Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 386
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

saliu :lol:

mihai (solomon) ma numesc, am 16 ani si no moto :bow:... abia astept sa fac 18 :bow: k pana atunci nu se preconizeaza mai nik... dupa ce iau A imi iau o moto ST de maxim 500 (nu am chef sa o bag in primul gard chiar...)

printre pasiunile mele sunt tenisul de masa, sahul, si plimbarile :baldy:

pt cine e interesat (stiu k radu nu :lol:) ) sunt zodia pesti :bow:

 

bafta si asfalt uscat (macar pana nu da zapada...)

Editat de Mike_sol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salut :hug: eu sunt florin ,stau in bacau ,pe la "suruburi".Pe 30 Dec. am condus si eu prima data motoru' lui unchiu-meu, un Voschod.In curand sper sa-mi iau si eu carnet ca n-am apucat sa dau anu' trecut.Vroiam sa-mi aduc din Italia un motor dar noile taxe m-au cam descurajat. :cheers: :P :blink: mesaj pentru conducatorii nostri :crack: :crack: :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut :hug: eu sunt florin ,stau in bacau ,pe la "suruburi".Pe 30 Dec. am condus si eu prima data motoru' lui unchiu-meu, un Voschod.In curand sper sa-mi iau si eu carnet ca n-am apucat sa dau anu' trecut.Vroiam sa-mi aduc din Italia un motor dar noile taxe m-au cam descurajat. :cheers: :P :blink: mesaj pentru conducatorii nostri :crack: :crack: :crack: .

permisul l-ai luat? stiu ca anu trecut pe vreema asta cautai scoala de soferi,

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt Stefan, plecat de cativa ani din Bacau, momentan prin New York. Am in Bacau un Dnepr MT 11, si mi-am luat aici un Triumph Speed Four. La vara sper sa dau pe-acasa, si sa ne vedem la o plimbare.

 

Numai bine !

post-650-1167905498_thumb.jpg

post-650-1167905526_thumb.jpg

frumos tatre triumphul. mie imi place la nebunie Speed Triple....da oricum asta e mai puternic nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

permisul l-ai luat? stiu ca anu trecut pe vreema asta cautai scoala de soferi,

numai bine

Permisul nu l-am luat ca m-a tarat femeia prin Italia chiar atunci cand vroiam sa ma apuc de scoala.Si acu' tre' sa plec iar si iar nu am timp s-o fac. :crack: Poate prin august cand am de gand sa vin iar acasa. I HOPE SO!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos tatre triumphul. mie imi place la nebunie Speed Triple....da oricum asta e mai puternic nu?

 

Merci de compliment, si mie imi place :crack: Cat despre Speed Triple, are 1050cmc si cu vreo 40 de cp in plus fata de cei 599cmc si 98 de cp gasiti la Speed Four.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal,

Cosmin

Microbu' il am de vreo doi-trei ani in vena, dar de vreo doua luni am inceput sa ma integrez in grup(intr-o oarecare masura).

Inca nu am moto, dar sper ca in doua-trei luni maxim sa rezolv ceasta problema

:cheers: :lol:

 

Pai uite o varianta la rezolvarea problemei cu motorul (dak tot iti place GSX ) /index.php?showtopic=74326

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Sunt RaDuCu , momentan nu moto ,dar imi iau scuter peste vreo 2 luni :cheers:

Asfalt uscat! :) :lol:

salutare, completeazati profilu pana la capat, ca sa stim de exemplu ce varsta ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

salutare tuturor,

 

Ma numesc Adrian si sunt din Comanesti, dar de ceva anisori stau in Bucuresti. Am si eu ceva motorizat pe 2 roti cu care as vrea sa ma plimb cu voi cand vin in Bacau. Abia astept sa ne vedem ..... Bafta si asfalt uscat :cheers:

post-15602-1170974512_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor,

 

Ma numesc Adrian si sunt din Comanesti, dar de ceva anisori stau in Bucuresti. Am si eu ceva motorizat pe 2 roti cu care as vrea sa ma plimb cu voi cand vin in Bacau. Abia astept sa ne vedem ..... Bafta si asfalt uscat :cheers:

pai te asteptam pe aici, da un semn pe forum inainte .

 

Misto fazerul :eek: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...