Sari la conținut

27 SAU 28 martie


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Alex daca e sambata 99% sunt si eu in gasca.Vedem,vorbim(pune si tu macar un parbriz la SLR((cat de mic)),ca farul nu sparge aerul)

Dragos

Duminica,Tata,Floriile.........100% nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa cum a zis si DragosM, din vama noastra pana cam la 20km dupa Ruse, drumul e bombardat. Sambata am fost 5 motoare si un trike, acesta din urma si un VFR alegandu-se cu jantele fata busite.

 

"bombardat" = aproximativ cam ca DN1 pe bucati... nu e chiar asa grav. Dus e mai bun, intors mai nasol... dar merge... am mers pe DN-uri la noi de 10 ori mia naspa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne oprim,deci nu e "defilare,manifestatie"(decat la peco)

Deci nu ne leaga ei prea usor :cheers: Drumul,benzina si mancarica de la Velico(iamiiiiii)

Scuze:cascada,uitasem esenta

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne oprim,deci nu e "defilare,manifestatie"(decat la peco)

Deci nu ne leaga ei prea usor :cheers: Drumul,benzina si mancarica de la Velico(iamiiiiii)

Scuze:cascada,uitasem esenta

 

* ai uitat ceva esential.

fara Kamenitza si pirlenka, nu e Bulgaria. Fara Bulgaria nu exista Veliko! QER ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ai uitat ceva esential.

fara Kamenitza si pirlenka, nu e Bulgaria. Fara Bulgaria nu exista Veliko! QER ;)

 

l.e. era QED (am apasat gresit tasta :cheers: ...of, numai la Kamenitza imi e gandu'!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul e bun 86,8%,criblurat bine,radare in opele albe asezate prin locurile unde soseaua este un pic mai "degajata" si de va luati viteza din deal si treceti pe langa ei mai silentios,nici nu va baga in seama(nu ca ar fi foarte prietenosi,dar daca e un pic de raza de soare mai atipesc :cheers: )

Mici portiuni cu asfaltul sarit si ceva praf-nisip pe refugii,in cazul in care doriti un respiro.

 

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit bre ca vin pentru invartit rotile de relaxare. pe de alta parte daca o fi sa fie ...

 

deci ramane pe maine dimineata la 9 la mol-ul dinspre iesire corect ? daca da ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mol?

alooo.mol adica benzinarie mol

cand am plecat acum o saptamana de la City Mall , spre giurgiu , pe drepta, primul :cheers:

 

dar cred ca ma alergi ca eu merg incetisor ;)

 

Mesaj completat

Vin si eu, dar voi merge separat de grup.

Imi puteti spune locurile de intalnire de pe traseu si coordonatele GPS pentru destinatie (cascada)?

 

Multumesc.

 

 

salut

cred ca la cati vom fi notiunea de " grup" e perimata ;)

 

personal voi opri in ordine asa :

 

1. peco mol ora 9, pleare 9:15

2. ruse in centru sa schimb oleaca de leva sa am la mine

3. OMV inainte de Veliko cu ~ 10 km ( cel de pe Stanga )

4. Prima cascada ( e inainte de veliko )

5, Veliko , de papat ceva

6, Cascada a II a

 

 

astea ar fi opririle "mele" sigure, in rest cate or mai fi ..inopinate

 

 

Mesaj completat

vezi ca poti scoate coordonatele din google earth si le bagi in gps daca ai nevoie. eu asa am gasit un hotel care nu aparea pe nicaieri. cica dum ploua.

auzi, ia, fa misto de mine pe alte teme.

daca si la 110 km ma apuc sa ma ratacesc pe GPS,. e grav

mai bine mi ai lua si mie coburii pana in Thassos ca sa ma simt si eu liber ( 2 x 43 L , givi )

 

dau ce bere vrei :)

dar sa nu ma lasi fara haine pe acolo

ca nu i vara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-i iau ma da' nu gasesc cazare la hotel ba--- (vorba urata). numai negative primesc de peste tot, cica toti deschid pe 1 mai.

 

p.s. cer voie acasa, poate vin si eu la veliko maine singur.

Editat de Doru BMW
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-i iau ma da' nu gasesc cazare la hotel ba--- (vorba urata). numai negative primesc de peste tot, cica toti deschid pe 1 mai.

 

:cheers:

hai cu noi in potos, ca sigur gasesti

 

eu ti i dau dar sa nu ma lasi in ..costumul de motor 4 zile ca mor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa frate ca eu am ramas in izmene la capatul lumii in repetate randuri cand mi-au pierdut aia cu avioanele lor bagajul.

 

si ce treaba am eu :?:cheers:

eu te cred pe cuvant ca mi le aduci.

ce , esti mai nesigur ca avionul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cu siguranta. nu stii ca statistic avionul e cel ma sigur?

in tineretea mea mi am pierdut 5 ani in Polizu ( nu ma refer la Chimie ):cheers:

deci..stiu

 

so, ma bazez pe tine sau ..te mai gandesti ?

na, vezi, buna ziua mi ai dat, coburi de carat ai capatat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am cedat nervos va cauta a mea cazare i-am zis ca nu conteaza unde. cred ca ti-i pot lua, portbagajul nu e mare si plec cu troace dupa mine dar am un scaun liber, cred ca merge unul sus unul jos. iti confirm dupa ce gasec o cazare clara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am cedat nervos va cauta a mea cazare i-am zis ca nu conteaza unde. cred ca ti-i pot lua, portbagajul nu e mare si plec cu troace dupa mine dar am un scaun liber, cred ca merge unul sus unul jos. iti confirm dupa ce gasec o cazare clara.

 

 

lasa , nu i bai

parerea mea e ca te cramponezi aiurea de rezervare, ti am spus cum eam facut eu.dar ca si familist tu ai alti parametrii

vezi ca ma speria cineva ca ultimul ferry decoleaza pe la 6 :cheers:

 

hai vino si rezolvam acolo, daca nu si nu dorm eu in BMW ( Ca tot mi s dragi bavarezele multiuser )si tu in camera "mea";)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca se poate dormi in asta, e o masina mare si pompoasa dar f putin practica, spatiul util e mic. nu cred ca se face platforma daca rabati scaunele, nu are bancheta, sunt 2 locuri la spate ca in fata. aveam un peugeot 406 break, la ala se facea totul plan, mergea amasina non stop, aveam pat in spate, conduceam cu shimbul, eram 2 nici nu opream nici noaptea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...