Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

Salutare .

Am deschis acest topic ptr. toti motociclistii din Bacau si din judetul Bacau, ptr. a ne cunoaste mai bine.

Se accepta si cei care sunt in deplasari (fuckultate, bastinasi plecati in afara, bla, bla, bla) B)

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 386
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare .

Am deschis acest topic ptr. toti motociclistii din Bacau si din judetul Bacau, ptr. a ne cunoaste mai bine.

Se accepta si cei care sunt in deplasari (fuckultate, bastinasi plecati in afara, bla, bla, bla) B)

:cheers:

incep eu ca nu imi e rusine cu mine:

Radu ma numesc si alaturi de fratele meu Dan (lorddanu )avem o motocicleta Kawasaki Vulcan 800

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .

Am deschis acest topic ptr. toti motociclistii din Bacau si din judetul Bacau, ptr. a ne cunoaste mai bine.

Se accepta si cei care sunt in deplasari (fuckultate, bastinasi plecati in afara, bla, bla, bla) :P

:cheers:

da tu cine esti ? B) nu de alta, dar tu ai deschis topicu, ar trebui sa dai exemplu pt ceilalti, si asa nu se prea inghesuie lumea cu prezentarile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Alex, sunt din Bacau dar fac fuckultate la Iasi. Intentionez sa-mi cumpar un Kawasaki

GPZ 500S, dar mai trebuie nijte iepuroi B) . Sper k pana vine toamna sa-mi cumpar waka, sa

am la ce sa ma uit la iarna in garaj :P .

Pana atunci insa, :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .

Am deschis acest topic ptr. toti motociclistii din Bacau si din judetul Bacau, ptr. a ne cunoaste mai bine.

Se accepta si cei care sunt in deplasari (fuckultate, bastinasi plecati in afara, bla, bla, bla) :cheers:

:lol:

salut

sunt abia la inceput in acesta "comunitate". Tot interesul mi s-a nascut anul acesta cand am ajuns pentru prima oara la o intalnire a motociclistilor. Sunt din onesti dar fac facultatea la bacau si abia acum am avut sansa de a intelege ce inseamna a fi "motociclist". Si virusul mi-a intrat... precum gripa aviara. :cheers:

Iar la anul pe vremea asta sper sa va pot scrie de pe una macar de 500.

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

sunt abia la inceput in acesta "comunitate". Tot interesul mi s-a nascut anul acesta cand am ajuns pentru prima oara la o intalnire a motociclistilor. Sunt din onesti dar fac facultatea la bacau si abia acum am avut sansa de a intelege ce inseamna a fi "motociclist". Si virusul mi-a intrat... precum gripa aviara. :cheers:

Iar la anul pe vremea asta sper sa va pot scrie de pe una macar de 500.

Bafta!!!

bine ai venit :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

 

Eu sunt Bogdan. Am lasat Bacaul pentru Bucuresti in 2001.

Vin in BC cam o data la doua luni (cu masina).

Sper sa reusesc sa vin si cu Miss Suzi.

post-4625-1152870294_thumb.jpg

 

Bafta si la cati mai multi motociclisti in BC!

 

Bogdan

:disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut sant un pitic cu un motor imens albastru...creca stiti despre cine este vb :P))

 

 

sorin ma numesc si apropo...roscatule din orizont taci "...." din gura

cand ai sa fii si u pe 2 roate atunci sa vb pana atunci betii placute in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sant un pitic cu un motor imens albastru...creca stiti despre cine este vb :P))

sorin ma numesc si apropo...roscatule din orizont taci dreaq din gura

cand ai sa fii si u pe 2 roate atunci sa vb pana atunci betii placute in continuare

bine ai venit pe motocilsim.ro Sorine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ai vreo poza cu tine?k eu stau pe alexandru cel bun si tare as vrea sa ne cunoastem.eu-s andreea si ink n-am nici un fel de motor,dar o sa am peste 2 ani :baldy:

 

bine ai venit,adi! cred k te-am mai vazut prin centru dar nu-s sigura.o poza cu tine ai?

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...