Sari la conținut

Invitatie Lansare Showroom Honda Constanta


Buster
 Share

Postări Recomandate

Domnilor motociclisti,

 

In data de 11 iunie, incepand cu orele 16:00, importatorul oficial Honda va invita sa participati la festivitatea de deschidere a showroom-ului si a service-ului Honda din Constanta situat pe bulevardul Tomis nr. 138.

 

Acest eveniment este gandit special pentru motociclisti, in programul de desfasurare fiind prinse concursuri moto ("liniute"), demonstratii (freestyle), parada motociclistilor prezenti. Premiile oferite constau in echipamente moto si produse pentru intretinerea motocicletelor.

Inscrierea pentru concursul de "liniute" este in continuare deschisa!

 

Sunt asteptati toti cei care au drum spre litoral in acest week-end, un motiv in plus fiind vremea frumoasa si temperatura din ce in ce mai ridicata a marii ;)

 

Pentru mai multe informatii si pentru inscrieri, puteti suna la: 0745 601767 - Adrian

 

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca s-au obtinut aprobarile pt linutze?Daca este distractie si sunt si motoare poti sa contezi si pe mine.Sper sa mai aduc inca vreo cateva motoare! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprobari, autorizatii, totul este pregatit! Sunteti asteptati cu totii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aprobari, autorizatii, totul este pregatit! Sunteti asteptati cu totii!

Cum se mai pot castiga premii in afara modalitatii de a iesi invingator la o "liniuta"? Ca doar nu se vor da premii doar la cei ce poseda motoare de viteza, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos - liniutza a fost castigata de Stefan Francu - il prezidente Seariders - cu un Hornet de 900,,,

I-am prins o poza misto - intr-un wheelie spre soare....

post-2175-1150054167_thumb.jpg

post-2175-1150054295_thumb.jpg

post-2175-1150054378_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca citesc deabia acum de aceasta invitatzie. Sincer as fi venit sa cistig concursul de liniutze :banana: , daca s-ar fi dat un VFR cadou. Dar asa oricum am aflat prea tirziu. :D

 

post-5272-1150057470_thumb.jpgpost-5272-1150057624_thumb.jpgpost-5272-1150057734_thumb.jpgDin pacate n am stat pana la inceperea liniutelor..

 

Frumoase pozele in care pe fundal scia ..... :banana:

 

HONDA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca 2 poze cu ză uinăr!

 

 

cam mintiti pe aici ! B) :cheers: :P

 

Castigator e hornetu' ca asa au vrut astia de la honda! mai ales ala de sus @baster

cursa a fost castigata de yam r6. asa sa anuntat in statie!

dupa care ("la cerea publicului" s-a repetet) parca de 2 ori sa a castigat hornetu'.

 

deci in cursa "oficiala" a castigat yam r6!...nu mintiti poporu cu calculatoru'.

 

@baster- te rog nu uita de mine!...la +200 casca mea incepe sa se dezintegreze!!!..

...fac cinste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam mintiti pe aici ! B) :cheers: :P

 

Castigator e hornetu' ca asa au vrut astia de la honda! mai ales ala de sus @baster

cursa a fost castigata de yam r6. asa sa anuntat in statie!

dupa care ("la cerea publicului" s-a repetet) parca de 2 ori sa a castigat hornetu'.

 

deci in cursa "oficiala" a castigat yam r6!...nu mintiti poporu cu calculatoru'.

 

@baster- te rog nu uita de mine!...la +200 casca mea incepe sa se dezintegreze!!!..

...fac cinste.

domnu eu am zis ce s-a vazut. cel mai bun din 3 :D..ca a fost blat ca nu ..

oficial a cajtigat hornetu restu e bla bla.

prima nu s-a pus pt ca venea tronleu pe banda lu nenea cu hornet.

oricum a fost de amuzament nu situ cata valoare sentimentala are pentru tine daca a castigat râ 6 sau hornetu sau daca castiga domnu cu ateveu. a fost fun.

Editat de C0Bu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...