Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

Asta e...oricum ai colectie faina.De unde le iei?

Dar uite ca mi s-a inmultit si mie cireada.

post-14453-1209501955_thumb.jpgpost-14453-1209501971_thumb.jpgpost-14453-1209501918_thumb.jpg

Motorman te rog pune o fotografie cu ce model de GPZ ai vrea.Am cautat in vreo sase locuri,nu am gasit dar nu se stie... :)

 

din benzinarii si magazine cu jucarii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asta e...oricum ai colectie faina.De unde le iei?

Dar uite ca mi s-a inmultit si mie cireada.

post-14453-1209501955_thumb.jpgpost-14453-1209501971_thumb.jpgpost-14453-1209501918_thumb.jpg

Motorman te rog pune o fotografie cu ce model de GPZ ai vrea.Am cautat in vreo sase locuri,nu am gasit dar nu se stie... :)

indiferent ce model de gpz,dupa 1990(cel cu pinten in fata).sincer,ma indoiesc sa se gaseasca..am intrebat la mag. de machete din madrid..au spus ca nu se mai face.unul singur am gasit la un colectionar de aici,dar nu vrea sa-l vanda.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi plac machetele. Tocmai am fost in Italia, si impreuna cu o motocicleta, mi-am luat si 3 machete: un Ducati monster 900 galben, Ducati 1098 S Rosu si o Yamaha M1 Rossi replica MotoGP 2007, fiecare la 5 euro.

 

 

foarte frumoase.

Mi-am luat si eu anul trecut tot din italia, ducati replica stoner, pe care nu am mai gasit-o nicaieri.

Acum pandesc sa-mi iau si eu Yamaha lui Rossi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha R 1 aia albastra a lu Rossi, scara 1:12. La schimb cu ciopăre sau clasice.

 

 

Colectia mea--numa cruisere, clar. Inca fo 3,4 si cam gata, ca deja mi-am disperat nevasta cu ele.

copyof1003926cv5.jpg

copyof1003927ly3.jpg

copyof1003929tj4.jpg

copyof1003930vl9.jpg

copyof1003931eo9.jpg

copyof1003932vj0.jpg

copyof1003933da0.jpg

copyof1003934mo2.jpg

copyof1003935mq4.jpg

copyof1003936jg2.jpg

 

Mi-am mai luat un HD Electra Glide , Honda vt 1100, un Indian beton si alte 3-4 bucati de clasice.

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ciudat tare zx8 am si eu yamaha R7 si stiu ca nu exista

 

Yamaha R7 exista si este un motor super tare si destul de rar. ZX8R a existat ca concept.Trebuia sa inlocuiasca ZX7R dar din cate stiu nu a mai fost facut.

post-7907-1209593079_thumb.jpg

post-7907-1209593092_thumb.jpg

Editat de easybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha R7 exista si este un motor super tare si destul de rar. ZX8R a existat ca concept.Trebuia sa inlocuiasca ZX7R dar din cate stiu nu a mai fost facut.

fix poza aia o gasisem si eu pe net..aia cu r7..zx r8 cred sa fie doar la motogp

 

sunt dispus sa ma rup de clasicele mele pe vitezane! :rusinica: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha R 1 aia albastra a lu Rossi, scara 1:12. La schimb cu ciopăre sau clasice.

 

 

 

 

Mi-am mai luat un HD Electra Glide , Honda vt 1100, un Indian beton si alte 3-4 bucati de clasice.

super colectie ai... :rusinica: foarte frumoase..cand o sa ajung pe la magazinul de machete,o sa pun o foto cu ce a aparut acum..e un indian,de dimensiuni mai mari,foarte bine realizat..e 50eu.. :blbl: cand o sa am 50 eu si nu o sa am ce face cu ei,o sa mi-o cumpar si asta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele..oricum,foarte frumoasa colectia ta..pasiunea costa... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu face nimeni schimb de machete?am cateva in dublura si vreau altele la schimb(exclus machete de viteza)

