Sari la conținut

Piese Pe Net


Aleko
 Share

Postări Recomandate

link interesant, preturile sunt exprimate in AUD$ (dolari australieni) cam 2,1 RON-----1AUD

Am gasit si baie de ulei marita pt Nipru si Ural si aprinderi electronice, si tot felul.

Daca faci un calcul un set de Nipru rotunjit cu tot cu taxe ajunge 3 milioane un pic mai putin decat cel de la Tunaru.

Si aprinderea cu centrifugal pare ok, cred ca sunt piese de fabrica. Chiulase echipate, si de Ural vad...Daca cineva se baga sa comande de la ei ceva, ar fi o chestie sa le spunem sa bage piese de calitate, ca sa comande o tara intreaga.

 

http://russian-spares.com/upgrade.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

link interesant, preturile sunt exprimate in AUD$ (dolari australieni) cam 2,1 RON-----1AUD

Am gasit si baie de ulei marita pt Nipru si Ural si aprinderi electronice, si tot felul.

Daca faci un calcul un set de Nipru rotunjit cu tot cu taxe ajunge 3 milioane un pic mai putin decat cel de la Tunaru.

Si aprinderea cu centrifugal pare ok, cred ca sunt piese de fabrica. Chiulase echipate, si de Ural vad...Daca cineva se baga sa comande de la ei ceva, ar fi o chestie sa le spunem sa bage piese de calitate, ca sa comande o tara intreaga.

 

http://russian-spares.com/upgrade.html

Intersant Aleko baci!

Cunosti engleza suficient ca sa le ceri ceva amanunte?

Se risca sa livreze in romania?Este necesar ceva card?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

Am gasit si eu in sfarsit placutele de ambreiaj metalice pentru IJ.Daca se baga cineva la o comanda sa anunte...poate ne strangem mai multi si asa platim o singura taxa de transport..... :cheers:

Bafta si numai bine! ;) :bigstar:

 

 

 

 

 

 

P.S. : Poate sa imi spuna si mie cineva unde as putea gasi placutele metalice de ambreiaj??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se par destul de scumpe.........dar totusi daca sunt de la mama lor din fabrica banuiesc, ca merita.........am facut comparatie din punctul de vedere al pretului pentru piese de Planeta 5 din Suceava

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se par chiar ieftine piesele. De ex o platina pt Ij Planeta costa acolo 12,99 AUD (dolari australieni). La 20.680 ROL= 1 AUD asta inseamna 268.633 ROL :bigstar: . La asta se adauga taxe postale + comisioanele bancilor prin care se face plata. Scump doamna, dincolo (la nea Gaspar) era mai ieftin.... Eu am luat o platina cu 100.000 ROL.

 

Poate merita comandate anumite piese, f. importante, care aici se gasesc doar de calitate f. proasta ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...