Sari la conținut

Motociclisti Din Bacau


Nazi | SchutzStaffel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 383
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bune v-am gasit baieti si fete numele meu este Cozma Ciprian am 24 de ani si sunt din bacau... am fost ciclist timp de 7 ani si in primavara asta sa intamplat ceva fenomenal cu mine...sa trezit besti cu motor din mine in fine ...am un motor Suzuki gsxr 750 proaspat achizitionat , pernis A nu am dar dupa sfintele sarbatori de paste am sa ma pricopsesc cu el am urmarit cu mare interes ce se vrb pe forum si dak ma primiti in comunitatea voastra e OK dak nu imi vad de drum in continuare . Am multe intrebari si nelamuriri si as vrea sa vrb cu cineva care este dragut si disponibil sa ma lamureasca las un id de mess(pantani22ciprian) pt a nu va plictisi cu intrebarile .

 

vecine vecine..... joaca atent cu ea....

oricum sa o stapanesti sanatos

 

Hristos a Inviat la toata lumea

 

pS: Cip te astept cu cinstea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare... motocicleta ai luat-o de la fox motors? mi se pare cunoscuta.... modelul asta se chiama "dulap". sa il poti sanatos si fara antecedente. are racire pe ulei. la vremea aceea era foarte buna..... si acuma mai este.... e o scula puternica care lasa in urma multe motoare cu pretentii. misto scula. sa te bucuri de dansa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare tuturor sunt Vlad din Bc am 16 ani . :D

 

Tre sa fii tare mandru ca ne-ai impartasit varsta ta. Asta ne interesa in primul rand. Cred ca ai sa fii urmatorul Stres .

Editat de Nazi | SchutzStaffel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam bacauanii motociclisti.... poze la motor inca nu am...

Acum sunt intr-un mic proces de a retusa mici "defecte". Intre timp mi-am luat si numerele negre si de-acum e ceva mai simplu.

 

 

Poate avem ocazia sa ne si vedem, cunoaste si imparti cateva ganduri bun!

 

Cu stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciprian, 30 ani, detin o Honda CB400N de vreo luna de zile, carnet am de anul trecut.

Momentan fac niste mici retusuri la motor, sper sa rezolv in urmatoarele 3-5 zile si sa pun niste poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut, eu am fost din Bacau. Acum cu serviciu prin alte locuri, dar cu sufletul tot la Bacau.

 

Multi bikeri folosesc Wikitravel ca si ghid de calatorie. Bacaul nu era prezent pana astazi.

M-am gandit sa creez pe Wikitravel si pagina pentru Bacau, astfel incat sa ajutam cu informatii utile persoanele care doresc sa treaca prin 'metropola' : http://wikitravel.org/en/Bacau

 

Va incurajez sa postati si voi informatii utile: baruri, restaurante, locuri de vizitat, atractii turistice, unde se poate campa, etc

 

Asfalt uscat va doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

buna!

tocmai mi-am luat un suzuki gs de 500,am carnet de ceva timp dar nu am avut pe ce sa-l folosesc asa ca sper sa ma ajutati si pe mine sa ma familiarizez cu tot ce tine de motoare.cand ma intorc de la restante o sa ma vedeti prin oras cu un motor negru cu numar BC86TOR.si sa nu uit,numele meu e dana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!

tocmai mi-am luat un suzuki gs de 500,am carnet de ceva timp dar nu am avut pe ce sa-l folosesc asa ca sper sa ma ajutati si pe mine sa ma familiarizez cu tot ce tine de motoare.cand ma intorc de la restante o sa ma vedeti prin oras cu un motor negru cu numar BC86TOR.si sa nu uit,numele meu e dana.

 

 

:) :lol: ;) in sfarsit vad si eu o fata pe motor si nu orice motor SUZUKI ...bine ai venit in comunitatea noastra si sper sa ne intalnim pe sosea...asfalt uscat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!

tocmai mi-am luat un suzuki gs de 500,am carnet de ceva timp dar nu am avut pe ce sa-l folosesc asa ca sper sa ma ajutati si pe mine sa ma familiarizez cu tot ce tine de motoare.cand ma intorc de la restante o sa ma vedeti prin oras cu un motor negru cu numar BC86TOR.si sa nu uit,numele meu e dana.

 

 

:) :lol: ;) in sfarsit vad si eu o fata pe motor si nu orice motor SUZUKI ...bine ai venit in comunitatea noastra si sper sa ne intalnim pe sosea...asfalt uscat :)

Editat de lonely rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna!

tocmai mi-am luat un suzuki gs de 500,am carnet de ceva timp dar nu am avut pe ce sa-l folosesc asa ca sper sa ma ajutati si pe mine sa ma familiarizez cu tot ce tine de motoare.cand ma intorc de la restante o sa ma vedeti prin oras cu un motor negru cu numar BC86TOR.si sa nu uit,numele meu e dana.

 

:moto:

Bine ai venit printre noi si felicitari pentru achizitia facuta..! :cheers:

Cred ca ai facut o alegere buna. :P

poti sa ne intrebi orice si-ti vom raspunde cu placere :lol:

Bafta!

 

<small>--- Mesaj completat în 24 Sep 2007 21:25 -------------</small><br/>

Salut si scuze pt intarzierea raspunsului. Pana la mine nu a vazut asfalt romanesc. :moron: Mi-a adus-o un tovaras din germania de la un alt tovaras de-al meu neamt coleg de munca. Avea 16.000 si este in stare impecabila din orice punct de vedere. :finger:

 

 

Salut..scuze i-mi cer eu acum..am intrat mai putin pe Bacau dar sper ca de acuma o sa fiu mai des prin zona asta..

A mea este din 2005 avea 6.000 cand am luat-o,suplimentar mai are cric central si suporti pt coburi,fiind adusa tot din Germania.

:eek:

daca vrei sa ne intalnim sa facem o tura pot sa-ti dau numarul de telefon..

 

--- Mesaj completat în 24 Sep 2007 21:30 -------------

Salut

 

Adi ma numesc,din Bacau si am o aprilia rs 125

 

Salut Adi.. :haha: bine ai venit printre noi.. :ok:

Asfalt uscat :rock:

 

--- Mesaj completat în 24 Sep 2007 21:33 -------------

Salut

 

Adi ma numesc,din Bacau si am o aprilia rs 125

 

Salut Adi.. :ok: bine ai venit printre noi.. :P

Asfalt uscat :what:

Completeaza-ti datele sa stim si noi de unde esti :cheers:

Editat de Talpa_mare
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...