 

daca ai machete de viteza de dat..le primesc..ti-as da clasice,choppere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce imi cumpar de la magazinul de machete si gasesc ceva mai deosebit le iau in dublu exemplar pentru schimburi..nu vand,doar schimburi..daca te intereseaza,iti pot trimite de aici machete la pretul de magazin(pentru a nu exista suspiciuni in ce-a ce priveste pretul,macheta ajunge la tine insotita de bonul de magazin).tu platesti transportul de la cluj la tine

 

daca ai machete de viteza de dat..le primesc..ti-as da clasice,choppere.

machete de viteza mai am doar 3 bucati..doua (oribile..una hayabusa,si cealalta un ninja zx8 luate de la magazinul chinezesc)si o honda rc 211v repsol..toate le-am dat la schimb.astea au mai ramas..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni

Va rog sa nu va suparati pe mine dar am inceput sa va injur.Cine v-a pus sa deschideti topicul asta si sa postati in el?Azi am mai cumparat patru dar sunt restant la EON Gaz si Electrica.Vi se pare normal?

Maine vi le arat. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce imi cumpar de la magazinul de machete si gasesc ceva mai deosebit le iau in dublu exemplar pentru schimburi..nu vand,doar schimburi..daca te intereseaza,iti pot trimite de aici machete la pretul de magazin(pentru a nu exista suspiciuni in ce-a ce priveste pretul,macheta ajunge la tine insotita de bonul de magazin).tu platesti transportul de la cluj la tine

 

 

machete de viteza mai am doar 3 bucati..doua (oribile..una hayabusa,si cealalta un ninja zx8 luate de la magazinul chinezesc)si o honda rc 211v repsol..toate le-am dat la schimb.astea au mai ramas..

 

zi-mi ce numar are repsolu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

repsolul are(sau avea,ca am schimbat-o ieri cu o yamaha virago 1100)numarul 69..daca te intereseaza,poate mai gasesc la magazin...celelalte doua sant jucarii,fara valoare..

post-21797-1209833009_thumb.jpg

post-21797-1209833026_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

repsolul are(sau avea,ca am schimbat-o ieri cu o yamaha virago 1100)numarul 69..daca te intereseaza,poate mai gasesc la magazin...celelalte doua sant jucarii,fara valoare..

 

am repsol de asta..merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noutatile:post-14453-1209938439_thumb.jpgpost-14453-1209938449_thumb.jpg

Printre ele s-a strecurat o dublura:KTM 525 EXC.O schimb cu orice in afara de vitezane.

Motorman baga ochiul si prin posturile da mai sus si vezi daca nu vrei ceva la schimb cu Golful.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beneli 1130

BMW 1150

BMW 1100 RT -Versiunea de politie (germana)

Ducati 999 S

Ducati 1000 DS

Honda CBR 600 F

Honda CBR 1100 XX

Honda CBR 600 RR

Honda XR 400 R

Kawasaki ZX7R

Kawasaki ZX10R

Kawasaki ZX14R

Kawasaki KLR 650

Suzuki GSXR 1300R

Triumf Thunderbird

Triumf Bonneville

Triumf TT 600

Yamaha FJR

Yamaha YZF R1

Yamaha YZ 250

Suzuki GSXR 1000

Aprilia RSV 1000

Yamaha YZF R7

Honda NSR 500

2 x Yamaha YZR 250 (piloti diferiti)

Yamaha YZR 500

BMW F650 (1997)

Scuter Peugeot Speedfight

Kawasaki Z 1000

Yamaha M1 - Rossi

Kawasaki ZX12R

Suzuki SV650S

 

Se adauga

 

Yamaha YZF R7 - Portocalie :laugh:

Editat de PepsiMan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai nu va bagati la schimb, ca tin vitezana degeaba. Yamaha M1 aia albastra a lu Rossi, 1:12, metalica. Astept cruisere sau clasice.

 

am eu niste clasice..cruisere. eu colectionez 1:18,aste e faza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...