Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 383
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, ma numesc Adrian si detin un cbr de 125 sunt incepator si ma bucur sa fac parte din categoria celor care calaresc....

Asfalt uscat ... ptr la primavara

post-27123-1197391002_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: pt toti motociclistii din bacau si din imprejurimi, va urez un craciun cat mai fericit alaturi d ecei dragi iar mosul sa va aduca ceea ce va doriti:) sanatate, bani se benzina la motor, eventual bani de motor sau alt motor si fericire. numai bn :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

da detalii.... cum se comporta. cate ceva despre tine, de unde ai pasiunea moto etc etc. CV CV CV

Pai am luato acum 2 saptmani d la brasov....merge f bn, e in stare f buna si ce sa mai zic pasiunea e d la taikmiu :( si tre sa dau acusik de permis A1 :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ..... sunt Luci cu o Aprilia Rs 125 :( :P [ ala cu portocaliu ]post-32084-1207335776_thumb.jpg

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Apr 2008 22:04 -------------</small><br/>:hug: :burnout: srry daca nu se vede poza...da nu prea se incarca pe site !!!

Bn ai venit Luci :cheers: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Sunt proaspat membru al "comunitatii" moto bacauane cu prima mea motocicleta, un Kawasaki VN 800 negru cu crem de care sunt pur si simplu indragostit. Abia astept sa il inmatriculez si sa incep sa ies cu el, deocamdata doar exersez prin parcare. Sa ne vedem cu bine pe la intalnirile din vara asta si mai ales la festivalul din iunie.

Bafta tuturor si asfalt uscat!

post-36342-1208187105_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Sunt proaspat membru al "comunitatii" moto bacauane cu prima mea motocicleta, un Kawasaki VN 800 negru cu crem de care sunt pur si simplu indragostit. Abia astept sa il inmatriculez si sa incep sa ies cu el, deocamdata doar exersez prin parcare. Sa ne vedem cu bine pe la intalnirile din vara asta si mai ales la festivalul din iunie.

Bafta tuturor si asfalt uscat!

misto motocicleta si merge si misto :bigstar:

nu ne stim dar cert e ca am facut cateva ture cu motoru tau in seara asta :finger:

doar asa de testare, super motor, sa ai grija de el si cand vrei sa stii ceva intreaba-ma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto motocicleta si merge si misto :finger:

nu ne stim dar cert e ca am facut cateva ture cu motoru tau in seara asta :moron:

doar asa de testare, super motor, sa ai grija de el si cand vrei sa stii ceva intreaba-ma

 

 

Lasa-l ca dup'aia o sa creada ca ti l-am dat de tot :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,sunt Oana si am o Honda V Varadero 125 cmc :finger: Abia ast sami iau carnetu sa vin si eu joia la stadion :bigstar:

 

Tu esti cumva cea care exersai in poligon sambata, pe 12 aprilie??

Daca da BRAVO...da-i inainte ca in ritmul in care mergi iei carnetul FARA probleme.

:moron:

Editat de Macke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti cumva cea care exersai in poligon sambata, pe 12 aprilie??

Daca da BRAVO...da-i inainte ca in ritmul in care mergi iei carnetul FARA probleme.

:D

 

 

 

 

A.....nu :whip: eu nu am inceput ink poligonul....de acum dupa Pasti.... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...