Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

shurubelnitza cruce, mica. e prinsa cu un shurub de treaba aia din plastic, fix la mijloc. scoti shurubul si gata :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hai ca s-au mai adunat. Culeg si eu ce-mi place, mai greu cu enduroaicele insa... greu, greu se gasesc :(

 

Ducati avem trei, doua nr. 65 Alice, una nr. 55 Xerox - sunt mandrele colectiei. O Honditza Repsol no. 69 si o Yamaha no. 46.

Honda CBR 600 RR

Suzuki SV 650

Honda CBR 1100 XX

Kawasaki KLR 650

BMW F650

 

and the saga continues... :)

 

 

Ducati cu nr.55 o ai la scara 1:12 sau 1:18? Eu am un Ducati Xerox cu nr.1 la scara 1:12

 

Inca 2 "fetitze" in colectie.

 

Ducati 748 SANY0712.JPG

 

Agusta MV F4 SANY0713.JPG

Editat de storfette
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inca 5 machete de adaugat. le prezint dupa cele fac poze.

plus 3 de vanzare, honda shadow 1100, moto guzzi v10 centauro si voxan cafe racer.

Pana le fac, sa le prezentam, sunt curios cati mai au asa ceva:

Honda vt 1100C

HD 1928 JL

HD Electra Glide Screamin Eagle

Yamaha Road Star Silverado

Indian Chief

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana le fac, sa le prezentam, sunt curios cati mai au asa ceva:

Honda vt 1100C

HD 1928 JL

HD Electra Glide Screamin Eagle

Yamaha Road Star Silverado

Indian Chief

asteptam foto..in special eu cu INDIAN CHIEF.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu unde am ramas cu enumerarea machetelor, dar pana refac lista si o sa le fac si poze, nu ma pot abtine sa nu ma laud cu cea mai noua achizitie:

BMW R1100RT Security Edition (Politie)

si eu am varianta asta ,dar varianta guardia civila de trafic..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele sunt facute cu telefonu, asa ca-s cam naspa.

post-263-1210778713_thumb.jpg HD Electra Glide

post-263-1210778745_thumb.jpg Yamaha Road Star Silverado

post-263-1210778858_thumb.jpg Indian

post-263-1210778956_thumb.jpg Honda vt 1100c (una identica o am de vanzare sau la schimb).

post-263-1210779043_thumb.jpg HD 1928 JL

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos INDIANUL...si aici sant motociclete vechi,dar sant foarte scumpe.una la scara 1-18 e 28eu :( asa ca le privesc,le admir si plec mai departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

modelele de suzuki gs 500 si honda cb 500 se gasesc la madrid(pe baza de comanda)dar costa o caruta de bani( :) )...asta e.pasiunea costa...sant modelele noi,carenate..nu sant MAISTO,si sant metalice....cate machete nu am scapat eu din cauza pretului... :moto: dar tot imi fac eu hatarul in scurt timp-un INDIAN,de dimensiuni mari(aprox.50cm),total din metal...si asta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-14453-1210887264_thumb.jpg

Dezamagire totala ;)

Aveau sase motociclete 1:18 si doua 1:12 pe care le gasesti in aproape orice Petrom.

Motorman 35

Dai golful cu 20E?Altfel aflu unde locuiesti in Cluj,dau o spargere si il iau. ;)

 

ai fost la astia de la Machete.ro? nu aveau machete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-14453-1210887264_thumb.jpg

Dezamagire totala ;)

Aveau sase motociclete 1:18 si doua 1:12 pe care le gasesti in aproape orice Petrom.

Motorman 35

Dai golful cu 20E?Altfel aflu unde locuiesti in Cluj,dau o spargere si il iau. ;)

locuiesc in madrid..nu mi-e frica de spargere... :P acum fara gluma..cu golful ma mai gandesc..parca l-as da,parca nu.....dar o sa iti arat ce este la magazinul de machete..daca te intereseaza,ti-o trimit la pretul de magazin si mai platesti transportul de la cluj la tine...crede-ma ca merita fiecare banut pentru un pasionat..o sa fac poza cand trec pe acolo si o postez...in mod sigur o sa iti placa.. :laugh: e tot golf,si tot rosu :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am spus-foarte putine.Au in schimb o gramada da tancuri si alte chestii militare,soldati,vapoare,avioane si destul de multe masini.

Si ca sa nu ies cu mana goala uite ce am luat:

post-14453-1210918994_thumb.jpgpost-14453-1210919009_thumb.jpg

Motorman,nu sunt eu mare pasionat de machete (m-ati facut voi putin in ultima vreme) dar am un Golf I real rosu si m-a fermecat macheta aia.Iar daca vii in vara in tara si imi aduci una vin sa o iau pentru ca oricum trebuie sa dau ture si in zona Clujului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am spus-foarte putine.Au in schimb o gramada da tancuri si alte chestii militare,soldati,vapoare,avioane si destul de multe masini.

Si ca sa nu ies cu mana goala uite ce am luat:

post-14453-1210918994_thumb.jpgpost-14453-1210919009_thumb.jpg

Motorman,nu sunt eu mare pasionat de machete (m-ati facut voi putin in ultima vreme) dar am un Golf I real rosu si m-a fermecat macheta aia.Iar daca vii in vara in tara si imi aduci una vin sa o iau pentru ca oricum trebuie sa dau ture si in zona Clujului.

 

asta e luata de la Machete.ro?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...