscuti sau simplii motociclisti care au tinut sa fie acolo.

Cam putini, dar totusi anuntul a fost facut cu o zi inainte, poate s-ar fi strans mai multi altfel. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putini, dar totusi anuntul a fost facut cu o zi inainte, poate s-ar fi strans mai multi altfel.

Cred ca persoanele care trebuiau sa fie acolo au fost asa cum si Dan a fost langa noi si va fi si de acum incolo.

 

Andrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Astazi se implinesc 2 ani de cand prietenul nostru Dan si-a pierdut viata in urma unui tragic accident.

 

Rog pe cei care vor trece astazi prin dreptul "Casei Poporului" sa-si tureze motoarele si eventual sa aprinda o lumanare pentru cel ce a fost Dan Macarascu.

 

Pe harta este marcat locul unde este amplasata troita ridicata in memoria lui Dan.

 

:rolleyes: :( :D :P

post-6609-1211347389_thumb.jpg

Editat de catami
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi se implinesc 2 ani de cand prietenul nostru Dan si-a pierdut viata in urma unui tragic accident.

 

Rog pe cei care vor trece astazi prin dreptul "Casei Poporului" sa-si tureze motoarele si eventual sa aprinda o lumanare pentru cel ce a fost Dan Macarascu.

 

Pe harta este marcat locul unde este amplasata troita ridicata in memoria lui Dan.

 

:rolleyes: :( :D :P

am sa incerc sa ajung, ne strangem mai multi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...